Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty
  << < 1  2 

Dubek

Dodano: 16.11.2014, 13:17
Coo? No bez przesady, Amos jest cieniutki, Lindegaard będzie bronił i tyle, nie wiem co chcecie od niego, przecież to dobry bramkarz.
Lord

Dodano: 16.11.2014, 13:37
Wszyscy tak teraz jadą po Andersie, bo przecież za czasów Fergusona przez tego zawodnika na ławce musiał siedzieć ukochany David de Gea, który ma tutaj wielu fanboyów. Lindegaard jest dobrym bramkarzem, oczywiście gorszym od Hiszpana, ale niektórzy robią z niego słabego bramkarza.
szabo1878
Dodano: 16.11.2014, 16:26
jak dla mnie to:
De Gea>Lindegaard>Valdes.
czym sie kieruja ci, ktorzy by chcieli Valdesa w United? powiedzcie mi prosze bo was nie rozumiem.
jest cienki jak barszcz. w barcelonie czesto nawalal, a przeciez katalonczycy rzadko dawali podejsc przeciwnikom pod swoja bramke. u nas to z Victorem na bramce tracilibysmy po 4 gole na mecz.
Lindegaard tez nie jest wybitny, ale patrzac na to jak rzadko gra, to jego wystepy przynajmniej sa solidne.

no i tak na koniec: David ma TYLKO ZWICHNIETY PALEC. z taka kontuzja to pewnie i teraz moglby zagrac, a za tydzien po tym urazie moze nawet nie byc sladu.
MU1212

Dodano: 16.11.2014, 18:18
alternatywą dla De Gei który ma kontuzję jest Amos albo Valdes którego może zakontraktują
0ptimus

Dodano: 16.11.2014, 21:35
Szkoda, że Kuszczak niedawno dołączył do Wolves.

a Anders Lindegaard nie żyje czy o co chodzi?
gaworek353

Dodano: 16.11.2014, 21:45
Anders niech gra i tyle.
vip14

Dodano: 20.11.2014, 16:39
Mamy Lindegaarda przecież. Wiem, że jest on słabszy od Davida, ale ma pojęcie

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty
  << < 1  2 

Forum » Archiwum » De Gea wypada na miesiąc co dalej ?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania