Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Dryblas

Dodano: 23.03.2015, 14:51
Wkleiłem te dane ponieważ są interesujące i satysfakcjonujące, dotyczą naszego ukochanego klubu i ostatniego meczu, a także dlatego, że chciałem wywołać dyskusję i skonfrontować mój punkt widzenia - co mi się udało
mally
Dodano: 23.03.2015, 15:37
Są interesujące, ale równie dobrze można napisać, że Mata jest naszym najlepszym strzelcem bo strzelił dwa gole z Liverpoolem, a De Gea wcale nie jest taki super, bo przy bramce mógł zachować się lepiej.
IMMM

Dodano: 23.03.2015, 15:53
mally napisał: Są interesujące, ale równie dobrze można napisać, że Mata jest naszym najlepszym strzelcem bo strzelił dwa gole z Liverpoolem, a De Gea wcale nie jest taki super, bo przy bramce mógł zachować się lepiej.

Tylko po co? Jakby ludzie nie napisali tego już tysiąc razy
TinyScouser

Dodano: 23.03.2015, 16:33
mally napisał: No, nie zapominaj, że z tego grona tylko Gerrard nie ma w kolekcji mistrzostwa.

Jakby przeszedł do CFC albo Realu to prawdopodobnie by miał. Został i nie ma.

#odgrzewaniestaregokotleta
irration

Dodano: 23.03.2015, 16:47
Albo do nas, w Manchesterze nawet Cleverley zdobył mistrzostwo.
TinyScouser

Dodano: 23.03.2015, 17:32
Widocznie nie było mu dane zostać drugim Owenem
mally
Dodano: 23.03.2015, 22:55
TinyScouser napisał: Jakby przeszedł do CFC albo Realu to prawdopodobnie by miał. Został i nie ma.

Wiadomo. Ale dzisiaj przekazuje się legendę o Szewczyku Dratewce, a nie o "dzielnym rycerzu, który gdyby był ciut lepszy zabiłby krakowskiego smoka". Mówi się o Bolcie, a nie o tym 7 kolesiu na mecie finału biegu na 100, który pobiłby rekord świata, gdyby szybciej pobiegł.
IMMM napisał: Jakby ludzie nie napisali tego już tysiąc razy

I tu dochodzimy do wniosku, że na co nam forum, skoro wszystko zostało już powiedziane?
gaworek353

Dodano: 24.03.2015, 12:16
Wygrana z LFC cieszy mnie bardzo,ponieważ mogę pośmiać się z kolegi,który w tamtym sezonie tak wychwalał jaki to Liverpool nie jest wielki..a wczesniej i teraz siedzi cichutko
Kapitalny mecz Maty,cieszę się że rozegrał tak dobry mecz,bo może się obudzi i pokaże Matę z Chelsea

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Premier League » Liverpool FC vs Manchester United 22.03.15

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania