Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

FergusonGuy

Dodano: 19.05.2016, 20:09
Według mnie to piłkarze którzy się wyróżniali w sezonie to David De Gea który przez cały sezon trzymał wielki poziom.Martial który szybko wszedł w rytm drużyny i według mnie z Davidem dwójka najlepszych z tego sezonu.Jest jeszcze Rashford który zadziwił wszystkich i za kilka lat będzie ostoją ataku z Martialem.Największe rozczarowanie sezonu to Depay który miał być wielką ,,7" a jest beznadziejny.2-3 dobre/średnie występy.Nie ma systematyczności.Co do rozgrywek ligowych no to daliśmy ciała.Los uśmiechał nam się kilka razy ale my nie zrobiliśmy nic by mu pomóc.Będziemy musieli przeprowadzić transfery dobre żeby w następnym sezonie walczyć o top 4(oby już bez Van Ch*ja).Nadal mamy szansę na FA Cup i oby przynajmniej tyle Van Gaal osiągnął.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Fantasy Premier League » Podsumowanie sezonu

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania