Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Przywitaj się!

Bovver

Dodano: 04.09.2012, 15:36
Jesteś tu nowy czy już może uchodzisz za weterana strony?! Napisz coś o sobie przywitaj się z amatorami naszego portalu, bądź odwrotnie ze "starymi wyjadaczami"...

Zasada jest prosta Napisz kilka zdań o sobie! WYPOWIADAMY SIĘ TYLKO RAZ

Nie czekaj, tylko się z nami przywitaj

Jestem Bartek, pochodzę z małej wsi niedaleko Przemyśla, od roku mieszkam i studiuje w Lublinie, a także pracuję w Prywatnym Biurze Podróży "SINDBAD". Moderatorem Na DP jestem od około pól roku, wcześniej moderowałem na dwóch innych stronach, dziś czasami dorywczo pomagam jeśli jestem potrzebny Interesuje mnie sport, ciekawa książka, dobra muzyka, fajny film i sportowe samochody.

Wasza kolej
Wade

Dodano: 04.09.2012, 16:26
Jestem Patryk,na devilpage.pl konto posiadam od jakiś 4 lat,z tym,że poprzednie dwa zostały zbanowane głównie za pisanie prawdy o klubie.
Interesuje się piłką nożną,koszykówką i muzyką.
HouseII

Dodano: 04.09.2012, 21:17
Mam na imię Adam, konto na serwisie mam niecałe półtora roku. Chodzę do drugiej klasy LO (profil mat-fiz). Interesuję się sportem głównie piłką nożną, siatkówką, tenisem i snookerem. Mój ulubiony zespół muzyczny to Rammstein i takiej też muzyki słucham.
Pomarancz

Dodano: 04.09.2012, 21:58
Ema jestem Piotrek, mieszkam na Górnym Śląsku, studiuje informatykę. Na Devilpage przybyłem już jakiś czas temu dokładnie 708 dni temu . Manchesterowi kibicuje chyba od zawsze pamiętam finał 99 i pełno innych mecz, urodziłem się z diabłem na piersi. W wolny czasie oddaje się swoim pasją i robię to co wszyscy gówniarze w moim wieku.
Pozdrawiam
Oskar190

Dodano: 10.09.2012, 17:10
Mam na imię Oskar(trudno wywnioskować z nicku ). Konto w serwisie mam od jakichś 2 lat, kiedy polecił mi tę stronę kolega, ze względu na typera Po jakimś czasie zadomowiłem się tu na dobre. United kibicuję od sezonu 2007/2008 (zanim wygrali LM, bo już kilka razy zostałem nazwany sezonowcem ), bo właśnie wtedy zacząłem się interesować piłką nożną. Oprócz tego interesuję się ogólnie sportem, polityką i muzyką. Mój ulubiony zespół to LMFAO, ale lubię też posłuchać Mike'a Candys'a, czy DJ Antoine. Aktualnie uczęszczam do II klasy LO (Akademicki).
Pozdrawiam !
FanUnited69

Dodano: 13.09.2012, 21:04
Cześć mam na imię Michał. Konto w serwisie mam dopiero od 200 dni ale stronkę śledziłem od kilku dobrych lat. United kibicuję od czasów kiedy to RvN grywał u nas ostatni swój sezon. Interesuję się sportem ,muzyką i informatyką. Moim ulubionym piosenkarzem jest Eminem a sportowcem Ruud Van Nistelrooy. Są dwie rzeczy ,które uwielbiam robić a mianowicie słuchać Eminema i oglądać United w TV bądź na kompie.
Aktualnie chodzę do I klasy Technikum budowlanego.
Pozdrawiam !
Przemoo
Dodano: 23.09.2012, 11:13
Witam, mam na imię Przemek i zapraszam kibiców United na mojego twittera: @PrzeBos
zachęcam do obserwowania mnie czym się odwdzięczę (kibice Man Utd muszą trzymać się razem )

Szanuję wszystkie kluby z EPL, lubię obejrzeć kilka meczów w weekendy, na DP dosyć długo pod innym nickiem, w United ulubionymi zawodnikami są chyba wszyscy środkowi obrońcy

Pozdro Devils!
Luelle

Dodano: 23.09.2012, 13:18
Heej Mam na imię Ania. Mieszkam w Krakowie. Obserwuję tę stronkę już długo ale zalogowałam się na niej jakieś 2 lata temu. Kocham football , przede wszystkim Manchester United. Kibicuję im już 7 lat.
Uwielbiam oglądać filmy, interesuję się podróżami, muzyką, czytam dużo książek.
Tyle ode mnie
GaRoo

Dodano: 26.09.2012, 17:38
Post zedytowany dnia 26.09.2012 17:42 przez GaRoo

Hey. Mam na imię Michał, mieszkam w Zielonej Górze i chodzę do II klasy LO.
Kibicuję Diabełkom od 1999 roku, jak prawdziwy sezonowiec od wygrania LO. Sezonowcem jestem już 13 lat ^^ Lubię heavy metal, alternatywnego rocka i czasem coś spokojniejszego do posłuchania.

Moim mottem życiowym jest nagłówek jednego z serwisów: "Powaga zabija powoli". Dlatego nie irytujcie, bo lubię często obracać różne rzeczy w żart
erni93x

Dodano: 26.09.2012, 19:56
Witam,mam na imie Ernest,nowe konto,tamte zbanowane,na stronce jestem aktywny od 2010 r Kibicuje MU od 2000 r,moimi ulubionymi zawodnikami są Fletcher,Macheda i Rooney.Nie siedzę często na forum,nie mam czasu Mam Ps3,poza piłką interesuje sie NBA,i troche wrestlingiem(wiem że jest udawany,traktuje to jako show) Słucham Rocka,Hard Rocka,Punk Rocka,Heavy Metalu,Thrash Metalu i Metalcoru.Gram w klubie,na pozycji bramkarza.
kubuuu
Dodano: 27.09.2012, 21:21
Siemka, nazywam sie Kuba, aktualnie klasa maturalna United kibicuję od sezonu 2006/07, kiedy to zacząłem oglądać Premier League Ulubiony zawodnik - Paul Scholes, poza tym interesuję sie dość mocno siatkówką (jacyś Resoviacy w pobliżu?).
gzzz
Dodano: 04.11.2012, 11:53
Chyba też by wypadało się przywitać... a więc tak,mam na imię Gosia,za 2 miesiące będę już stara i spróchniała Diabłom kibicuję od pamiętnego finału z Bayernem w 1999 roku. Zrobili na mnie potężne wrażenie i do dziś pozostaję pod jego wpływem człowiek pracujący,edukujący się i kochający piłkę nożna od najmłodszych lat,tyle o mnie
Avelina
Dodano: 06.11.2012, 23:08
Więc i ja się przywitam. Mam na imię Ewelina, mieszkam niedaleko Gliwic, aktualnie chodzę do 3 klasy LO, a w przyszłym roku chciałabym rozpocząć studia medyczne. Konto na stronie mam od niedawna, a kibicem Manchesteru jestem od około 8 lat (i chyba nie muszę dodawać, że jednym z moich największych marzeń jest postawienie nogi na Old Trafford ). Uwielbiam podróże, koty, sport (w każdym wydaniu), dobre żarcie, mojego chłopaka (który niestety jest kibicem Chelsea i wspólne oglądanie meczy przeważnie źle się kończy ) i dobrą muzykę.
To tyle o mnie, pozdrawiam wszystkich użytkowników!
Arturrodeldziko
Dodano: 16.11.2012, 18:02
Post zedytowany dnia 16.11.2012 18:03 przez Arturrodeldziko

Witam mam na imię Artur, pochodzę z Częstochowy, studiuję administrację na tutejszej uczelni, zmagam się obecnie z pracą licencjacką . United interesuję się mniej więcej od 1999 roku, od pamiętnego finału Ligi Mistrzów, fakt byłem wtedy małym bajtlem (9 lat) i ciężko okres 9-15/16 lat nazwać prawdziwym kibicowaniem, ale jak tylko podrosłem i zdobyłem możliwość oglądania większej liczby meczów piłki nożnej, a zwłaszcza ligi angielskiej to moim faworytem zawsze był Manchester United. Dziś sam jestem dziadkiem.....znaczy paroletnim kibicem Diabłów. Odwiedzam tą stronę też już dość długo, ale dopiero niedawno postanowiłem się na niej zarejestrować i może troszkę po udzielać. Na zakończenie - założyłem wątek o spotkanie kibiców United z Częstochowy, więc zapraszam nań wszystkich zainteresowanych i...pozdrawiam całą redakcję strony i wszystkich użytkowników.
fanatyk99
Dodano: 05.01.2013, 14:04
Witam wszystkich fanów Czerwonych DIabłów.Mam na imie Patryk i chodze do gimnazjum.Kibicuje United od 2004 , staram sie ogladać każdy mecz podopiecznych Bossa.Interesuje sie sportem oraz lubie muzyke hip-hop.GG Man United
Lonquasto
Dodano: 05.01.2013, 20:27
Witam, mam na imię Maciek, chodzę do 3 gimnazjum. Interesuję się piłką nożną, koszykówką, muzyką, filmami i troszkę historią. Konto na devilpage mam od ok. roku, ale już wcześniej śledziłem tą stronę. Manchesterowi United kibicuję od 2006 roku, czyli od kiedy zacząłem interesować się piłką nożną. Moim ulubionym piłkarzem MU jest Nani. A jeśli chodzi o koszykówkę, to bardzo lubię Chicago Bulls. Moją ulubioną muzyką jest rap.
sc0tt48
Dodano: 11.01.2013, 22:08
Witam, mam na imię Krzysztof, mam 18 lat i jestem uczniem 3 klasy technikum. Interesuję się oczywiście piłką nożną i najlepszą moim zdaniem ligą angielską, muzyką, informatyką i motoryzacją. Konto na devilpage.pl mam od jakiegoś czasu, ponieważ tylko śledziłem informację na Waszej stronie i nie myślałem o założeniu tu konta. Z United zapoznałem się już od małego, od mojego brata i jego zafascynowaniem tym klubem. Był to okres, kiedy w United był jeszcze Beckham. O kibicowaniu nie było mowy, ponieważ byłem na to za młody na serio zacząłem się wczuwać w ten klub od czasów, kiedy grywał tu jeszcze van Nisterlooy. Moim najbardziej lubianym piłkarzem jest Wayne Rooney. W przyszłości, o ile będzie taka możliwość jest wybranie się na Old Trafford, to jest moje marzenie. Pozdrawiam wszystkich użytkowników tej strony
mantup89

Dodano: 14.03.2013, 08:32
Witam forumowiczów.
Mam na imię Karol. Manchester United jest moim życiem od 98 roku. Około ośmiu lat temu byłem zarejestrowany na tym forum jako ruuuuuuuuuud15.
maray
Dodano: 17.03.2013, 14:49
Cześć Wszystkim !
Jestem Magda, mam 18 lat, powoli zbliżam się nieubłagalnie do magicznej chwili jaką jest rozpoczęcie matur... W każdym razie Manchesterem United zaczełam się interesować od momentu obejrzenia ( może się to wydawać śmieszne) Jerrego i paczki. W pewnym odcinku jakiegoś radiowego konkursu, pewien dzieciak powiedział Manchester United. Jako dzieciakowi spodobała mi się nazwa i od razu zagadałam do taty, aby opowiedział mi dokładnie co nieco o tym klubie. Od tamtej pory zaczełam oglądać mecze ligi mistrzów, o ile miałam taką możliwość. Nie była to jeszcze miłość jaką czuję od 2006 roku. Wayna Rooney'a polubiłam bardzoo po incydencie na MŚ w 2006
Moim marzeniem jest kiedyś pojechać na Old Trafford, a nawet jeśli jakmiś cudem by się udało, zamieszkać w Manchesterze
Pozdrawiam, wybaczcie za taki esej
Do Boju Diabły !
Charny08

Dodano: 21.03.2013, 17:17
Witam, nazywam się Kacper, jestem z Łodzi, na devilpage miałem już konto wcześniej, ale jak to bywa, zapomina się nicku i hasła jak się nie korzysta przez jakiś czas
Mam prawie 18 lat, uczę się w technikum no i takie tam.
Jak by ktoś miał jakieś wątpliwości to w Łodzi tylko ŁKS : )))
tomxxx
Dodano: 07.05.2013, 14:10
Witam, mam na imię Tomek i jestem ze Szczecina,
interesuję się "wszystkim po trochu", a najbardziej uwielbiam Manchester
pozdrawiam

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Hyde Park » Przywitaj się!

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania