Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

dawcioj
Dodano: 03.09.2015, 00:19
ale kto powiedział że będziemy czekać 7lat znów na mistrzostwo? Pamiętam dobrze jak Ferguson budował drużynę na przestrzeni 3lat od 2004 do 2007. Dopiero po 3latach ci młodzi wówczas zawodnicy oczywiście z zawodnikami doświadczonymi wygrali mistrza.Ten zespół który mamy dziś on gwarantuje mistrza ale nie dzis i nie jutro.Oni muszą się ze sobą zgrać.Pod koniec tamtego sezonu było już widać to zgranie ale dziś są też nowi zawodnicy i to są etapy .Potrzebny czas i tyle. Trzeba czekać może nawet 2lata jeszcze.Ja oglądam mecze Manchesteru przez to że jestem kibicem i nie ważne czy wygrywają czy przegrywają jestem całym sercem za drużyna i trenerem.Byłem za Moyes'em mimo że po nim jechali ,tak samo teraz jestem za Van Gaalem.
mantup89

Dodano: 03.09.2015, 09:49
Stałem za Van Gaalem murem, ale ostatnio w niego powątpiewam. Nie rozumiem szastania pieniędzmi klubowymi i wyprzedaży zawodników z mistrzowskiego składu. Nie wiem czy atmosfera w naszym klubie się nie pogorszyła po ostatnich wydarzeniach z De Geą czy Martialem. Mam nadzieję, że den drugi pokaże, iż wart był tych kosmicznych pieniędzy. Van Gaal igra z ogniem.
Stringer
Dodano: 03.09.2015, 11:06
A ja się tak zastanawiam czy Van Gaal czasem nie sprzedał tych wszystkich zawodników po to, żeby Giggs miał łatwiej. Ryan przecież grał razem z tymi zawodnikami i oni mogliby go traktować bardziej jak kumpla niż jak trenera. Poza tym myślę, że ta drużyna może być w przyszłości piekielnie silna. Zobaczcie jakich mamy zdolnych młodych zawodników: Shaw, Depay, Januzaj, Martial, oni mogą być za pare lat najlepsi na swoich pozycjach. Do tego dochodzą doświadczeni zawodnicy jak Smalling czy Schneiderlin. Anglik może być liderem defensywy, a Francuz liderem pomocy.

Czy jestem zadowolony z Van Gaala? Ciężko powiedzieć. Jeżeli chodzi o poprzedni sezon: wydaje się, że po wydaniu 150 mln zespół powinien walczyć o mistrza. Ale prawda jest taka, że to była kompletnie nowa drużyna, zmieniło się pół składu, w dodatku nowy trener, który nie znał ligi i myślał, że średniacy będą mu oddawać punkty za darmo. Prawda jest taka, że jakoś z 6 lat temu taki średniak ligowy grał przez 10 minut, a później liczył na 0:0. Teraz przyjeżdża taka Swansea czy Crystal Palace na Old Trafford, Stamford Bridge czy Emirates Stadium i gra o 3 punkty. Dlatego Van Gaal ma ciężko, bo gdyby budował nowy zespół w każdej innej lidze to na pewno miałby lepsze wyniki. Dlatego ja uważam, że to 4 miejsce to nie jest zły wynik. Oczywiście to jest Manchester United i jest to klub stworzony do odnoszenia sukcesów, ale w obecnej Premier League nie da się stworzyć silnego klubu w jeden sezon.

Jeżeli chodzi o ten sezon to na pewno zaczął się on mocno średnio. Z czołówki przed nami jest tylko City, jednak chyba nikt nie jest zadowolony ze stylu naszej drużyny. Jak dowiedziałem się, że Van Gaal podpisze 3-letni kontrakt to mówiłem sobie tak:
1 rok-powrót do LM
2 rok-walka o mistrzostwo
3 rok-zdobycie mistrzostwa
Dlatego ja na mistrzostwo się nie nastawiam, ale bardzo liczę na to, że zespół będzie o nie walczył do ostatniej kolejki. Pamiętajmy, że za nami dopiero 4 kolejki. Trzeba wierzyć w to, że nasz zespół w końcu się rozkręci.

Jeszcze co do komentarzy, że u Van Gaala każdy zawodnik gra gorzej. Niby kto? Smalling? Young? Valencia? A może Fellaini? U Moyesa to dopiero był kabaret. Tam nawet Carrick wyglądał jak amator. Van Gaal akurat potrafi dotrzeć do piłkarza i sprawić, by ten grał lepiej. Za Moyesa chyba tylko Januzaj grał lepiej.

Można narzekać na Van Gaala, ale jedno jest pewne: zmiana trenera co dwa sezony w niczym temu klubowi nie pomoże.
mantup89

Dodano: 03.09.2015, 11:21
Post zedytowany dnia 03.09.2015 11:22 przez mantup89

Stringer - zgadzam się z tobą, że zmiana trenera co dwa sezony niczym temu klubowi nie pomoże, ale ciężko mi sobie wyobrazić by po wydaniu tak kosmicznych pieniędzy klub nie zdobył choć jednego trofeum.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Transfery » Van Gaal nie pasuje do United

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania