Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Najlepsza 11 w historii United

Rydzyk654

Dodano: 03.06.2015, 16:21
Siema Diabły!

Chciałem Wam przedstawić najlepszą (moim zdaniem) jedenastkę w historii Manchesteru United. Jest to pierwszy odcinek serii pt. "Najlepsze jedenastki", znajdziecie tam również inne kluby oraz reprezentacje. Napiszcie co o tym sądzicie, czy podoba Wam się ta seria? Jeśli macie konto na yt, możecie mnie zasubskrybować, (oraz dać lapę w górę )żeby być na bieżąco z następnymi odcinkami. Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=f4K6jIiCOXY

Pozdro!
RuudVN

Dodano: 03.06.2015, 17:14
VdS - Gary, Blanc, Vidić, Irwin - Scholes, Giggs - Ronaldo, Cantona, Rooney - Van Nistelrooy
miało być najlepszą a nie "największe legendy", ci gracze w 100% formy byli niezniszczalni
mam nadzieję, że za kilka lat wielu umieści tam Di Marię i Depaya (oby)
Rydzyk654

Dodano: 03.06.2015, 17:18
W sumie z bramkarzem był trudny wybór, bo równie dobrze można tam wstawić VdS Niestety nie dało się pomieścić wszystkich najlepszych.
Triiinity
Dodano: 03.06.2015, 17:48
Bramkarz - cóż jedna z dwóch opcji (Schmeichel / VdS)
Boczni obrońcy dla mnie prosta sprawa - G. Neville i Irwin.
Większy problem to na stoperach: (Pallister, Bruce, Stam, Vidic, Ferdinand).
Skrzydła dla mnie mimo wszystko to Giggs i Beckham - bez Ronaldo, środek Scholes i Keane.
Atak: Cantona - RvN.
kattax1337
Dodano: 03.06.2015, 17:51
Jak dla mnie słabe
inek10

Dodano: 03.06.2015, 18:13
był taki temat.
vip14

Dodano: 03.06.2015, 19:35
Post zedytowany dnia 03.06.2015 19:36 przez vip14

@RuudVN w pełni zgadzam się z tobą
Rydzyk654

Dodano: 03.06.2015, 20:04
Dyskutowałbym nad Blancem w jego jedenastce ale to jego zdanie więc szanuję. Osobiście dałbym np. Bruce'a lub Ferdinanda.
4lex
Dodano: 03.06.2015, 21:14
Schmeichel/VDS
G.Neville - Vidić - Blanc/Ferdinand - Irwin
Giggs - Scholes - D.Edwards - Ronaldo
Cantona - Rooney
United45

Dodano: 03.06.2015, 22:30
VDS
Neville Rio Bruce Irwin
Keane
Beckham Scholes
Giggs
Ronaldo Cantona

Taki składzik ale to z tych których jeszcze w miare pamiętam bo Besta Chartona czy Edwardsa niestety nie miałem przyjemności oglądać, ale to chyba jak większość z nas.
Rydzyk654

Dodano: 04.06.2015, 10:45
Wiadomo, tak samo u mnie Foulkes czy Charlton - ich gry nie mam prawa pamiętać tak jak pewnie większość tu obecnych kibiców.
SkowronUNITED

Dodano: 04.06.2015, 14:52
Schmeichel
Neville-Bruce-Vidić-Irwin
Ronaldo-Scholes-Keane-Giggs
Cantona-Bobby Charlton

Ławka: VDS- Ferdinand-Blanc-Bekcs-RVN-Ole-Rooney

Wszyscy w swoim Prime Pobili by na głowę każdą drużynę na świecie
CoachMaro
Dodano: 04.06.2015, 19:20
Schmeichel
Neville, Stam, Vidic, Evra
Cr7, Best, Scholes, Giggs,
RvN, Charlton

ławka: Edwin, Irwin, Ince, Robson, Wazza, Becks, Rio
Rydzyk654

Dodano: 05.06.2015, 10:51
W sumie u mnie na ławce byliby VdS, Bruce, Vidić, Keane, Becks, Best, Law
showdark
Dodano: 07.06.2015, 13:39
DDG
Rafael (w formie) - Stam - Vida - Irwin

Beckham - Schooles - Giggs-
Roo
Cantona - Cr7

Ofensywnie a co
ax1d

Dodano: 08.06.2015, 08:36
Schmeichel
Neville Vidić Bruce Irwin
Scholes
Edwards Keane
Best
Ronaldo Charlton
magmagikwielki

Dodano: 08.06.2015, 11:59
Wszystko zależy od tego, jaką formacją chcecie grać, wtedy wszystko może się zmienić... dodatkowo nie wiem czy mówimy o całokształcie twórczości czy o tym, kto był najlepszy w swoim prime timie? Jeśli chodzi o to drugie, to tak:

Bramkarz:

Schmeichel - uznawany za najlepszego w historii współczesnego futbolu, nie tylko ratował nas swoimi paradami, ale był charyzmatycznym przywódcą. Najlepsze lata: całe 90-te

Obrona:

G. Neville - nie był jakimś wirtuozem piłki, ale miał poważanie w szatni i serce do gry, lepszego na jego pozycji nie mieliśmy. Najlepsze lata: 99-07

Stam - w swoim primie najlepszy stoper na świecie, wielka szkoda, że nie dogadał się z Fergiem. Najlepsze lata: wszystkie 3 sezony 98-01

Vidic - podobnie jak Stam, w swoim czasie nie miał sobie równych, moim zdaniem to on, nie Ferdinand, był liderem naszej obrony ostatniej epoki. Najlepsze lata: 07-11

P. Evra - doskonały do kontrataków, szybki, zwinny, świetny technicznie, jeden z najlepszych "boczny" ostatnich lat, o czym świadczą jego sukcesy z Monako czy ostatni z Juve. Najlepsze lata: 07-11

Pomoc:

Ronaldo - niezwykłe przyspieszenie, bajeczny drybling i fantastyczne uderzenie z dystansu, potrafił zdobywać bramki kiedy nasi napastnicy spali, doskonale strzelał z wolnych. Najlepsze lata: 06-09

Beckham - najlepszy crossing i wolny w historii, potrafił świetnie łączyć funkcje środkowego z prawym skrzydłowym, dlatego postanowiłem go ustawić obok bardziej wysuniętego na bok i do przodu CR7. Najlepsze lata: 98-01

Scholes - nie ma sensu się rozpisywać

Best - wielki innowator piłki nożnej, pierwsze złote dziecko brytyjskiego futbolu, jego gwiazda świeciła niezwykłym blaskiem i niezwykle szybko zgasła. Możecie mnie teraz zjeść, ale w swoim primie był lepszy od Giggsa. Najlepsze lata: 63-68

Napastnicy:

RvN - nasz najdoskonalszy egzekutor w historii, mocno niedoceniony, bo jego pobyt na OT zbiegł się z ogólnie słabszą postawą całej drużyny (szczególnie w LM). Najlepsze lata: 01-05

Cantona - nie ma sensu się rozpisywać
Rydzyk654

Dodano: 08.06.2015, 12:57
@magmagikwielki ciekawie rozpisane wraz z uzasadnieniem propsy

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Piłkarski świat » Najlepsza 11 w historii United

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania