Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Membership

pyskatysk
Dodano: 06.10.2014, 00:46
Siema, szukałem już chyba wszędzie, czytałem wiele różnych zapytań, stron bla bla - nie wiem... może źle szukam?

Pytanko, czy na jednego membershipa można zakupić więcej niż jeden bilet?
Jeśli ktoś ma zamiar napisać "wejdź sobie na oficjalną stronę" etc. to niech najlepiej nic nie pisze.

Z góry dzięki za odpowiedź.
JoJo

Dodano: 06.10.2014, 08:27
z tego co ja wiem i pamiętam to tylko jeden. ale jak znasz kogoś ktoś też mam memberka to może ktoś inny wejść na jego nr
salforduk
Dodano: 06.10.2014, 13:14
Hej
Na jednego membera tylko jedna osoba,robia wyjatki tylko wtedy gdy jest puchar lub bilety nie sprzedaja sie dobrze,ale to bardzo rzadko sie zdarza.
radek87urban

Dodano: 06.10.2014, 14:51
Czyli też trzeba mieć membership card na mecze FA Cup?
Frt
Dodano: 06.10.2014, 20:07
Możesz kupić do 6 biletów na Stoke City.
plinert

Dodano: 06.10.2014, 23:02
Na ogórków można kupić bilety bez membera (zwłaszcza jeżeli są rozgrywane w srodku tygodnia).
Na membera można kupić TYLKO jeden bilet, ale zdarzają się wyjątki jak ten o którym wspomniał Frt.
pyskatysk
Dodano: 07.10.2014, 00:42
Wielkie dzięki za dokładnie informacje.
Byłem na meczu z Evertonem, coś pięknego - bardzo chciałbym się wybrać na wyjazd United, wiem że z tym ciężej - tym bardziej, że mam coś podupcone na stronie oficjalnej i nie mogę zaaplikować o bilet.
grzeho16

Dodano: 07.10.2014, 10:42
Ok, dzisiaj zamówiłem membera. Za ile mniej więcej mogę się go spodziewać?
devilishred

Dodano: 07.10.2014, 11:54
grzeho16 - mi przyszedł po 2 tygodniach
Krzysiek88

Dodano: 07.10.2014, 22:00
Kiedy najlepiej kupować membership ? bo jak czytam to ta karta na stałe nie jest ?

Jestem w tym temacie narazie zielony a chciałbym się wybrać na spotkanie na Old Trafford nie musi być mecz derbowy itd. I widzę, że można kupować bilet na oficjalnej stronie
np mecz z Aston Villą. Pytanie teraz..czy muszę posiadać membership by zamówić ten owy bilet czy też nie. Bo przy kupnie wychodzi 45 funtów i Adulat member ( członek dorosły ).

Proszę o wszelakie informacje bo czytam i czytam a chciałbym chodź raz zasiąść na stadionie mojego ukochanego klubu .
pyskatysk
Dodano: 08.10.2014, 01:25
Krzysiek88 napisał: Jestem w tym temacie narazie zielony a chciałbym się wybrać na spotkanie na Old Trafford nie musi być mecz derbowy itd. I widzę, że można kupować bilet na oficjalnej stronie
np mecz z Aston Villą. Pytanie teraz..czy muszę posiadać membership by zamówić ten owy bilet czy też nie. Bo przy kupnie wychodzi 45 funtów i Adulat member ( członek dorosły ).

Też tak z początku myślałem, ale Adult member znaczy dorosły członek po prostu. Ja na OT byłem osobiście, to bilet bez karty można było dostać tylko na jeden mecz, ale nie pamiętam na który dokładnie.
A Member jest ważny na cały sezon 14/15.
devilishred

Dodano: 08.10.2014, 11:11
"Tickets for Manchester United matches only go on sale to club members." www.premierleague.com

Czyli wynika z tego, że tylko osoby posiadające członkostwo mogą zakupić bilet
Krzysiek88

Dodano: 08.10.2014, 11:48
To muszę kupić tak czy siak Membera by kupić sobie jeden bilet lub dwa ( dziewczyna ) na Old Trafford z Aston Villą na kwiecień ?

Bo chyba nie opłacało by mi się pod sam koniec płacić za membera jak tylko na jeden mecz.
Dzieki za info i jakby ktoś mógł jeszcze pomóc
wrobel1992

Dodano: 08.10.2014, 13:09
Post zedytowany dnia 08.10.2014 13:12 przez wrobel1992

Niestety być może będziesz musiał. Na United ciężko kupić bez membera. Ja w zeszłym roku kupowalem dla siebie i siostrzeńca za rowno member +bilet na grudniowe mecze Chyba, ze masz kogoś z karnetem na OT to Ci kupi w kasie stadionu
plinert

Dodano: 08.10.2014, 15:20
Ciężko kupić bilet bez membera jeżeli mecz jest na weekend. Na jednego membera kupujesz jeden bilet. Co do tego kiedy go kupić to polecam początek sezonu (a przynajmniej do końca roku kalendarzowego) bowiem wtedy dostaniecie dwie przesyłki z 'gadżetami' od UNITED (po jednej na obie rundy). A co do membera i biletów to ADULT zaczyna się od 21 roku życia. Jeżeli masz 18-20 to member odpowiedni musisz wziąć (kosztuje tyle samo co adult) ale bilet masz ok. 10f tańszy.
Krzysiek88

Dodano: 08.10.2014, 22:22
Mhm to najlepiej jak dla mnie było by teraz odłożenie powiedzmy kasy i kupienie membera przed rozpoczęciem następnego sezonu. Bo na kwiecień lub też maj gdzie Premier League się kończy to Membera nie opłaca się zbytnio by sobie pojechać na jeden meczyk.

Membera jak zamówię i wpłacę na konto ( chyba tam podane będzie ) to prześlą mi go do Polski ?

I musiał bym i ja i moja dziewczyna mieć membera bo przysługuje jeden bilet na jeden mecz tak to zrozumiałem

Wolę się doinformować dokładnie niż potem wylądować w Angli i 4 poślady xD
Dyzio
Dodano: 08.10.2014, 22:35
Chcę wybrać się na mecz z Southampton, posiadam 1 membera, ale potrzebuje jednego biletu dla dziewczyny. Pomożecie? Chodzi o to o czym pisał JoJo.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Membership

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania