Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Transport z lotniska do miasta w Manchesterze

AJ44
Dodano: 08.07.2014, 10:07
Witam, to znów ja. Pomożecie mi jeszcze? Wolałbym zamiast ogarniać coś po swojemu to spytać doświadczonych, sprawdzonych. Jak w temacie potrzebuję transport z lotniska do miasta w Manchesterze jak i w Warszawie (na lotnisko MODLIN)
Czekam na Wasze odpowiedzi!
Keyen

Dodano: 08.07.2014, 10:56
Na temat transportu w Manchesterze to się nie wypowiem, bo nie byłem, ale na nasz polski Modlin można dostać się pociągiem, który kursuje na trasie Okęcie-Modlin i zatrzymuje się na normalnych stacjach(W-wa Centralna, Wschodnia, Zachodnia). Ze stacji w Modlinie co pare minut odjeżdża autobus bezpośrednio na lotnisko. Bilet moża kupić od razu na oba przejazdy i kosztuje to jakieś 15 złotych o ile się nie mylę. Dokładniejsze info powinieneś znaleźć na stronie lotniska.
lewd13

Dodano: 08.07.2014, 11:01
Słuchaj wychodzisz z lotniska w Manchesterze, masz tam od razu stację pociągu/autobusu. Zależy gdzie chcesz dojechać. Jest wiele opcji. Ja Ci proponuje po prostu poszukać najbliższą stację autobusową i jeżeli chcesz do centrum to szukasz autobusu, który jedzie na Piccadilly Gardens. Wszystko jest ładnie oznakowane, więc na 100% dasz sobie radę.
kocio10

Dodano: 08.07.2014, 11:17
AJ44 najpierw powiedz na jakim terminalu lądujesz w Manchesterze, bo z T3 dokładnie jak wyjdziesz z lotniska po prawej Twojej stać będą taksówki a po lewej autobusy. Możesz, zadzwonić po jakiegoś polaka co kursuje jak taksówka. Tylko niestety nie mam numeru, a miałem
devilishred

Dodano: 17.07.2014, 21:17
Komunikacja miejska, żadne taksówki! Gdzie chcesz się dostać konkretnie w Manchesterze? Tutaj pomocna stronka w szukaniu autobusów http://www.tfgm.com/Pages/default.aspx
pawel159

Dodano: 18.07.2014, 00:12
jutro podam ci numer do polaka w manchesterze mieszka jest tani zawozi dowozi itp
RyanScholes
Dodano: 18.07.2014, 01:18
Pierdziel samoloty, nie wiadomo czy cie ktos nie zestrzeli
emil1702
Dodano: 05.08.2014, 15:26
AJ44 napisał: transport z lotniska do miasta w Manchesterze

Od razu koło lotniska jest przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. Wchodzisz i prosisz o bilet całodobowy i obowiązkowo musisz wspomnieć, że działający na każdej z linii! Ponieważ w Manchesterze pracuje kilka firm przewozowych.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Transport z lotniska do miasta w Manchesterze

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania