Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Polska - Niemcy

plmokn
Dodano: 31.08.2015, 17:35
Myślicie że jesteśmy wstanie powtórzyć sukces sprzed roku i ograć ich kolejny raz ? Jeśli wygramy z Niemcami i Gibraltarem to nic nam już nie zabierze Euro 2016 ! Więc już w poniedziałek może być wielkieeee święto w naszym kraju bo dawno nie graliśmy na wielkiej imprezie, trzeba tylko pokonać Niemców. Jaki proponujecie skład, ja liczę na

Fabiański
Piszczek - Glik - Pazdan/Szukała - Jędrzejczyk
Błaszczu - Krychowiak - Linetty - Rybus
Lewandowski
Milik
Rooney97
Dodano: 31.08.2015, 18:32
Moja 11

Fabiański
Piszczu - Glik - Pazdan - Jędrzejczyk
Krychu - Linetty
Błaszczykowski - Grosicki (Rybus)
Lewandowski (cofnięty napastnik; 10)
Milik

Teraz omówienie:

Co do obrony - jeżeli Pazdan nie bedzie mógł zagrać, to nie jestem pewny co do Szukały i Cionka. Szukała nie jest w rytmie meczowym, a Cionek... Tak naprawdę jestem zaskoczony na brak powołania Rzeźniczaka, który jest kapitanem Legii, ograny w europejskich pucharach, doświadczony, szybki, dobry w obronie. Nie wiem dlaczego Nawałka go nie widzi...

Na środku na pewno Linetty i Krychowiak, Krychowiak - czołg, Linetty - taki idealny środkowy pomocnik.

Boczni pomocnicy - Błaszczykowski może jeszcze zagra we Fiorentinie przed meczem z Niemcami i będzie przygotowany na przeciwników. Akurat jest on nam bardzo potrzebny. Dla nas to taki Bellarabi i Muller w jednym, bardzo go potrzebujemy.
Natomiast druga strona to już zagadka. Grosik ładnie ostatnio gra, Rybus tak samo.
Moim zdaniem w przypadku, gdy Pazdan będzie miał kontuzje, Jędrzejczyk powinien zagrać na na ŚO obok Glika, a Rybus na LO i wtedy Grosik na lewej pomocy.

Atak znamy - Lewy Milik.
Robercik cofnięty, gdzie będzie mógł trochę rozgrywać i przytrzymać piłeczkę, trochę się pokiwać. Natomiast Arek jako wysunięty w ataku, okazjonalnie cofać się po piłki.

Taka moja opinia.
miki3999
Dodano: 31.08.2015, 20:20
Linetty? Moze lepiej jednak sprawdzonym Jodlowcem?
Reusik
Dodano: 31.08.2015, 20:28
Linetty gra słabo w kadrze, ale Jodłowiec też nie błyszczy.Szkoda Polańskiego
Xtreme

Dodano: 31.08.2015, 21:00
Pewnie mecz zacznie Mączyński który jest ulubieńcem trenera i gra prawie we wszystkich ważnych meczach, jeśli będziemy przegrywać to na 100 % wejdzie za niego Linetty bo będziemy potrzebować człowieka co świetnie rozegra piłkę a takim jest Karol
redjerzy

Dodano: 31.08.2015, 21:42
Ile Linetty zagrał meczy w kadrze, że mówicie iż w reprze gra słabo ? Jego ostatni mecz gdy grali bodajże z Grecją był w niepełnym składzie. Poza tym od tego meczu minęło trochę czasu, a wiadomo że to młody piłkarz i cały czas się rozwija. Ja bym na niego stawiał jako partnera dla Krychowiaka, żeby razem się zgrywali, bo Karol to materiał na naprawdę dobrego zawodnika.
Reusik
Dodano: 31.08.2015, 23:49
redjerzy napisał: Ile Linetty zagrał meczy w kadrze, że mówicie iż w reprze gra słabo ?

Przecież nikt go nie krytykuje ale skoro jeszcze nie jest gotowy na kadre to niech nie gra.Nie wiem co ten Mączyński wnosi do gry.Skoro Nawałka nie dawał mu grać z Gruzją żeby się zgrywał to wystawianie go teraz byłoby troche dziwne
aruna12

Dodano: 01.09.2015, 16:29
Post zedytowany dnia 01.09.2015 16:41 przez aruna12

Rooney97 napisał: Tak naprawdę jestem zaskoczony na brak powołania Rzeźniczaka, który jest kapitanem Legii, ograny w europejskich pucharach, doświadczony, szybki, dobry w obronie.

Jedno pytanie: oglądasz czasem mecze Legii Rzeźniczak to solidny ligowiec, owszem, ale kadra to jednak za wysokie progi. Poza tym wybrałeś trochę niefortunny moment na chwalenie go, bo to co grał z Koroną i Zorią to jest defensywny kryminał

A co do składu, to proponowałbym taki:

Fabiański-
Piszczek, Szukała, Glik, Rybus-
Kapustka, Krychowiak, Jodłowiec, Grosicki-
Lewandowski-
Milik

W bramce Fabiański, bo od dłuższego czasu spisuje się nienagannie. Szczęsny na razie zagrał tylko dwa mecze w Romie. Na stoperze Szukała zamiast Pazdana, bo w pierwszym meczu z Niemcami bardzo mi się podobał. Na skrzydłach straszna bieda, właściwie nikt nie gra. Kapustka i tak nie zagra, ale na ten moment jest chyba jedynym piłkarzem w formie, który może grać na boku. Grosicki powoli wraca do formy, więc on na drugi bok. Rybus na lewą obronę, a to dlatego, że wśród powołanych nie ma żadnego lewego obrońcy, a on tam grywał i jest chyba lepszą opcją niż Jędrzejczyk po długiej kontuzji czy Olkowski lepiej czujący się z prawej strony. W środku Jodłowiec z Krychowiakiem do rozbijania ataków. Mączyński i Linetty to bardziej "ósemki" niż "szóstki", a poza tym żaden z nich nie gwarantuje odpowiedniego poziomu, przynajmniej na razie.
Rooney97
Dodano: 01.09.2015, 17:04
Post zedytowany dnia 01.09.2015 17:05 przez Rooney97

@aruna12

A ja właśnie nie rozumiem powołania Szukały. Gościu grał w tej Arabii, a ostatni mecz zagrał chyba parę miesięcy temu i jest bez rytmu meczowego! Do tego drewno totalne. Jeżeli wystawi go na ten mecz to będzie cios w plecy przeciwko zawodnikom repry Niemiec.
aruna12

Dodano: 01.09.2015, 17:28
@Rooney97

Powołanie Szukały jest o tyle uzasadnione, że w poprzednich spotkaniach był podstawowym piłkarzem kadry i na ogół spisywał się dobrze. Fakt, że ostatnio nie grał, ale w Arabii jest dosyć specyficzny terminarz, a facet ostatnio zmienił klub i na pewno złapie rytm. To czy zagra, czy też nie zależy pewnie głównie od stanu zdrowia Pazdana, ale nie wyobrażam sobie żeby można go było nie powołać, jednocześnie biorąc do kadry Cionka, Borysiuka czy Milę.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Piłkarski świat » Polska - Niemcy

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania