Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Tatuaż z diałbem

Owen14

Dodano: 31.03.2014, 21:04
Temat zedytowany dnia 31.03.2014 21:04 przez Owen14

Witam!
Chcę sobie zrobić tatuaż z diabłem, który widnieje w herbie naszej drużyny i tutaj rodzi sie moje pytanie, jakie powinien mieć wymiary żeby było widać każdy szczegół oraz jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze (myśle o nadgarstku od wewnętrznej strony) dziękuje za odp
AJ44
Dodano: 31.03.2014, 23:15
a nie lepiej na ramieniu?
kruk581

Dodano: 31.03.2014, 23:31
Nadgarstek to bardzo ciekawe miejsce na taki tatuaz. moim zdaniem na ramieniu to ze tak powiem 'standardowo' nadgarstek z diabelkiem niespotykane.
Nicky

Dodano: 01.04.2014, 08:03
Szczerze mówiąc w tamtym roku miałam identyczną myśl. Stwierdziłam, że jednak nadgarstek jest tak oklepanym miejscem i kojarzył mi się głównie z dziewczynkami, które wypisywały sobie na lekcjach markerem love, hope albo inne pierdoły.
Zdecydowałam się jednak na przedramię (napis We'll never die because we're United z motywem róży) i z pewnością mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja. Mam nadzieję, że się wybierasz do studia a nie po piwnicy za flaszkę u kumpla. Jestem zdania, że najlepiej pójść pogadać z tatuażystą, przecież to nic nie kosztuje, a on na pewno doradzi jaki rozmiar będzie odpowiedni.
welllone

Dodano: 01.04.2014, 11:03
To może inaczej przedstawmy temat. Też interesowałem się tatuażem z motywem United. Kiedyś widziałem mega realistycznie zrobionego diabła, coś a'la bardziej demoniczny Fred The Red przebijającego herb BPL chyba albo Liverpoolu teraz nie pamiętam. W każdym bądź razie wyglądało to niesamowicie.
Może jest kilka osób chętnych do podzielenia się swoim tattoo?
Jeżeli tak to proszę nie wstydźcie się i tak jesteśmy diabelską rodziną.
Gdyby ktoś nie miał gdzie wrzucić fotek:
http://foto.pablo24.pl
Biafra

Dodano: 01.04.2014, 11:11
Owen14: Wymiary najlepiej uzgodnić z osobą, która tatuaż będzie Ci robić. O ile jest to profesjonalista to tak dobierze wymiar, żeby wszystko było ładnie widoczne
increase

Dodano: 01.04.2014, 13:10
Ja osobiście myślałem nad zrobieniem ów diabełka pod karkiem (mniej więcej tam gdzie widnieje na koszulkach).
Owen14

Dodano: 02.04.2014, 15:01
Oczywistym wyborem jest studio, nie mam zamiaru chodzić całe życie z czyms co jest nie udaną robotą jakiegoś typka, wole dużo a nawet bardzo dużo zapłacić i być zadowolonym, niż oszczędzać na takich sprawach. Przedramię też jest dobrym pomysłem
Kaczor5454
Dodano: 02.04.2014, 16:23
Jeżeli mogę się wtrącić z moimi 3 groszami. Jakoś nigdy nie kręciło mnie posiadanie tatuaża. Ale skoro już chcesz sobie zrobić, to myślę, że warto wybrać sobie miejsce, które łatwo i często będzie zakryte. Może i fajnie wygląda w łatwo widocznym miejscu, ale może też stwarzać problem.
Nie wszyscy i nie wszędzie tolerują takie znaki szczególne. Może to być miejsce pracy, może to być innej miejsce.
Robisz to dla siebie i nie musi to być widoczne na pierwszy rzut oka. Najbliźsi będą wiedzieć co i gdzie masz. A jeżeli ma to być pokazówka, to lepiej przemyśleć decyzję 2 razy.

Pozdrawiam
Owen14

Dodano: 02.04.2014, 17:55
Kaczor5454 masz 100%, to nie ma być jakiś lans przed nie wiadomo kim. Właśnie tak zastanawiam się nad miejscem w którym by to sie fajnie prezentowało, ale też zeby mógł na to spojrzeć, bo Ci to robią to dla pokazu to niech wytatuują sobie twarz
KrystianUnited
Dodano: 03.04.2014, 10:32
ja mam logo na ramieniu, bardzo fanie sie prezentuje

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Hyde Park » Tatuaż z diałbem

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania