Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Co dalej z Depayem?

SkuzikRedDevil1
Dodano: 06.04.2016, 13:13
Siema! Ja myślicie co będzie dalej z Depayem? Odejdzie podobnie jak Di Maria? Chodzą słuchy, że lvG zamierza go sprzedać. Moim zdaniem powinien zostać i przede wszystkim grać więcej. Wystarczy spojrzeć na tabele strzelców po prawej stronie. A i asyst ma kilka!
adamII
Dodano: 06.04.2016, 13:43
niestety LVG gra tylko 1 napastnikiem, w tym wypadku Rashford (oby), na lewej flance Martial, ktory radzi sobie swietnie wiec dla Depaya nie ma miejsca, chlopak jest mlody i jeszcze sie nie rozwinal wiec powinien odejsc bo jesli zostanie u nas to sie zmarnuje a potencjal ma. No i to co podkreslam za kazdym razem i co potwierdza tabelka z prawej, Depay nie radzi sobie z ostra angielska pilka, na poziomie europejskim blyszczy a w lidze jest... nikim
Dubek

Dodano: 06.04.2016, 13:49
Zacznijmy od tego że nie wiadomo czy Van Gaal będzie dalej trenerem po zakończeniu sezonu, po drugie Depay ma 22 lata, to gówniarz, sam przyznał że nie spodziewał się że w PL jest tak ciężko. Ostatnio grał lepiej. Bankowo zostanie na następny sezon, tylko pytanie gdzie te słuchy o jego sprzedaży bo nic nigdzie nie widziałem.
mycka86
Dodano: 06.04.2016, 13:57
Też myślę, że prawie na pewno zostanie. Ani klub nie chce go sprzedawać, ani sam nie chce odchodzić. Pierwszy sezon w nowej lidze dla młodego piłkarza zawsze jest ciężki. Teraz ma już z górki. Sam też wątpię żeby chciał odchodzić, bo sprawia wrażenie ambitnego chłopaka i chęć odejścia po 1 sezonie, byłaby jak przyznanie się do tego, że sobie nie poradził. Sezon jest długi i nawet gdy nie będzie miał 1. składu, to spokojnie zagra 30+ meczów.
Drewnialdo
Dodano: 06.04.2016, 20:21
Nowa filozofia zakłada grę Fellainiego na skrzydle, więc dla Depaya nie ma miejsca

jassaj

Dodano: 06.04.2016, 20:43
A na moje jak sprzedamy Depaya to znowu wyjdziemy najbardziej frajersko z sytuacji jak można. No bo pewnie stracimy na tym transferze finansowo, no bo 1 nieudany sezon i co ? Chłopak już nie umie grać ? No bo nawet np Shaw 1 sezon miał nieciekawy, DDG był uznany za frajera sezonu a teraz podniecamy sie nimi jak dzieci "świerszczykami". Dajmy mu 2 sezon , drugą szanse, bo dla jasności to co pokazuje teraz mnie również nie satysfakcjonuje, ale nowy sezon, zupełnie inne podejście, być może inny trener, inna strategia, inna mentalność. Mam nadzieje, że to takie gdybanie bez pokrycia w rzeczywistości, że klub nawet o takim posunięciu nie myśli a sam Depay odnajdzie sie w rzeczywistości PL i za pare lat bd sie smiać z całej "sytuacji"
FergusonGuy

Dodano: 06.04.2016, 21:45
Nie ma mowy o jego sprzedaniu!On jest naszym diamentem którego trzeba oszlifować i któremu trzeba dać jak najwięcej czasu do grania.Spokojnie ludzie,musi wypalić on wkońcu.
JackHarper

Dodano: 07.04.2016, 19:53
Depay zawodzi na całej linii i to było do przewidzenia. Trochę dziwne, że filozof tak się wyłożył na zawodniku którego zna. Co do jego odejścia raczej do tego nie dojdzie, jednak z taką grą jaką prezentuje to będzie mu ciężko się przebić do pierwszego składu. Miałby o wiele lepiej gdyby potrafił grać na PP tam u nas posucha i do wyboru albo Lingard albo Mata. Jednak na LP będzie mu ciężko. vG jeśli zostanie to podobno na transfery ma dostać coś koło 80 mln a za te pieniądze to za wiele poszumieć nie można zwłaszcza jak chce się kupić zawodnika z "nazwiskiem" dlatego nie sądzę aby odszedł u vG, bo nie ma kasy na zmieników. U innego managera też raczej w pierwszym roku nie odejdzie bo każdy będzie chciał dać Memphisowi szansę.
Lukasz6789
Dodano: 09.04.2016, 21:39
Niech zostanie jeszcze na jeden sezon, może akurat się odblokuje. Ma przebłyski formy nawet w ligowych spotkaniach, ale tak jak sam przyznał, nie do końca się przygotował do naszej ligi i teraz przez to cierpi.
manutd888
Dodano: 10.04.2016, 14:44
Według mnie nie ma podstawy do oceniania Depaya bo prawie w ogóle nie gra a jeśli gra to wchodzi z ławki 15 minut przed końcem meczu. Najpierw musi wyjść w pierwszej 11 zespołu, później zobaczymy.
JohnnyCross

Dodano: 10.04.2016, 15:48
Po prostu trzeba poczekać. Kilku naszych zawodników miało słaby pierwszy sezon, a później odpalili. Jeżeli w następnych dwóch sezonach u Depaya nie będzie widzieć poprawy to wtedy według mnie będzie można zacząć myśleć o jego sprzedaży.
DolphZiggler

Dodano: 10.04.2016, 15:49
Sprzedanie go było by kompletną głupotą.
TheOne

Dodano: 11.04.2016, 08:05
Jeśli zmieni się trener to myślę, że będzie w stanie wyciągnąć z Depay'a max. umiejętności, jakie zapewne posiada.
Karas

Dodano: 12.04.2016, 20:29
według mnie w Depayui brzemie wielki potencjał tylko jakiś porządny trener musi go z niego wydobyć a nie sadzać go na ławce...

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Co dalej z Depayem?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania