Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Przejazd z Londynu do Manchesteru

Barniq

Dodano: 11.07.2014, 14:41
Witam!
Chciałem polecieć do Manchesteru, natomiast zobaczyłem, że bilety lotnicze są tam drogie i raczej będę leciał do Londynu, prawdopodobnie na lotnisko Stansted i stamtąd będę się próbował dostać do Manchesteru. Dowiedziałem się, że stamtąd z lotniska mogę wsiąść do easy busa i pojechac na baker street, stamtąd dojść na piechtę na Victoria Coach station, następnie bym musiał jechać na shudenhil interchange i stamtąd metrolinkiem do altrincham i tam wysiadam po drodze na OT. Wie ktoś może jakie może być lepsze rozwiązanie ?
AdaMUFC

Dodano: 11.07.2014, 21:02
Nie ma co oszczędzać, chyba ze dobrze znasz Londyn to inna sprawa. P.S. Miłej podróży
emil1702
Dodano: 05.08.2014, 15:27
Post zedytowany dnia 05.08.2014 15:27 przez emil1702

Barniq napisał: dojść na piechtę na Victoria Coach station

Tam wsiadasz w autobus National Express i w ciągu 5 godzin jesteś w centrum Manchesteru.
JoJo

Dodano: 05.08.2014, 18:36
lepsze rozwiązanie to lot do liverpoolu i godzina jazy autokarem po autostradzie
emil1702
Dodano: 05.08.2014, 19:25
Post zedytowany dnia 05.08.2014 19:26 przez emil1702

Dokładnie, albo bezpośrednio do Manchesteru, nie ma dużej różnicy cen między tymi miastami, a Londynem. Podróż busem wymęczy niemiłosiernie.
plinert

Dodano: 05.08.2014, 22:33
Jak masz dodać bilety na autobusy to lot do Manchesteru może okazać się najtańszym a na pewno najszybszym rozwiazaniem. Najtaniej jednak z Londynu do Manchesteru jest korzystając z http://uk.megabus.com/

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Przejazd z Londynu do Manchesteru

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania