Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Podsumowanie 10. kolejki FPL!

JRI

Dodano: 05.11.2014, 13:12
Temat zedytowany dnia 05.11.2014 13:13 przez JRI

Serdecznie zapraszam na podsumowanie 10. kolejki Fantasy Premier League!

Tę kolejkę można zaliczyć do "średnio obfitych", ale nie można narzekać Na pewno była ona lepsza niż poprzednia.

Klasycznie zaczynamy od Dream Teamu. W formacji 3-5-2 można było zdobyć najwięcej punktów (przynajmniej w teorii), a dokładniej 134 punkty. Najlepiej punktującym zawodnikiem okazał się obrońca, co nie zdarza się często. Był nim Calum Chambers z Arsenalu. Samodzielnie uzbierał aż 18 punktów.

Kliknij, aby powiększyć obrazek

Najlepszy wynik w praktyce to 119 punktów, przy formacji 5-3-2, więc bardziej defensywną niż tą, z Dream Teamu. Osoba z największą ilością punktów w 10. kolejce Fantasy Premier League miała Alexisa Sancheza na kapitanie (również zawodnika Arsenalu), który łącznie dał aż 32 punkty.

Ja znowu bez rewelacji, choć powyżej średniej. 54 punkty, przy średniej 46. Na szczęście trafiłem z kapitanem, bo właśnie Agüero zdobył w mojej drużynie najwięcej punktów. Na następną kolejkę kupię pewnie Alexisa Sancheza, bowiem Chilijczyk jest w niesamowitej formie. Po raz kolejny zawiódł Di Maria

Na czele naszej ligi DevilPage.pl już trzeci raz z rzędu znajduje się drużyna Obdukcja Mordy! Wielkie gratulacje dla menedżera drużyny, Przemka Kruszyńskiego

A jak Wy oceniacie tę kolejkę? Pochwalcie się swoim dorobkiem punktowym i planami na następną
Xtreme

Dodano: 05.11.2014, 13:33
50 pkt. słabo liczyłem na więcej , zawodzi Sterling , Di maria ( który i tak wiem że za niedługo odpali ), Lukaku nie wiem czemu na ławce go trener posadził no ale trudno, dzeko muszę sprzedać bo w ogóle prawie że nie gra a jest drogi i to zapewne jego się pozbędę nie wiem jeszcze kogo kupię , wkurzę się jak zacznie strzelać a ja go oddam. Ogólnie to trochę lipa dawno już nie miałem dobrej kolejki , niestety wykorzystałem już kartę i nie mogę odświeżyć składu , trzeba czekać na 20 kolejkę
gaworek353

Dodano: 05.11.2014, 15:38
Ostatnio nie zawodza mnie jedynie obroncy.Baines Clyne Bertrand i Dummet kazdy po 6 pkt co najmniej.Zawodzi mnie Sterling i Di Maria,ale wiem ze Di Maria odpali.Chyba sprzedam Sterlinga i Sigurdsona i kupie Sancheza oraz kogos taniego.Na napadzie niezawodzący Pelle i Costa,ktory musi wrocic do formy bo na Aguero mi brakuje.Dobrze ze mam dwa transfery mozliwe.
M83M
Dodano: 05.11.2014, 20:56
Podsumowanie poprzedniej kolejki znowu mi gdzieś uciekło, czy po prostu go nie było?

Ogólnie zarówno ta, jak i poprzednia kolejka, słabsze w moim wykonaniu i wypadłem poza pierwszą 10-tkę ligi devilpage. Oczywiście broni nie składam. Sezon jest długi. Trzeba pomyśleć nad przepłaconą linią pomocy, która póki co nie punktuje jak należy .
Również mam dwa transfery w najbliższej kolejce i z obu najpewniej skorzystam.
JRI

Dodano: 05.11.2014, 21:13
@M83M Było, tylko tradycyjnie, z poślizgiem
M83M
Dodano: 05.11.2014, 21:37
A to zwracam honor, gdzieś przegapiłem
gaworek353

Dodano: 05.11.2014, 21:52
Jak myślicie,Sanchez bedzie dalej tak punktował? I kogo mu do pary do 5.2£
M83M
Dodano: 06.11.2014, 08:36
Jak to zwykle bywa - ciężko powiedzieć.
Sanchez miał dość powolne wejście do ligi, ale teraz wygląda już na zaaklimatyzowanego. Ogólnie poszło mu to mimo wszystko dość sprawnie, bo też jak słusznie zauważono ostatnio w MOTD - on po prostu do tej ligi pasuje. Jest szybki, dynamiczny, nie boi się nieszablonowych zagrań. Fizycznie też sprawia dobre wrażenie. Zastanawiam sie tylko nad potencjalnymi rotacjami Wengera w przodzie. Chociaż sadzać zawodnika w takiej formie na ławce, to byłby chyba sabotaż.
I drugi znak zapytania - to jest typ zawodnika, który koncenturje na sobie uwagę obrońców i to pod różnym kątem. Oby ktoś go za szybko nie "upolował".

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Fantasy Premier League » Podsumowanie 10. kolejki FPL!

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania