Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Xbox One

mikon70
Dodano: 30.09.2014, 20:31
Witam. Mam pytanie, czy ktoś z was ma Xboxa One'a bo chciałbym wiedzieć czy jest fajny i warto go kupić bo planuję.
IRokajez
Dodano: 30.09.2014, 20:51
Post zedytowany dnia 30.09.2014 20:52 przez IRokajez

Lepiej nie kupuj, zdecydowanie się nie opłaca, Jest drogi, a posiada mniej opcji niż konkurent od Sony oraz usługi w większości nie przystosowane dla
przeciętnego Europejczyka (np. możliwość oglądania futbolu amerykańskiego- fascynujące nie? albo płatny internet.) Bardziej polecam ci PS4, które posiada zdecydowanie więcej funkcji, lepsze exclusivy i jest tańsza, Zrobisz jak uważasz.
WielkiTom
Dodano: 30.09.2014, 21:38
PS4 lepiej kupic, kiedys X360 byl lepszy od PS3 ale teraz to sie zmienilo i Sony jest górą.
Copy
Dodano: 30.09.2014, 22:12
Ja mam PS3, mój brat Xboxa360 .
Mojemu bratu juz po pol roku nie czyta płyt, czesto sie wiesza(te czerwone oko smierci czy cos).
Za to ja juz mam okolo roku, mimo ze troche zakurzona z wierzchu to jednak dziala prawie jak nowa...
To chyba jednak swiadczy ze ps3 robi lepszy sprzet...
Z resztą, Xbox kierowany jest przede wszystkim na rynek amerykanski lub dla "polskich bananow" jak Mac'e, iphony itp
WielkiTom
Dodano: 30.09.2014, 22:29
No z tym napedem to Copy ma racje, bo Xbox 360 sam w sobie jest lepsza konsola bardziej funkcjonalna od PS3 ale strasznie zajezdza plyty to fakt, ponadto w PS3 jest darmowe multi. Jednakze Sony jest o wiele lepsze w produkcji konsol od Micro$osftu.
lipton89
Dodano: 30.09.2014, 23:33
Post zedytowany dnia 30.09.2014 23:34 przez lipton89

Siemka...byłem posiadaczem zarówno PS3 jak i Xboxa. Powiem szczerze ze sprzedałem PS na rzecz xboxa i nie żałuje...jeżeli chodzi o PS w pewnym momencie przysiedli na laurach a projekt xbox caly czas sie rozwija...
plyty w xboxie...prosta sprawa kopiujesz gre na dysk i po roku plytka jak nowa
jak uzbieram kase to pedze po xboxa one i wiem ze ta konsola bedzie przez kolejne 5 lat hitem a PS jak uczy historia za 2-3 lata bedzie piatka z nowymi grami itd zeby nabijac kase...
P.S. jesli chodzi o multi teraz jest platne wszedzie bodajze, ale w Xbox live wsparcie i darmowe gry za konto gold zwracaja sie szybciutko
Pozdro
januzaj7

Dodano: 30.09.2014, 23:58
iRokajez
w ps4 też jest przeciez płatny internet
Dubek

Dodano: 01.10.2014, 11:07
Ale po co wy mu mówicie o PS3 i Xboxie360 skoro to całkiem inne konsole niż PS4 i Xone.
Jeżeli zastanawiasz się nad Xone ale PS4 to mówię od razu, bież PS4, jest mocniejsza, więcej gier wychodzi właśnie na PS4 no i są w Full HD 1080p w 60 klatkach gdzie na Xone gry wychodzą tylko w 720p, na większych TV ponad 40' różnica w grafice jest naprawdę widoczna. Ponadto na PS4 jest i będzie więcej exclusive'ów. Na Xone w Polsce większość aplikacji i bajerów nie działa, jedynie w stanach.

@lipton89
Na PS4 też jest PS+ i też dają darmowe gry więc tutaj różnicy nie ma w ogóle.
adamII
Dodano: 01.10.2014, 14:40
widze temat juz sie rozkrecil, eksperci sie wypowiedzili ale nikt z was tak naprawde nie ma tego xboxa...
Dubek

Dodano: 01.10.2014, 14:52
Mało masz w necie na profesjonalnych stronach testów obu konsol ? W każdym dosłownie teście PS4 wypada dużo lepiej bo jest po prostu konsolą mocniejszą, tak samo zapowiedzi gier. Ostatnio nawet Konami pisało że PES 15 na Xone będzie chodzić w 720p a na PS4 w 1080p, Xone nie ma Full HD jak na razie i nie wiadomo kiedy będzie miał. Dla mnie wybór jest prosty. Zresztą na ten jak i następny rok zapowiedzianych jest dużo więcej gier na PS4 niż na Xone. Microsoft zrobił tak naprawdę krok w tył kiedy PS4 wystrzeliło do przodu. Jedynym argumentem przemawiającym za Xone jest Kinect bo nie ma żadnych kontrolerów czy różdżek do tego i to by było na tyle.
mikon70
Dodano: 01.10.2014, 15:53
Wtf? Z tego co wiem to na ps nie jest darmowe Multi bo trzeba wykupić
Dubek

Dodano: 01.10.2014, 15:59
Tak, trzeba kupić PS+ żeby grać w multiplayerze, tak samo jak w Xone trzeba kupić Golda żeby grać po sieci.
mikon70
Dodano: 01.10.2014, 15:59
I tu jest problem bo okazuje się że wcale nie jest lepszy ps. Streamerzy mówią że ps się tnie w podczas grania w fife oraz ma gorszego pada i interfejs. Proszę o komentarze o nowych konsolach a nie ps3 i 360
Dubek

Dodano: 01.10.2014, 16:10
Co do pada to każdy ma swoje upodobania, ja wolę pada od PS bo lepiej leży w rękach, w konsolach raczej chodzi o granie i gry a nie interfejs także jeżeli to prawda to mały plus dla Xa ale co do ścinania w Fifie to śmieję się na głos bo sam mam i żadnej ściny nie widziałem jeszcze także raczej to nieprawda.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Hyde Park » Xbox One

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania