Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Dobra zmiana?

SkuzikRedDevil1
Dodano: 06.05.2016, 11:13
Widzimy co robi Liverpool pod wodzą Kloppa. Zazdroszcze im tego trenera. Są bliski wygrania LE a co za tym idzie blisko LM. A my? Czy w razie zwycięstwa Lfc w LE, a my zajmiemy 4 miejce to będziemy grać w LM?
Sideswipe

Dodano: 06.05.2016, 11:31
Kliknij, aby powiększyć obrazek
vanderToki

Dodano: 06.05.2016, 12:25
Post zedytowany dnia 06.05.2016 12:27 przez vanderToki

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/46481/co-musi-sie-stac-by-united-zagrali-w-lidze-mistrzow/
Dodam to sobie do ulubionych, żeby nie szukać za każdym razem.

PS NA BOGA JEDYNEGO naprawdę tak trudno skojarzyć, że skoro w tym roku było pięć klubów z Hiszpanii, to z Anglii też może być?! Ja wiem, że zasady się zmieniają (w końcu co chwila ktoś wyskakiwał z tekstem o Tottenhamie AD 2012), ale przecież to było w tym sezonie!
Domelo

Dodano: 06.05.2016, 14:17
Post zedytowany dnia 06.05.2016 14:19 przez Domelo

Liverpool gra pięknie dla oka, zawsze marzyłem o Kloppie u nas, ale chyba nie ma sensu marzyć, bo one się nie spełniają. Teraz marzę o Simeone.
TheOne

Dodano: 06.05.2016, 14:34
Kliknij, aby powiększyć obrazek
B3recik

Dodano: 06.05.2016, 15:43
Odbiegając od tego, że już milion razy powiedzieliśmy coś o naszym awansie do pucharów to jeszcze nie dawno spora większość mówiła, iż Liga Europy to turniej drugiej kategorii...ba ktoś pokusił się o stwierdzenie, że to czwarta kategoria. A teraz co zazdrościmy Live ze tam grają trochę nie rozumiem
Po za tym póki co Klopp nic cudownego nie zrobił, jego drożyna gra ultra ofensywnie często tracąc bramki i nie raz z tego powodu już zaliczyli wtopę.
Nie mogę się doczekać przyszłego sezonu, wtedy może łatwiej mi będzie ocenić jego pracę, póki co wyciągnie jakichkolwiek wniosków to jak wiara, że prognoza pogody długoterminowa nad Bałtykiem się sprawdzi. Tak samo jak ślepa nadzieja, że jak przyjdzie Mou to wszystko zmieni się u nas jak z dotknięciem różdżki.
Drewnialdo
Dodano: 06.05.2016, 15:52
Jak zostaniemy z Lujem van Bucyfonem, bo w następnym sezonie Liverpool nas upokorzy tak samo, jak za Moyesa.
B3recik

Dodano: 06.05.2016, 16:04
Jak zostaniemy z Lujem van Bucyfonem, bo w następnym sezonie Liverpool nas upokorzy

Z tego co kojarzę to w tym sezonie i nie tylko jakoś nasi gracze radzili sobie z Liverpoolem.
vanderToki

Dodano: 06.05.2016, 16:29
Post zedytowany dnia 06.05.2016 16:29 przez vanderToki

No jakoś, to kluczowe słowo. Pierwszy mecz w tym sezonie - jeszcze przeciwko Rodgersowi - był naprawdę niezły. Drugi jeszcze się udał, trzeci mniej, czwarty to porażka.
A czy United zostaną upokorzeni - zobaczymy. Sklepać ich mieli ostatnio piłkarze Leicester, West Hamu, Manchesteru City, Arsenalu... no nie wyszło.
B3recik

Dodano: 06.05.2016, 16:46
Post zedytowany dnia 06.05.2016 16:54 przez B3recik

A czy United zostaną upokorzeni - zobaczymy. Sklepać ich mieli ostatnio piłkarze Leicester, West Hamu, Manchesteru City, Arsenalu... no nie wyszło.

Właśnie o to mi chodzi, że te wszystkie przewidywania naszych pseudo specjalistów mają niewielkie pokrycie.

Masz racje słowo "jakoś" nie zostało użyte przypadkowo, nie mniej jednak nie ma żadnych podstaw na to, że drużyna z miasta Beatelsów nas upokorzy.

Zawsze wierze w sukces naszej ekipy nie ważne jaki menadżer nas prowadzi i przeciw jakiej drużynie gramy. Na dodatek dziwi mnie takie gloryfikowanie Klopp'a, biorąc pod uwagę, że to "menago" naszego najbardziej nielubianego przeciwnika. Można go szanować, ale nie uważam, aby sama jego obecność w Live sprawiła, że drużyna MANCHESTERU UNITED miałaby drżeć o łagodny wyrok kary i brak upokorzenia w derbach Anglii
vanderToki

Dodano: 06.05.2016, 20:19
Z tym gloryfikowaniem chodzi chyba przede wszystkim o to, że wielu kibiców liczyło, iż van Gaal zostanie zwolniony i to właśnie Klopp obejmie United.
Drewnialdo
Dodano: 06.05.2016, 21:39
@B3rcik

Liverpool nas wyrzucił z LE. To zostanie bardziej zapamiętane, niż spotkania ligowe, niestety.

Nie chcę mi się wierzyć, że United wygrają z West Hamem na wyjeździe, tak apropo.
B3recik

Dodano: 06.05.2016, 22:08
@ vanderToki

iż van Gaal zostanie zwolniony i to właśnie Klopp obejmie United

Nie chce nikogo urazić, ale jak bardzo trzeba być naiwnym, żeby uwierzyć w coś takiego?

A i jeszcze jedno odchodzac od tego o czym rozmawiamy, dodałeś zestawienie punktów MU z drużynami z "topu" w jednym z komentarzy, jednak to co napisałeś bez punktu odniesienia tj. np. ile pkt zdobyły pozostałem drużyny nie daje obrazu sytuacji.

Tak po za tym to Twoje komentarze i posty są jednymi z rozsądniejszych ostatnio na DevilPage

@ Drewnialdo

Wydaje mi się, ze raczej oba wydarzenia zostaną pominięte liga z racji tego, że przede wszystkim liczy się miejsce na koniec sezonu i fakt, że spotkań tego typu było sporo a w LE
raczej rzadko kiedy pamięta się kto z kim przegrał w ćwierćfinale

Może Cie nie doceniam, ale wątpię że pamiętasz (bez ściągania) kto z kim 2 sezony temu odpadł z Ligi Europy w ćwierćfinałach

Nie chcę mi się wierzyć, że United wygrają z West Hamem na wyjeździe, tak apropo.

Widzisz, a ja wierze usiądę przed monitorem, pełen nadziei będę oglądał mecz i trzymał kciuki za każde zagranie !
vanderToki

Dodano: 06.05.2016, 22:38
Post zedytowany dnia 06.05.2016 22:39 przez vanderToki

Nie chce nikogo urazić, ale jak bardzo trzeba być naiwnym, żeby uwierzyć w coś takiego?
Ja akurat nie bardzo wierzyłem, ale rozumiem, że inni mogli na to mieć nadzieję; wyniki były kiepskie, a renomowany trener był wolny.
A i jeszcze jedno odchodzac od tego o czym rozmawiamy, dodałeś zestawienie punktów MU z drużynami z "topu" w jednym z komentarzy, jednak to co napisałeś bez punktu odniesienia tj. np. ile pkt zdobyły pozostałem drużyny nie daje obrazu sytuacji.
To wyliczenie zrobiłem tylko po to, żeby sprawdzić, o co dokładnie chodziło van Gaalowi. Jego wypowiedź brzmiała dla mnie, jakby wyniki przeciwko czołówce były dobre (tymczasem po podliczeniu okazuje się, że MU zdobył tylko około połowy punktów), a przeciwko ostatnim zespołom w tabeli - dużo słabsze (tu z kolei wyszło na to, że są nieco lepsze - lecz tylko "nieco" właśnie, różnica powinna być większa). ; ) Natomiast takie zestawienie dla całej czołówki byłoby właściwie rzeczywiście ciekawe. : ) ale w tej chwili nie chce mi się go robić.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Dobra zmiana?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania