Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Reusik2
Dodano: 10.10.2015, 22:46
Kaczor5454 napisał: Martial powinien do nich równać a nie ich przewyższać ...

Co ty gadasz?

Kaczor5454 napisał: Za wielu piłkarzy ma ogromne wahania formy, a kilku pokazuje niewiele, bym patrzył spokojnie na przyszłe mecze

Wcale nie musisz tego robić
Kaczor5454 napisał: Za wielu piłkarzy ma ogromne wahania formy

W innych klubach jest to samo
Kaczor5454
Dodano: 10.10.2015, 23:07
Jest może paru piłkarzy, którzy prezentują się lepiej od Martiala.

Of coz, jest to samo. Tylko jakoś nie trafia do mnie ten argument, bo nie chciałbym by United byli na pozycji Chelsea.
W ogóle nie trafia do mnie porównywanie United w dół. Raczej powinno się patrzeć na tych którzy grają lepiej. Bo teoretycznie takie aspiracje ma United. I ta filozofia jest mi bliższa. Nigdy nie spoglądałem na tych którzy nie mogli mnie niczego nauczyć
Idąc tropem porównywania formy United do "słabszych - mocniejszych" drużyn w BPL, może porównamy United do zespołów które mają 20 razy mniejszy budżet, a są 3 miejsca pod nami?
United nie prezentują się pewnie i nie mają stabilnej formy. Nie wchodząc w jakiekolwiek porównywania do kogokolwiek, patrząc na samą grę United, nie daje ona pewności wygrania meczu w teorii łatwego.
Na razie, na plus United działa to, że teoretycznie mocne zespoły też mają problem. Jednak nie brałbym tego jako podstawy do bycia optymistą na przyszłość.
Albo United sami się rozwiną, albo znów będą kłopoty.
wisla2108
Dodano: 03.12.2015, 08:11
Post zedytowany dnia 03.12.2015 08:12 przez wisla2108

wiedziałem ,że zrobi kawał dobrej roboty w lfc ale nie wiedziałem ,że tak szybko..gościu żyje na ławce pokazuje moc drużynie a nie siedzi z tym pier... długopisem i nic z tego nie wynika..mam chyba najgorszego trenera w lidze! a osobiście uważam ,że na chwile obecną najlepszym trenerem w europie jest właśnie klopp na drugim simeone.
InSaneR

Dodano: 03.12.2015, 09:49
Ta.. Klopp i Simeone przypominają mi Fergusona. Oboje żyją meczem, ta charyzma, do tego genialni trenerzy. Klopp naszym trenerem nie będzie niestety, może Simeone?
Stringer
Dodano: 03.12.2015, 10:22
Wiadomo, że Liverpoolowi przytrafią się słabe spotkania, takie jak ten ze Swansea, ale widać, że u nich to wszystko zmierza w dobrym kierunku. Współpraca między Coutinho i Firmino wygląda obiecująco, Can i Leiva zaczęli grać świetnie. Widać, że Klopp wprowadził tam świetną atmosferę i tylko kwestia czasu jak będą walczyć o mistrzostwo. Naprawdę Liverpool zrobił świetny ruch zatrudniając tego trenera.
kamilxdd
Dodano: 03.12.2015, 15:50
Zdecydowanie boli co niektórych dupa, nie zauważacie co Klopo JUŻ zrobił ? Przecież jakby Soton nie urwało w ostatnich minutach 2pkt i Crystal Palace które wygrało mimo zdecydowanej przewagi Liverpoolu to dziś gryźlibyście się po piętach bo byliby o centymetr od lidera. Ich następne 7 meczy to mecze z dołem lub środkiem tabeli, jeśli nie zaliczą wtop to bez wątpienia w styczniu będą na 1 miejscu a wtedy naprawdę coniektórych ściśnie potworna gorycz gdy obudzą się i uświadomią sobie że ten znienawidzony rywal, z którego śmiali się do bólu wraca na salony i z tym trenerem może namieszać w Europie.
Puchaczeue

Dodano: 03.12.2015, 17:16
Klopp nie potrzebował 3 miesięcy, żeby zrobić drużynę.
Dubek

Dodano: 03.12.2015, 18:21
Wy na podstawie paru meczy piszecie że zrobił drużynę z Liverpoolu? Spoko. Mówicie że LVG jest najgorszym trenerem w lidze a jest na 3 miejscu w tabeli i traci do liderów aż jeden punk Zastanówcie się troszkę zanim coś napiszecie.
kamilxdd
Dodano: 03.12.2015, 18:38
Post zedytowany dnia 03.12.2015 18:39 przez kamilxdd

Ok, to teraz tak... Liverpool z Kloppem zagrał dotychczas 11 spotkań, ich bilans: 7 wygranych, 3 remisy, 1 porażka i to pechowa, z drużyną która zwyczajnie im nie leży ostatnio... tak jak Manchesterowi ostatnio nie leży Swansea.
Bilans bramkowy? 21:8
Zajrzyjmy głębiej...

Mimo że Soton przybiło im szybkiego gwoździa... Liverpool wraca do gry i demoluje solidne dotąd Soton.
Pierwszy raz od 56lat Soton przegrało u siebie tak wysoko - pierwszy rekord pobity, przez przypadek?

Pierwszy raz od dawien, dawna Liverpool wygrał tak wysoko na Eithad, kolejny przypadek?
Liverpool wygrywa 3:1 na SB, tak powiecie że Chelsea bez formy ale jednak to oni zaczęli strzelanie... Liverpool odrabia straty i pewnie wygrywa... znów.

Za Brendana po szybko straconej bramce te mecze na 95% po prostu by przegrali... nie da się ukryć faktu że Klopp buduje maszyne, kiedy ta maszyna ruszy? Być może już ruszyła? Zobaczymy.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Premier League » Jürgen Klopp

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania