Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

Koniec United ?

throgal11

Dodano: 27.10.2014, 18:19
Witam.Ostatnio bardzo często spotykam się podczas rozmów z kumplami ze stwiedzeniami typu:"MU się skończyło" "United zostanie średniakiem na długie lata" itp itd.Nie tylko w moim gronie mogłem się z czymś takim spotkać ale też np w internecie bardzo często widuje tego typu komentarze.Związane jest to zapewne z odejściem Fergiego.Teraz tylko pytanie do was jeśli LVG w trakcie swojego pobytu na OT nie wprawi tej "maszyny" w ruch, to kiedy to nastapi? Kiedy United znajdą trenera, który będzie w stanie wznieść się na wyżyny ze swoją drużyną ? Zapraszam do dyskusji.

GGMU!
arielloMU

Dodano: 27.10.2014, 18:33
Ostatnio tematy zakładane na tym forum są na poziomie gimnazjum...ręce opadają.
Arkin

Dodano: 27.10.2014, 18:38
Tu nie ma o czym dyskutować.
Krzysiek88

Dodano: 27.10.2014, 18:45
Post zedytowany dnia 27.10.2014 18:45 przez Krzysiek88

Eeeeeeee.....jak to przeczytałem to pierwsza myśl jaka mi przeszła przez głowę to

" Co za idiota to wymyślił "
Rooney97
Dodano: 27.10.2014, 18:51
No na prawdę, takie tematy to już przesada...
throgal11

Dodano: 27.10.2014, 19:20
Post zedytowany dnia 27.10.2014 19:21 przez throgal11

powyższe komentarze to 3x narzekanie.
Może jak już sie nie podoba to wypadało by napisać dlaczego.
Krzysiek88 naprawdę nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz..
Sancho

Dodano: 27.10.2014, 19:29
Dlatego ze przyszedl nowy fachowiec ze sporym doswiadczeniem, ktorego zadaniem jest stworzyc podwaliny pod nowe United. Gra wyglada coraz lepiej, zawodnicy rozumieja pomalu "filozofie" oraz zgrywaja sie ze soba. Cele z czasem beda coraz ambitniejsze. Przebudowa byla nieunikniona, nie da sie utrzymac caly czas na szczycie. Ci ktorzy tak mowia po prostu nie siedza w temacie MU glebiej, badz nie palaja zbytnio sympatia do tej druzyny dlatego wiadomo ze beda sie pojawiac takie stwierdzenia(tym bardziej po wynikach i miejscu w tabeli,naszym spadku po Moyesie)
DonLitek

Dodano: 27.10.2014, 19:30
Jak szukasz podpowiedzi, co odpowiedzieć kolegom bo Tobie brakuje argumentów, to niestety nikt Ci nie pomoże, bo zapewne nikt tak nie uważa.
throgal11

Dodano: 27.10.2014, 19:30
Sancho takiej odpowiedzi oczekiwałem!

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

Forum » Archiwum » Koniec United ?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania