Tottenham Hotspur: Vorm - Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies (Lucas 68') - Dier, Dembele (Wanyama 78'), Eriksen - Dele, Son (Lamela 87'), Kane

Rezerwa: Lloris, Aurier, Alderweirlerd, Wanyama, Sissoko, Lamela, Lucas

relacja na żywo

FTDziękuję wszystkim za uwagę! Do usłyszenia!
FTCzerwone Diabły zdołały podnieść się po ciosie Kogutów w pierwszej części spotkania i stają przed okazją wywalczenia trofeum w sezonie 2017/2018! Rywalem United będzie Chelsea lub Southampton. Drugi półfinał już w niedzielę!
FTKONIEC MECZU! MANCHESTER UNITED W FINALE FA CUP!
90+Zmiana zawodnika Jeszcze jedna zmiana United na zyskanie czasu. Fellaini w miejsce Sancheza.
90+Długie wybicie Pogby w stronę Lukaku. Vorm wychodzi daleko z bramki! Szczęśliwie piłka odbija się od Romelu i Spurs przejmuje.
90+Gramy, Matić wraca już na murawę.
90+Nemanja Matić kładzie się na murawie. Nie wiemy co jest Serbowi.
90+Kontratak United po odzyskaniu piłki przez Lukaku. Rashford próbuje zgubić Diera, ale ten czystym wślizgiem zabiera piłkę młodemu Anglikowi.
90+Sędzia dolicza aż 5 minut do drugiej połowy! Koguty rzucą się teraz do ataku.
90'Żółta kartka Kartka dla Herrery po faulu na Lucasie Moura.
89'Lamela wrzuca, Wanyama strzela głową! Na szczęście ponad bramką!
88'Sanchez pociągnął za nogą uciekającego Verthonghena. Spurs przed okazją do groźnego dośrodkowania.
87'Zmiana zawodnika Lamela wchodzi w miejsce Sona.
85'Rashford ucieka rozpędzony prawym skrzydłem. Żółta kartka Anglik ukarany kartką za próbę wymuszenia faulu po wślizgu rywala.
84'Sanchez wywalczył rzut rożny po walce z Ericiem Dierem.
83'Strzał Eriksena z dystansu po ziemi. De Gea bez problemu łapie futbolówkę.
82'Zmiana zawodnika Jesse Lingard schodzi z murawy lekko utykając. W jego miejsce Marcus Rashford.
82'Faul Pogby w ofensywie po dośrodkowaniu Sancheza.
81'Jesse Lingard ponownie nadepnięty na ścięgno Achillesa. Żółta kartka Dier otrzymuje żółtą kartkę.
79'Valencia doznał jakiegoś urazu przy walce z Allim. Zmiana zawodnika W jego miejsce wejdzie Matteo Darmian.
78'Zmiana zawodnika Wanyama w miejsce Dembele.
77'Bezmyślny faul Valencii na Allim. Sędzia na szczęście nie pokazuje drugiej żółtej kartki dla Ekwadorczyka.
77'Manchester United zepchnięty głęboko pod własne pole karne. Tylko Lukaku na szpicy.
75'POGBA! Tym razem niesamowitą siłę w strzał włożył Francuz. Vorm paruje obiema rękami na korner.
73'ERIKSEN! Potężne uderzenie Duńczyka z dystansu! Minimalnie obok słupka. De Gea byłby bez szans, gdyby Eriksen celniej pokierował futbolówką.
72'Mocne uderzenie Lukaku lewą nogą z narożnika pola karnego! Vorm pewnie łapie piłkę w locie.
72'Żółta kartka Kartka dla Ashleya Younga za dyskusję z arbitrem.
69'Sanchez ponownie faulowany, tym razem łokciem przez Dembelego. Zawodnicy United zgłaszają mocne pretensje o brak kartki.
68'Zmiana zawodnika Lucas Moura w miejsce Daviesa.
68'Pogba fauluje Sona na połowie United. Będziemy mieli pierwszą zmianę.
65'LUKAKU! Belg uderza lewą nogą w krótki róg! Kilkadziesiąt centymetrów obok bramki Vorma!
64'Koguty próbują szybko odpowiedzieć, ale tracą kolejne piłki na połowie United.
62'Kontratak Manchesteru United, Sanchez podaje do Lukaku. Belg ją puszcza, Lingard również a strzał oddaje rozpędzony Herrera! Hiszpan uderza mocno i celnie! Brawo United!
62'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!
60'Złe podanie Sancheza. United jednak nadal przy piłce.
59'Lingard nadepnięty na stopę i będzie okazja do wrzutki w pole karne z rzutu wolnego.
58'Strzał Kane'a po starciu 1 na 1 ze Smallingiem! Chris w ostatniej chwili blokuje futbolówkę i mamy rzut rożny.
57'Mocne wbicie piłki w pole karne przez Eriksena. Dele Alli nie zdążył jednak zamknąć akcji.
56'Herrera w pole karne z prawej flanki, Jesse przedłuża... bez strzału. Chwilę potem Jones ofiarnie przerywa kontratak Kogutów.
55'Kontratak Manchesteru United, ale powstrzymany czystym wślizgiem Erica Diera.
53'Atak United, Sanchez górą do Lingarda, a ten upada w polu karnym po kontakcie z Vertonghenem. Sędzia nakazuje grać dalej.
51'Miękka wrzutka w pole karne Sancheza z rzutu wolnego... sędzia odgwizduje przewinienie w ofensywie.
50'Żółta kartka Dele Alli nadeptuje na ścięgno Achillesa uciekającego mu Lingarda. Kartka dla zawodnika Spurs.
47'Sanchez był bliski wyjścia do sytuacji sam na sam po złym zagraniu Trippiera w kierunku Vorma. Chilijczyk niestety się potknął i upadł na murawę.
46'Dembele rozpoczyna drugą połowę.
HTDo usłyszenia za kwadrans.
HTKoniec pierwszej części spotkania, bardzo emocjonującej. Czekamy z niecierpliwością na drugą odsłonę tego półfinału!
45+Dier strzela z dystansu... SŁUPEK! De Gea stał jak wryty! Wielkie szczęście Manchesteru United.
45'Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.
44'POGBA UDERZA! Vorm czubkami palców wybija futbolówkę na korner! Uff!
43'Strzał Lukaku po świetnym zagraniu Sancheza! Davies skutecznie blokuje.
42'Atak United, Pogba do Herrery... Ander zagrywa niedokładnie i akcja zakończona bez strzału.
41'Son atakuje, mocno rozpędzony przy linii bocznej! Zdołał kopnąć piłkę w kierunku środka pola karne, ale Valencia blokuje na korner.
41'Daleka piłka do Sancheza, lecz zbyt mocna. Vorm przejmuje posiadanie piłki.
39'Próba zaskoczenia De Gei z połowy boiska. Marnie wykonana, Hiszpan łapie piłkę przy ziemi.
37'Son uciekł defensorom United po podaniu od Eriksena. Strzał otarł się o siatkę bramki po zewnętrznej stronie, ale piłkarz mimo wszystko był na ewidentnym spalonym.
36'Son podcięty delikatnie przez Pogbę przy linii bocznej. Wrzutka w pole karne, zablokowana przez Younga.
34'Eriksen krótko do Trippiera, ale ten źle przyjął futbolówkę i po chwili Lukaku rozpędzał się z kontratakiem. Belg nie miał jednak wsparcia i był skazany na stratę walcząc z 4 rywalami.
33'Kane faulowany przez Herrerę około 25 metrów od bramki.
31'Atak Younga i Sancheza lewą flanką, ale wrzutka Chilijczyka zostaje zablokowana. Aut dla MU. Alexis trzyma się za łokieć. Musiał ucierpieć przy jednym ze starć. Oby to nic poważnego.
28'Żółta kartka Gra się zaostrza. Son ukarany za podcięcie Sancheza, który uciekał z kontratakiem.
27'Lukaku wrzuca na głowę Lingarda, Anglik strzela! Niecelnie. United przejęło kontrolę nad spotkaniem na Wembley. Oby tak dalej!
26'Żółta kartka Kartka dla Valencii po faulu na Delle Allim.
25'Paul Pogba zgarnął piłkę na lewej flance od Dembele, spokojnie dojrzał atakującego Sancheza i wrzucił idealnie na jego głowę. Alexis wpakował piłkę w przeciwległą stronę bramki! Brawo United!
24'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
23'Faul na Lingardzie. Będzie okazja dla United na dośrodkowanie w pole karne. Sanchez przy piłce...
21'Eriksen fauluje Paula Pogbę.
20'Posiadanie 40% do 60% dla Spurs.
19'Son 1 na 1 z Valencią. Ekwadorczyk górą nad rywalem i tylko korner dla Kogutów.
18'Jose musi pomyśleć o szybkich korektach ustawienia. Ta formacja nie zdaje egzaminu.
17'Eriksen uderza wystawioną piłkę przez Kane'a! Obrona United w totalnej rozsypce. Strzał na szczęście niecelny.
16'Son ponownie groźnie podaje wzdłuż linii końcowej. Jones ofiarnie wybija wślizgiem spod nóg Alliego.
14'Son mocno wrzuca na długi słupek w stronę Kane'a! Anglik nie sięga na szczęście futbolówki!
12'Lingard walczy o strzał pod bramką Vorma! Anglik domaga się karnego po zagraniu ręką, ale bezskutecznie.
11'Pogba odpuszcza totalnie bieg za Eriksenem, Duńczyk dogrywa idealnie do Delle Aliego i ten pakuje piłkę do pustej siatki z kilku metrów...
11'GOOOOOOOL!
9'Uderzenie głową Lukaku! Ponad bramką.
8'Atak Kogutów. Young naprawia jednak swój błąd w decydującej chwili po walce z Erikssenem.
7'Herrera prostopadle do Lingarda, Jesse próbuje dograć do Lukaku! Piłka zablokowana i mamy kolejny rzut rożny.
5'Róg zmarnowany, ale Koguty nie zdołały wyprowadzić szybkiego kontrataku.
5'Dośrodkowanie do Alexisa na długi słupek! Trippier skutecznie wybija na korner!
4'Sanchez wybija ofiarnie na aut dla Manchesteru United. Young wznowi grę wrzutem do Pogby.
3'Alexis ucierpiał w starciu z Trippierem, ale będzie w stanie kontynuować grę.
1'Tottenham Hotspur dobrze zaczął spotkanie i miał w krótkim odstępie dwa rzuty rożne. Na razie Manchester United dzielnie odpiera ataki londyńczyków.
1'Spotkanie rozpoczęte!
Na relację na żywo z meczu Manchester United vs Tottenham Hotspur zapraszamy w sobotę od godziny 18:15.