Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Sensacje w LM

PostrachDebila
Dodano: 05.11.2014, 10:38
Temat zedytowany dnia 05.11.2014 10:38 przez PostrachDebila

Widzieliscie: Arsenal wygrywal 3-0 a potem zremisowal. Liverpool tylko 0-1 z realem.
Synus

Dodano: 05.11.2014, 11:10
a gdzie te sensacje ?
PostrachDebila
Dodano: 05.11.2014, 11:19
To że Arsenal wypuscil wygrana i LFC ze tak nisko przegral
JRI

Dodano: 05.11.2014, 11:41
@PostrachDebila przestań zakładać co chwilę nowe tematy, które są bardzo krótkoterminowe i nie ma w nich nawet za dużo do dyskusji. Wszyscy widzieli wyniki LM.
gaworek353

Dodano: 05.11.2014, 20:37
Dobrze,że Liverpool przegrał.Beka będzie jak nie awansują
PostrachDebila
Dodano: 05.11.2014, 20:40
gaworek353 napisał: Dobrze,że Liverpool przegrał.Beka będzie jak nie awansują

Jeszcze większa beka jest z kibiców MU którzy mają beke z Arsenalu czy LFC, podczas gdy United równo daje dupy już od dwóch sezonów.
gaworek353

Dodano: 05.11.2014, 22:05
Basel i Łudogorec w grupie.
Poza tym nie minęła nawet połowa sezonu,więc jak mozna twierdzić,ze dajemy dupy?
Na razie LFC lepiej sobie nie radzi,widocznie brak Rexa wychodzi.
Ja się cieszę,że przegrywają,bo ich szczerze nie nawidzę,głównie przez durnych kibiców,którzy myślą,że ten klubik jest najlepszy na świecie.I niech dalej przegrywają i kupują szrot.
Zyvold

Dodano: 05.11.2014, 22:30
City świetny mecz - 2 czerwone... Hazard nie trafia z karnego. Jest fajnie!
arielloMU

Dodano: 05.11.2014, 23:12
PostrachDebila...nie da się czytać Twoich komentarzy.

Pieprzysz ciągle to samo że się niedobrze robi...po co kibicujesz i wchodzisz na tą stronę skoro Ci nic nie pasuje?

Daj sobie spokój...
mycka86
Dodano: 06.11.2014, 05:55
Post zedytowany dnia 06.11.2014 05:56 przez mycka86

Ciekawe jest to, że Liga Angielska jest uważana za najlepszą na świecie. Sam za taką ją uważam. A mistrz jest bez zwycięstwa w Lidze Mistrzów po 4 kolejkach, wicemistrz przegrał 3/4 mecze, wygrywając w męczarniach tylko z Bułgarami. Chelsea i Arsenal też za wiele nie pokazują, ale mają najłatwiejsze grupy ze wszystkich.
Xtreme

Dodano: 06.11.2014, 12:53
bo prawda jest taka że Liga Angielska jest najlepszą ligą na świecie tylko tępo w tej lidze jest tak szybkie że zespoły z Anglii grające w Lidze Mistrzów po prostu gdzieś im brakuje sił by liczyć się także w Europie, np. w Bundeslidze Bayern może w niektórych meczach grać na 50 % a i tak mecz wygra to samo było z Borussia rok temu, to samo jest także w Hiszpanii, w Anglii tak nie ma tu jak zagrasz chociażby na 80 % to przegrywasz mecz, to są słowa bodajże Nahornego i ja się z tym zgadzam
PostrachDebila
Dodano: 06.11.2014, 13:02
Xtreme napisał: tępo

Xtreme

Dodano: 06.11.2014, 13:55
Ale śmieszne no normalnie aż spadłem z krzesła, znalazłeś jeszcze jakiś błąd ? Będę się czuł zaszczycony że taki ekspert piłki nożnej wytyka mi błędy, zamiast ich szukać idź i dalej krytykuj LvG nie podając żadnych argumentów konkretnych i spamuj bezsensownymi tematami, aha i zapomniałem pamiętaj o wyłączeniu meczu po pierwszej połowie w sobotę z Crystal, haha co za człowiek ...
PostrachDebila
Dodano: 06.11.2014, 14:09
Xtreme napisał: żadnych argumentów konkretnych

pozycja w ligowej tabeli, ciagle utraty glupich punktow, brak kupna porzadnego obroncy, liczne kontuzje, faworyzowanie partacza van persila. to nie sa konstruktywne argumenty? co za gosc z ciebie, zyjesz na jakims innym swiecie
Xtreme

Dodano: 06.11.2014, 14:23
No to nie są argumenty ...
Faworyzowanie partacza tak ? A kto dał nam tytuł w 2012 ? No kto , tak ten partacz który strzelał jak na zawołanie , ten sam partacz strzelił najładniejszego gola na mundialu w Brazylii , ale nie co ja będę pisał , przecież w tym sezonie gra słabo ( jak całe United ) to od razu trzeba go wywalić w cholerę albo na ławkę dać i grać kontuzjowanym Falcao albo młodym Wilsonem który nie nadaje się jeszcze na poważne granie , więc gdzie on go faworyzuje , on mu ufa że odzyska formę i będzie strzelał jak kiedyś, i tak się wkrótce stanie i wtedy może przestaniesz pisać ten syf
Liczne kontuzję - Aha czyli to wina trenera że są kontuzję , no spoko fajnie wiedzieć ...
pozycja w ligowej tabeli i ciągła utrata pkt. - Aha jak Ty patrzysz po 10 kolejkach tylko na tabelę to życzę Ci powodzenia , zero pojęcia o funkcjonowaniu klubu, LvG buduje zespół na lata a nie na 10 kolejek ( być może nawet kosztem tego sezonu ) , gdyby w jego miejsce był np. Guardiola to jak Ty myślisz że byśmy lepiej grali i byli wyżej w tabeli niż teraz to ja nie mam więcej pytań
LvG to jeden z najlepszych trenerów na świecie i nic i nikt tego nie zmieni, ale krzyczące dzieci na tym forum wiedzą lepiej i jak nie ma 3 punkcików po meczu to płaczą i chcą zwolnienia trenera , nie wiadomo jaki on by był
mun72
Dodano: 06.11.2014, 15:20
Xtreme napisał: bo prawda jest taka że Liga Angielska jest najlepszą ligą na świecie

Liga Angielska już od paru lat nie jest najlepszą, tylko co najwyżej najbardziej wyrównaną, ale jest to niestety równanie w dół, mimo ogromnych kwot wydawanych przez kluby na transfery, pensje itp.
Bilans angielskich drużyn w tegorocznej LM jest tego najlepszym przykładem, 4 najlepsze kluby grając poza Realem w zasadzie tylko z ogórkami (bo Roma i Borussia w tym sezonie to topowe drużyny na pewno nie są) wygrały tylko 5 na 16 spotkań.
Tłumaczenie tego tylko tempem gry w Anglii i zmęczeniem jest niepoważne, niedawno przecież jakoś Anglia mogła mieć 3/4 składu półfinalistów LM i swój finał w Moskwie.
gaworek353

Dodano: 06.11.2014, 16:20
Jest najlepsza pod względem emocji.Tutaj każdy może wygrać z każdym i nie ma jakiejś hegemonii jednego klubu jak chociażby w Niemczech,Francji czy Włoszech.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Piłkarski świat » Sensacje w LM

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania