Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Podsumowanie sezonu

UNITED7Team
Dodano: 19.05.2016, 12:30
Temat zedytowany dnia 19.05.2016 12:31 przez UNITED7Team

Jaki piłkarz naszego klubu w tym sezonie był najlepszy,zasługuje na wyróżnienie a jaki był najsłabszy według was? Według mnie najlepszym piłkarzem tego sezonu był Martial/De gea, na wyróżnienie zasługuje Rasford oraz Fosu natomiast totalną porażką okazał się Depay oraz Fellaini. Piszcie swoje typy, i zachęcam do dyskusji
RonaldoNaniBack

Dodano: 19.05.2016, 13:00
Najlepszy De Gea, chyba nie ma wątpliwości
wyróżnienie: Depay. WIEM zaraz sezonowcy się zlecą i będom hejcić ale proszę wysłuchajcie mnie. Zobaczcie jak on sie starał i za każdym razem dawał 110% z siebie do tego mecz z Club Brugge pokazuje że jest mocny, myślę że następny sezon będzie jego
Totalna porażka: Dziadek Van gal który obiecywał że jego filozofia przyniesie mistrzostwo a po dwóch sezonach z nim jesteśmy tylko gorsi... i nawet nie mamy LM... BRAWO
bulwerss
Dodano: 19.05.2016, 13:14
Fellaini totalna porazka? Na jakiej podstawie?

No rzeczywiscie dawal z siebie 110% zwlaszcza w defensywie Idz ty maly karakanie stad
UNITED7Team
Dodano: 19.05.2016, 13:18
Post zedytowany dnia 19.05.2016 13:20 przez UNITED7Team

Masz rację
TheOne

Dodano: 19.05.2016, 13:22
DDG i Martial pokazują, że są obecnie jedynymi Diabłami w światowej formie.
Rashford - pamiętam jak oglądałem faceta highlighty w pierwszej połowie sezonu z U18 i już wtedy robił wrażenie. Piekielnie ciekawy talent.
Szkoda kontuzji Luke'a, bo miał fenomenalny start sezonu i kto wie jak prezentowałaby się w kolejnych miesiącach lewa strona United. Dodajmy Younga, którego współpraca z Shawem wyglądała niezwykle obiecująco.
Smalling w pierwszej połowie sezonu prezentował wyborną formę. Później obniżył delikatnie loty ale i tak sezon na plus.
Blind - na siłę zrobiono z niego stopera choć moim zdaniem z takimi podaniami powinien grać w środku pola, ale z braku laku i tak nie dawał ciała tak często jak można było przewidywać.
Kilku młodzików dostało szansę gry w pierwszym składzie, więc to także plus tego sezonu.

Szkoda jedynie taktyki... tak defensywnej, nastawionej na posiadanie, a nie na szukanie ataków. Nie tak dawno chorowaliśmy na masę fatalnych dośrodkowań. Teraz nie możemy patrzeć na "tiki-takę" Van Gaala. Miejmy nadzieję, że te nieliczne mecze, w których Diabły miały więcej pola manewru na połowie rywali, i w których wypadliśmy naprawdę dobrze, przemówią Holendrowi do rozsądku i w 16/17 (typuję, że pozostanie on do końca kontraktu) będziemy widzieć częściej zespół grający ofensywnie.
RonaldoNaniBack

Dodano: 19.05.2016, 13:25
#bulwerss
To ty idź z tąd sezonowcu... Trochę wiary we własnych zawodników a jak nie to idź sobie na stronę Farselony tam takich lubią
Sideswipe

Dodano: 19.05.2016, 13:28
Post zedytowany dnia 19.05.2016 13:37 przez Sideswipe

RonaldoMałyTrollIsBACK jest nie do zgaszenia, bulwers nie trudź się

A co do tematu:

Wyróżnienie:
Martial, De Gea, Rashford, BJ, Fosu-Mensah (co prawda tych dwóch to kilka meczów ale dawali radę).
Suszarka:
Depay, Herrera, Schweinsteiger, Rojo.

No i warto też wspomnieć o Blindzie, gościu niezmordowany, grający na nie swojej pozycji przez cały sezon a mimo to błędów nie popełniał zbyt wielu.
bulwerss
Dodano: 19.05.2016, 14:03
Widze ze przydomek malego trolla stal sie niezwykle popularny
UNITED7Team
Dodano: 19.05.2016, 14:33
Bulwerss, nie obrażaj go
Fenek

Dodano: 19.05.2016, 14:34
Jak dla mnie najlepsi to:
1. DDG
2. Smalling
3. Martial
Wyróżnienie:
1. Rashford
Najgorsi:
1. Depay
2. Herrera
3. Mata
RonaldoNaniBack

Dodano: 19.05.2016, 14:42
#UNITED7Team
Dzięki, ale daj spokój już się przyzwyczaiłem zobaczyli ile mam lat i obrażają... Zapomniał wół jak cielęciem był
Diablica91

Dodano: 19.05.2016, 14:50
Post zedytowany dnia 19.05.2016 14:59 przez Diablica91

To brzmi prawie jak dyskusja na temat "who stays, who's out", kolejna, ale w nowym formacie.

Odnośnie samego tematu? Sama nie wiem, jak podsumować ten sezon.
Z pewnością niezbyt pozytywnie. Prozaiczna sprawa, brak LM.

Pozytywy sezony z perspektywy mojego oka:
Rashford, zatrzymanie DDG, finał FA (może niektórych to nie kręci, ale ja jestem szczęśliwa), BJ, Wazza w pomocy, młody skład.

Negatywy:
Nie wiadomo co się dzieje z zespołem, atmosfera, "co by było gdyby" czyli kontuzje itp. , schematyczna gra, brak pewności na temat stanowiska managera, z zawodników zawiedli mnie: Rojo, Januzaj, Lingard.

Ogólnego podsumowania nie chce mi się pisać, bo już raz skasowało mi wiadomość, a nie zapisałam. xP
Granat
Dodano: 19.05.2016, 16:37
Post zedytowany dnia 19.05.2016 16:38 przez Granat

-Sprzedaż Welbecka i Naniego, a granie Lingardem
-Odpadnięcie z Ligi Mistrzów
-Nudny futbol, bardzo mało strzelonych goli
-Zmienianie piłkarzom pozycji
-Odpadnięcie z Ligi Europy z Liverpoolem
-Regres w stosunku do poprzedniego sezonu (5 miejsce)

tadaaam!

@Diablica91

Rooney w pomocy, a jaki to plus? Teraz żaden dobry środkowy pomocnik nie przyjdzie, bo Rooney ma zagwarantowaną grę w pierwszym składzie, choćby się paliło. Zobacz jak grają na tej pozycji Modrić,Kroos,Pogba,Vidal itp , a jak Rooney się w porównaniu do nich rusza. Gra tam, bo do ataku jest już za słaby i nie wiem, co wy widzicie w nim. Zagrał dobry mecz z Bornemouth - ok, ale Bornemouth to jest taki rywal, z którym teoretycznie wszyscy powinni przyzwoicie wypaść. Jeśli nie pasują ci przykłady wyżej wymienionych piłkarzy "bo za dobrzy", to łap innych: Matuidi,Marchisio,Gundogan i tak dalej..Gaszą Wazze jak peta.

Nawet wczoraj widzieliście Krychowiaka. Niby czołg, a jak przyśpieszył to minął 2 rywali i odrazu dobre podanie, w efekcie było sporo wolnego miejsca do dalszego rozprowadzenia akcji. Rooney dołem w ogółle nie gra. Tylko przerzuty,przerzuciki, lub najprostsze podania. Kto dokładnie ogląda i nie przeżywa jak mrówka okres, ten widzi.
Sideswipe

Dodano: 19.05.2016, 16:54
Boże Granat dalej swoje... Mógłbym Ci pisać o takich sytuacjach bo je miał, że minął rywala i przerzucił ciężar gry ale po co, Ty nie chcesz widzieć pozytywów w grze Rooneya to nigdy ich nie zobaczysz, jesteś uprzedzony do niego i tyle. Daruj sobie, bo tutaj każda inna opinia nt. Roo niż Twoja od razu spotyka się z Twoją dezaprobatą i na siłę kogoś próbujesz przekonać do swoich racji.
Diablica91 miło że jesteś znowu
Granat
Dodano: 19.05.2016, 16:58
@Sideswipe

A Ty nie widzisz żadnych jego wad. Ronaldo i Rooney kiedyś byli w podobnym miejscu. Zobacz, jak dziś oboje grają. A wiesz dlaczego? Nie? To spójrz na ich sylwetkę. I nie pisz, że dieta i treningi nie mają tutaj nic do rzeczy, bo to absurd.

United stać, by kupić spokojnie lepszego pomocnika, niż Rooney (napastnik na pomocy) i to wcale nie musi być transfer za 80 milionów euro. Więc DLACZEGO NIE POWINNI GO KUPIĆ? Bo MUSI grać Roo w pierwszym?
Sideswipe

Dodano: 19.05.2016, 17:08
W innym temacie odpisałem - mniej więcej w skrócie, że Roo nie gra wybitnie ale i tak najlepiej ze wszystkich naszych środkowych pomocników. Widzę jego wady, zdaję sobie z tego sprawę, że jego kariera nie była prowadzona w najlepszy sposób ale co z tego? Przez to mam mu to na każdym kroku wypominać tak jak Ty zamiast cieszyć się z jego gola czy asysty?
Stać nas ale tak jak już napisałem, środek pola nie powinien być priorytetem w następnym oknie transferowym, inne pozycje są bardziej "ubogie" - przede wszystkim skrzydło.
Daj mu szansę człowieku, udowodnił Ci, że jednak potrafi grać na dobrym poziomie na tej pozycji. Tak, wiem to tylko jeden mecz i to ze średniakiem ale jednak potrafi, co w naszym teamie przychodzi innym dość ciężko.
Granat
Dodano: 19.05.2016, 17:14
@Sidewsipe

Skrzydło tak samo ubogie, jak środek pomocy. Ale tam jeszcze można grać zawodnikami, których mamy pod ręką - wystarczy postawić na Valencię i Depaya/Martiala, który choć jest nominalnym Napastnikiem, to może grać też na dwóch pozycjach.

A na ŚP jest dziura. Rooney, Lingard (teoretycznie skrzydłowy) i jeden DP. Herrera bez formy, ale i tak dzban na niego nie stawia. Schweinsteiger kontuzjowany. Fellaini raczej z dobrego rozegrania nie słynie i dynamiczny też nie jest.
Sideswipe

Dodano: 19.05.2016, 17:29
No właśnie, jakby nie patrzeć na kontuzję czy formę zawodników to okazuje się, że nasza kadra jest dość szeroka i na każdej pozycji mamy zawodnika co najmniej - że tak powiem - dobrego lub solidnego, a na 3 klasy światowej. No ale to moje zdanie na temat kadry.
Diablica91

Dodano: 19.05.2016, 18:44
@Granat:
Na spokojnie. ^^ Dla mnie Roo w pomocy, to właśnie "plus tego sezonu" z racji, że często łatał nam dziurę w środku pola pomimo, że jest nominalnym napastnikiem. A momentami aż się uśmiechałam marząc, że widzę Rudego.

@Sideswipe:
Uff... Jestem. Była ciężka gatunkowo sytuacja, ale cały czas pozostawałam na bieżąco. =*
bulwerss
Dodano: 19.05.2016, 19:03
Post zedytowany dnia 19.05.2016 19:05 przez bulwerss

Granat a co powiesz o grze defensywnej Rooney'a i sytuacji kiedy uratowal nas przed strata bramki z Evertonem? Zapieprza w obronie, zaangazowany w ofensywe po co ten hejt? Jest to rowniez legenda tego klubu chcesz czy nie i on w przeciwienstwie do Ronaldo w nim pozostal.
GMU

Dodano: 19.05.2016, 19:48
Myślę , że spokojnie skończylibyśmy sezon w TOP3 , gdyby nie frajerskie wpadki np. oba mecze z Newcastle , Norwich u siebie , Bournemouth na wyjeździe czy nawet oba mecze z WHU , ale że musieliśmy się tak głupio tracić punkty to jesteśmy na 5 miejscu , co jest żałosne , co tu dużo gadać , sezon w plecy , mecz dobry przeplataliśmy 5 fatalnymi lub najwyżej średnimi i kończ tu sezon w TOP 4 , gdyby City w drugiej fazie sezonu dalej grało dobrze a Chelsea nie zaliczyła mega wtopy , to myślę że moglibyśmy wylądować może i na 7-8 miejscu , bo walcz tu o LM oddając 6x mniej strzałów ( przypadek z meczu WHU na wyjeździe przegranym 2-3 ) , sorry no to jest nie do zaakceptowania .
Ale szukając plusów :
- De Gea
- Martial
- debiuty młodych , które pokazują że mimo wszystko potrafimy wypuścić ciekawą młodzież
- Blind i Smalling ( mimo wszystko spisali się dobrze, może miewali momenty słabości , ale i tak było lepiej niż duża ilość osób oczekiwała )
Wyróżnienie :
- Rashford
- Mensah
- Cameron BJ
- Shaw ( kapitalna forma, dopóki ktoś prawie nie urwał mu nogi )
Minusy:
- Januzaj ( znając życie skończy gdzieś w Aston Villi lub Newcastle jako niespełniony talent)
- Powell
- Jones ( nie pamiętam żadnego meczu z jego udziałem,wymowne )
- Depay ( maksymalnie 5 dobrych meczów to za mało , w tym z Club Brugge i Midtjylland)
- frajerskie gubienie punktów i praktycznie nie wykorzystywanie szans
- w chwilach gdy potrzebujemy wygranej , tracimy kontrolę ( Wolfsburg na wyjeździe , Liverpool w LE , WHU na wyjeździe )
- mało skuteczna gra a o jej stylu lepiej nie wspominać

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Forum » Fantasy Premier League » Podsumowanie sezonu

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania