Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

grafi

Dodano: 16.09.2015, 18:55
@Prut3r
jeśli takie powtórki oglądasz to nic dziwnego.

@B3recik
ciężko żeby coś takiego dotarło do samego zawodnika.
w124amg

Dodano: 16.09.2015, 22:10
@grafi dlaczego ciężko?
nie widze problemu czemu miałoby to nie dojść. gość zaraz będzie u siebie w domu, wysyłasz na dany adres i tyle. a nie jest to wcale głupi pomysł
Reste
Dodano: 17.09.2015, 00:03
grafi napisał: eśli analizując sam wślizg, to był on czysty. Jeśli trafi się pierwsze w piłkę, a potem zahaczy o nogi przeciwnika faulu nie ma.

To nigdy w życiu nie jest w ten sposób definiowane. Masa ludzi upraszcza zasady do czegoś takiego, bo to jest łatwiejsze do zrozumienia i 'zazwyczaj' się zgadza, ale to nie ma żadnego odzwierciedlenia w rulebooku.

grafi napisał: użycie nadmiernej siły

Przy tego typu wejściach nie ma żadnego znaczenia strona, z której było wejście, to czy było w piłkę, ani odległość zawodnika od piłki.
A player who uses excessive force must be sent off

Nie widzę tutaj zbyt wiele miejsca do interpretacji.
Prut3r
Dodano: 17.09.2015, 00:48
Post zedytowany dnia 17.09.2015 00:54 przez Prut3r

@grafi
Wysłałem pierwszą lepszą jaką znalazłem. Moja opinia wynika z analizy powtórki w jakości HD z Canal+.

A tu specjalnie dla Ciebie znalazłem w HD youtu. be /nkKbp9viwU0
Przemoo
Dodano: 17.09.2015, 02:34
UWAGA! Drastyczne!

http://imgur.com/zKy74Gm
RedMan97

Dodano: 17.09.2015, 16:03
Kiedy to (odpukać) zahamuje mu karierę (wypluć) nigdy się z tym nie pogodzę.
wrobel1992

Dodano: 18.09.2015, 00:11
Koleś złamał mi w ten sam sposób nogę: piszczel i strzałka. Oczywiście w trakcie meczu w wieku 18 lat. I tak wyjął mi z życiorysu 18 miesięcy. Mam nadzieję, że LS3 to nie grozi
Dubek

Dodano: 18.09.2015, 05:43
Ty nie jesteś profesjonalnym piłkarzem i nie miałeś nad sobą sztabu najlepszych lekarzy na świecie. Za jakieś 3-4 miesiące Shaw pewnie zacznie lekko trenowac, do kwietnia może wróci na boisko.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Nasza kadra » Luke Shaw-trzymaj się chłopie.....

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania