Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

jassaj

Dodano: 06.01.2015, 18:36
magmagikwielki weż daj se spokój nawet żeby trollować trzeba mieć jakąs wiedze , ktoś pare dni temu (może ty nie pamietam) napisał że Scholes nas zdradził na rzecz Salford , teraz napisałes to samo tylko sobie nazwiska niestety pomyliłeś , swoją droga pomylić Scholesa ze Schmeichelem ? gratuluje xD
W sumie może i chodziło Ci o Schmeichela ale w takim razie co on ma do 8 ligowej drużyny ?
troche ci nie wyszło sorry
alusiek
Dodano: 07.01.2015, 17:57
Jest już w swoim wieku i myśle że nie przejdzie do innego klubu yno na emerytura
magmagikwielki

Dodano: 08.01.2015, 20:10
A już nie pamiętasz jak Neville nie chciał Scholesowi podać ręki przed spotkaniem z City? I dobrze, ja też bym się ze zdrajcą w błękicie nie witał. Rude wredne.
jassaj

Dodano: 08.01.2015, 21:35
dobra nie odpowiadam bo widze ze sie swietnie bawisz to celowe mylenie nazwisk i wgl no powiem Ci poćwicz jeszcze i wyrośnie z Ciebie dobry troll
ExtraPan
Dodano: 14.02.2015, 21:30
Tak się właśnie natknąłem i przypomniałem sobie o tym temacie.

http://www.youtube.com/watch?v=VOIYOqr3aLM

Wpadła mi w ręce pożegnalna kompilacja o tym Panu. Rzeczywiście.....marny był to gracz. Gdzie mu do statusu legendy angielskiej piłki....... , Obejrzyjcie sobie całą bo warto. I nauczcie się szanować nawet znienawidzonych rywali.
mally
Dodano: 15.02.2015, 01:07
Głupi ten Gerrard. Wystarczyło urodzić się trochę bardziej na zachodzie, też po czerwonej stronie i częściej zdobywałby mistrza niż wpadałby w poślizg.

Szkoda.
mikrofalowka

Dodano: 15.02.2015, 05:31
Głupi ten mally. Wystarczyło sprawdzić przed wpisaniem postu gdzie dokładnie leży Manchester a gdzie Liverpool, by nie wyjść na idiotę.
mally
Dodano: 15.02.2015, 11:30
Spoko, sprawdziłem, pomyliły mi się kierunki.

Chociaż z drugiej strony gdybyś z Liverpoolu poleciał na zachód koniec końców doleciałbyś do Manchesteru.

Sprawdź to.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Stevie G odchodzi z Liverpoolu!

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania