Manchester United: De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Bailly, Young, Carrick, Fellaini, Mata (Rojo 69'), Lingard, Rashford

Rezerwa: Romero, Darmian, Fosu-Mensah, Rojo, Shaw, Mychitarian, Martial

relacja na żywo

FTDziękuję za uwagę, żegnam się i pozdrawiam - JRI.
FTKoniec! Manchester United wygrywa spotkanie na Riverside Stadium i awansuje na 5 miejsce w tabeli! Podopieczni Jose Mourinho mają wprawdzie 3 punkty straty do znajdującego się o oczko wyżej Liverpoolu, ale The Reds rozegrali o jedno spotkanie więcej.
90+Zmiana zawodnika Zmiana w Manchesterze United. Darmian wchodzi w miejsce Rashforda.
90+Po rzucie wolnym dla Boro, United ruszyli z kontratakiem. Valencia stracił piłkę na prawej flance, a obrońca, który odzyskał piłkę wycofał ją do Valdesa. Hiszpan długo zbierał się do wykopu i ostatecznie się poślizgnął, zostawiając Valencii piłkę i pustą bramkę.
90+ 3:1!!! Fatalny błąd Victora Valdesa i Antonio Valencia wpisuje się na listę strzelców!
90+Na powtórkach widać, że Gestede popchnął Bailly'ego, a później złapał go za szyję i tak zaczęły się kłótnie i szarpanki. Skończyło się jedynie na upomnieniach od Jona Mossa.
90+Przepychanki w polu karnym United...
90+Sędzia dolicza aż 4 minuty.
90'Carrick fauluje Traore w odległości około 40 metrów od bramki Davida de Gei.
90'Ostatnie 60 sekund regulaminowego czasu gry.
88'Negredo przedostał się przez defensorów United! Na szczęście Phil Jones zablokował Hiszpana w ostatniej chwili.
87'Na razie Hiszpan pozostaje na placu gry, ale widać grymas na jego twarzy.
86'David de Gea utyka. Prawdopodobnie nabawił się urazu kostki.
85'Znów jesteśmy świadkami chaotycznej gry w wykonaniu obu drużyn.
82'Manchester United nadal utrzymuje prowadzenie, ale dalej znajduje się pod ścianą. Ataki Boro nie ustają.
80'Zmiana zawodnika Anthony Martial wchodzi w miejsce Lingarda. Anglik schodzi z urazem, ale o własnych siłach.
78'Wielkie zamieszanie w polu karnym, nieudolne wybijanie piłki i w rezultacie mamy gol kontaktowy dla gospodarzy. Piłka w wyniku poślizgnięcia się Smallinga wpadła pod nogi Gestede, który z bliskiej odległości pokonał Davida de Geę.
77' Gol dla Middlesbrough! 1:2
76'Rozpoczął się właśnie ostatni kwadrans spotkania na Riverside Stadium.
74'Negredo nie dosięgnął lecącej futbolówki i ta wypadła za linię końcową. Piłka dla United.
73'W ciągu ostatnich pięciu minut posiadanie dla Middlesbrough wynosi 85%.
72'Gospodarze znów przejęli inicjatywę. Zamknęli Manchester United na ich połowie.
69' Zmiana zawodnika Jose Mourinho także decyduje się na zmianę. Rojo wchodzi w miejsce Maty.
68'Zmiana zawodnika Podwójna zmiana w szeregach Middlesbrough. Z placu gry schodzi Rodriguez i Leadbitter, a w ich miejsce pojawia się Gestede i Traore.
66'Lingard przy piłkarzach gospodarzy wygląda jak Usain Bolt, mija wszystkich "na biegi".
63'Fantastyczny strzał Anglika! Uderzeniem zza pola karnego umieścił piłkę w górnym narożniku bramki. Lingard holował piłkę przez kilkanaście metrów, a obrońcy Boro cały czas się cofali, zapraszając tym samym Lingarda do oddania strzału.
62' JESSE LINGAAAAARD! 0:2!
62'Posiadanie piłki na korzyść gospodarzy: 60%-40%.
60'Spotkanie na Riverside Stadium jest nieco nudne. Piłkarze gości powinni jak najszybciej zdobyć kolejną bramkę żeby uniknąć późniejszych przykrych niespodzianek. Zwłaszcza, że do końca spotkania zostały 2 kwadranse.
57'Rashford oddaje kompletnie niecelny strzał i Victor Valdes wznowi grę od własnej bramki.
55'Manchester United jest dziś znacząco szybszy od swoich rywali. Tacy piłkarze jak Rashford, Lingard czy Valencia nie pozostawiają szans swoim przeciwnikom w biegowych pojedynkach.
54'David de Gea wyłapuje dośrodkowanie z narożnika boiska.
53'Young źle przyjmuje piłkę we własnym polu karnym i mamy korner dla Boro.
51'Długa piłka do Marcusa Rashforda, ale Anglik tym razem nie zdążył dojść do podania.
50'Próba dośrodkowania Valencii została zablokowana, co więcej, nie będzie nawet rzutu rożnego ponieważ piłka odbiła się jeszcze od Ekwadorczyka.
48'Korner dla Middlesbrough dobrze obroniony przez Czerwone Diabły.
46'Manchester United rozpoczyna drugą odsłonę spotkania.
HTNa relację z drugiej odsłony spotkania zapraszam za około kwadrans.
HTPodopieczni Jose Mourinho prezentowali się lepiej od swoich rywali, ale piłkarze Boro też mieli swoje szanse. Czerwone Diabły powinny wygrywać co najmniej 3:0, ale Marcus Rashford nie wykorzystał swoich dwu stuprocentowych okazji.
HTGwizdek Jona Mossa! Do przerwy Manchester United wygrywa 1:0 z Middlesbrough.
45+Doliczone 60 sekund do pierwszej połowy spotkania.
44'Chwila spokojniejszej gry na Riverside Stadium. Obydwie drużyny czekają już chyba na gwizdek arbitra oznaczjący zejście do szatni.
41'Marcus Rashford po raz kolejny wyprzedził Bernardo i wdarł się w pole karne, ale i tym razem Valdes pokrzyżował jego plany. Tym razem hiszpański golkiper zablokował podanie do środka pola karnego.
40'Pressing Maty na Valdesie zaowocował w postaci autu dla Manchesteru United.
39'Carrick faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Czerwonych Diabłów.
38'Gospodarze siedli na Manchesterze United. Od dłuższej chwili to oni znajdują się w natarciu.
36'Boro blisko wyrównania! Phil Jones poślizgnął się we własnym polu karnym i zaskoczony tym Alvaro Negredo nie doszedł do piłki, która przeszyła wzdłuż pole karne.
35'Chris Smalling wygrywa pojedynek główkowy, ale piłka nie poleciała w światło bramki.
34'Lingard oddaje strzał z dystansu. Piłka odbija się rykoszetem i mamy rzut rożny dla gości.
33'Żółta kartka Adam Clayton ukarany żółtą kartką.
32'Negredo! Piłka po strzale głową mija zewnętrzną część słupka i David de Gea wznowi grę od własnej bramki.
30'Lingard oddał piłkę Youngowi na lewej flance i Anglik wrzucił piłkę na długi słupek. Z wrzutką nie poradzili sobie ani Fabio, ani Victor Valdes i Belg z bliskiej odległości skierował futbolówkę do siatki bramki gospodarzy.
30' GOOOOOOL! Marouane Fellaini daje prowadzenie Czerwonym Diabłom!
27'Niezła akcja United, niestety podanie od Antonio Valencii z prawej flanki nie znalazło żadnego adresata.
25'Żółta kartka Phil Jones ukarany żółtą kartką po starciu z Alvaro Negredo.
24'Marcus Rashford znów przegrał pojedynek oko w oko z Hiszpanem. Tym razem Rash z metra trafił w Valdesa... Antonio Valencia również oddał celny strzał na bramkę, ale golkiper Boro szybko wrócił na linię i obronił strzał lecący tuż przy słupku.
23'Victor Valdes dwukrotnie ratuje swój zespół przed utratą bramki!
23'Kolejny korner dla United, jednak i tym razem nie przyniósł on żadnych pozytywnych rezultatów.
22'Atak pozycyjny gości. Marcus Rashford i jego szybkość okazue się być kluczowy w akcjach ofensywnych. Anglik nieustannie zostawia swoich rywali w blokach startowych.
20'Wrzutka spadła wprost na głowę Marouane'a Fellainiego, ale Belg nie dał rady skierować jej w światło bramki. Victor Valdes wznowi grę od własnego pola karnego.
20'Rożny dla Czerwonych Diabłów po dobrej akcji.
18'Na razie gra jest bardzo chaotyczna z obu stron. Dużo długich piłek i strat.
17'Lingard pokusił się o strzał z dystansu. Piłka odbiła się od pierwszego znajdującego się przed nim rywala i wypadała na aut.
15'W końcu akcja przeniosła się pod pole karne Victora Valdesa, choć na razie Czerwone Diabły nie stwarzają sobie groźnych sytuacji.
14'Podopieczni Jose Mourinho na razie mają spore trudności w tym spotkaniu. Nie mogą na dobre wyjść z własnej polowy boiska.
13'Świetny techniczny strzał Ramireza! David de Gea z trudem paruje piłkę za linię końcową. Korner dla Boro.
12'Gospodarze radzą sobie nieźle i choć to Manchester United miał stuprocentową sytuację, to nie goście przeważają w tym spotkaniu.
10'Leadbitter zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.
8'Młody Anglik wykorzystał swoją szybkość, uciekł kryjącemu go rywalowi i znalazł się w doskonałej sytuacji. Valdes popisał się wspaniałą interwencją, ale Rashford powinien był strzelić gola.
7'Ależ okazja dla Manchesteru United! Marcus Rashford przegrywa pojedynek jeden na jeden z Victorem Valdesem!
6'Arbitrem dzisiejszego spotkania jest pan Jon Moss.
5'Czerwone Diabły szybko zażegnały niebezpieczeństwo i teraz to one znajdują się w posiadaniu.
4'Rzut rożny dla Middlesbrough.
2'Podopieczni Jose Mourinho grają dziś w niebieskich strojach, zaś ich rywale występują w czerwonych koszulkach i białych spodenkach.
1'Gospodarze rozpoczynają mecz na Riverside Stadium!
Na relację na żywo z meczu Middlesbrough vs Manchester United zapraszamy w niedzielę od godziny 13:00.