Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty
  << < 1  2  3 

ololol
Dodano: 18.11.2014, 16:42
Pherdas napisał: chelsea o ile ten śmieszny klub napędzony złodziejskimi petro-dolarami taką ma

Typowy Janusz. Złodziejskie petro-dolary. A może dobra inwestycja przedsiębiorców? Fakt, że piłka wygląda inaczej, ale takie są realia. Jeśli nie masz pojęcia o ekonomii i gospodarce światowej to się nie wypowiadaj w takim tonie. Ale fakt, zapomniałem, to ferdas.
Pherdas

Dodano: 18.11.2014, 16:53
To samo moge powiedziec o tobie, ale zapomnialem to ololol, troll naczelny. tak mnie zastanawia, bo tutaj zgrywasz takiego ulozonego i dobrego, moglbys przypomniec co pisales o Fergusonie? A moze masz rozdwojenie jazni
Gorgh111
Dodano: 18.11.2014, 16:55
Nie ma to jak przez 3 strony przytaczać jeden cytat. Choćby w tym temacie można znaleźć kilkanaście Twoich cytatów pokazujących, jakim jesteś idiotą
Pherdas

Dodano: 18.11.2014, 16:58
To tylko zalążek góry lodowej który wpadł mi do głowy, on tak spamowal pod kazdym newsem czy tematem, ale tego nie widzicie, z reszta jebie mnie to a twoje zdanie pajacu z chelsea mam gleboko w dupie, bo ciebie nie powinno tu byc i tak tez to traktuje.
kuba055
Dodano: 18.11.2014, 16:59
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif
DonLitek

Dodano: 18.11.2014, 17:27
Post zedytowany dnia 18.11.2014 17:34 przez DonLitek

Od trybu nocnego, do dziennej jatki.
Temat się wyczerpał chyba po 2/3 postach.
A potem się oburzają "zły mod dał mi ostrzeżenie/bana i się na mnie uwziął"
Każdy obdarowany po chrześcijańsku banem na min. tydzień (ferdas, Gorgh, ololol)
Na dalszą "dyskusje" jak chcecie prowadzić, zapraszam was na PW.

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty
  << < 1  2  3 

Forum » Archiwum » Tryb nocny

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania