Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Kilka info dla chcących kupić bilet na mecz.

sagnol32

Dodano: 04.02.2015, 13:36
Temat zedytowany dnia 04.02.2015 13:38 przez sagnol32

Witam chciałbym niektórym z was przybliżyć informację jak kupić bilet na old trafford i czy są w ogóle takowe dostępne na ten sezon. Wczoraj byłem na meczu z Cambridge
Kliknij, aby powiększyć obrazek
i przed meczem zaszedłem do ticketingu pogadać jak wygląda sprawa z biletami na ten sezon. Udało mi się dostać 2 bilety na Burnley na nastęny tydzień Kliknij, aby powiększyć obrazek . ( mistrz painta ) Na inne mecze są jeszcze dostępne bilety, i jeśli ktoś posiada membershipa to sprawa jest prosta : dzwonicie do ticketing service +44 (0) 161 868 8000 , przygotujcie memebershipa i kartę płatniczą , oraz z doświadczenia polecam odpalić na kompie seating plan na stronie manchesteru, pomoże wam to wybrać najlepsze dostępne miejsce : http://www.manutd.com/en/Tickets-And-Hospitality/Seating-Plan.aspx . Dla tych co nie mają membershipa to nie wiem jak to wygląda z kupowaniem bietów przez telefon bo nigdy tak nie robiłem ( tzn. kupywałem bilet przez fona ale zawszę posiadam membership) ale jak będziecie mieli szczęście i zajdziecie parę dni przed meczem możliwe że będą do nabycia w ticketing service, wczoraj sporo osób kupiło bilety godzinę przed meczem ale wiadomo że mecz z Cambridge to mniejsze zainteresowanie niż np. Newcastle. Ewetunalnie można popytać gości od sprzedających szaliki przed OT, albo przed ticketingiem wczoraj kręcili się tacy co sprzdawali bilety. Zdjęcia orginalnych biletów macie wyżej , także nie dajcie się nabrać na jakieś lewe kopie, z tyłu na bilecie powinien być seating plan i plan dojazdu na parking. Aha i nie polcem Jak macie pytania to walcie śmiało , ewentualnie mogę komuś udzielić jakiejś pomocy w granicach rozsądku oczywiście .
devilishred

Dodano: 04.02.2015, 17:01
Musze zadzwonić i popytać o bilety na Tottenham Chętnie się wybiore
alusiek
Dodano: 06.02.2015, 13:13
Strona którą dodałeś oficjalna
mojfajnylogin
Dodano: 17.02.2015, 13:15
Hej, jesteś w stanie sprawdzić cenę biletu na mecz Fa CUP z Arsenalem ? ja nie mam niestety membershipa a nie wiem czy warto wykupować. Potrzebuje dwa bilety a pewnie potrzebne sa dwa membershipy ?

Generalnie interesują mnie bilety od najtańszych (za bramką do tańszych około środka)

Dziękuję.
devilishred

Dodano: 17.02.2015, 22:37
Na mecz z Arsenalem trzeba aplikować, najtańszy bilet 31f
Ale tak czy inaczej bez membershipa nic nie zdziałasz
mojfajnylogin
Dodano: 17.02.2015, 23:01
Dziękuję za odpowiedź. Co przez to rozumiesz ? Kupując membershipa nie mam gwarancji, że dostanę bilet ? Dwa bilety rozumiem = tak czy inaczej dwa czlonkostwa ?

powiedz jeszcze prosze czy bilety mozesz zakupic, tzn widzisz je czy musialbys dzwonic na infolinie ?
sagnol32

Dodano: 17.02.2015, 23:20
Post zedytowany dnia 17.02.2015 23:21 przez sagnol32

tak dzwonisz na infolinie i aplikujesz nie wiem jak na pucharowy ale na ligowy z liverpoolem aplikowałem i mi odrzucili, po kilku dniach dostałem sms. Niestety 7 marca pracuję i nie będę starał się o bilety także w tej kwestii więcej nic nie powiem.

Aha i można już aplikować o karnety i membershipy na następny sezon
mojfajnylogin
Dodano: 17.02.2015, 23:23
Jeszcze jedno, mecz za 2 tygodnie, obawiam się że karta przyjdzie gdy juz biletow nie bedzie. Czy moze osobno otrzymam sam numer do zamowienia wczesniej ? Jak to wyglada praktycznie ?
toczus
Dodano: 24.01.2018, 23:11
Część przyłącze się do pytania chciałbym kupić bilet na 14 kwietnia z west brom. Mogę kupić one United ale czy jest sens?
Czy bilety są dostępne na bokach boiska bo za bramką mi się nie widzi? I czy na jeden one United pełny kupię dwa bilety?
I jakie są ceny biletów poglądowo.
Proszę o odpowiedz.
matheo

Dodano: 24.01.2018, 23:55
Na chwilę obecną nie ma biletów na West Bromwich w sprzedaży - eticketing.co.uk/muticketsandmembership/Events

Prawdopodobnie pojawi się jeszcze pula biletów do kupienia dla posiadaczy One United, ale to raczej w marcu. Mecz może jednak odbyć się w innym dniu niż 14 kwietnia, bo data i godzina spotkania nie są potwierdzone. Najdroższy bilet dla posiadacza One United na ligę to 54 funty. Pozostałe ceny biletów znajdziesz tutaj - manutd.com/en/Tickets-And-Hospitality/Ticket-Prices.aspx

Na mecz ligowy na jedno One United kupisz 1 bilet.
danonxpl
Dodano: 07.03.2018, 11:14
Post zedytowany dnia 07.03.2018 11:15 przez danonxpl

Siema, wypadł mi lot na Wyspy i wracam z Manchesteru dzień po meczu z West Brom, więc jest idealna okazja żeby odwiedzić Teatr Marzeń. Pytanie czy jest to możliwe? Nie mam One United (jest jeszcze miesiąc mogę wyrobić). Wiem, że w marcu będzie pewna pula w sprzedaży, jednak chciałbym zapytać doświadczonych fanów czy któraś z tych opcji jest lepsza:

1. I tak będę w Manchesterze, więc mógłbym stać od rana w dzień meczowy przed kasami i czekać na zwroty/nieodebrane karnety?

2. Mam znajomego w manchesterze, który mógłby na miejscu starać się o bilet, ale wtedy będzie na jego dane...

(jeżeli się nie da, znajdę jakiś fan pub i razem z innymi kibicami zobaczę mecz w tv, kilkaset metrów od stadionu )
matheo

Dodano: 07.03.2018, 11:33
Najpewniejsza opcja, to kupienie One United i wyrażenie chęci zakupu biletu. Możesz to zrobić klikając "Register Interest" na stronie eticketing.co.uk/muticketsandmembership/details/event.aspx?itemref=9162

Jeśli pojawi się dodatkowa pula biletów, to klub zadzwoni do Ciebie z informacją, że jest bilet i czy jesteś zainteresowany jego kupnem. Jest spora szansa, że jeszcze jakieś wejściówki się pojawią. Zawsze pozostaje możliwość czekania na zwroty. Nie trzeba koczować pod budynkiem Ticketing & Membership.

Jeżeli posługujesz się komunikatywnym angielskim, to najlepiej zadzwoń do klubu +44 0 161 868 8000 i tam już Cię poprowadzą jak za rękę i powiedzą, jakie masz możliwości. Klubowi na sprzedaży biletu zależy tak samo jak Tobie na kupnie, także będzie dobrze
danonxpl
Dodano: 07.03.2018, 20:37
Dzięki! Opcja z telefonem wydaje się najlepsza

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Kilka info dla chcących kupić bilet na mecz.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania