skład

Manchester United: De Gea – Valencia, Bailly, Jones, Blind – Matić, Pogba, Mata (Fellaini 75'), Mychitarian (Herrera 85'), Rashford (Martial 75') – Lukaku

Rezerwa: Romero, Lindelof, Smalling, Fellaini, Herrera, Lingard, Martial

relacja na żywo

To koniec naszej relacji na żywo. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia na kolejnych meczach.
W kolejnej kolejce Manchester United podejmie na własnym obiekcie Leicester City.
Manchester United na Liberty Stadium pokazał dwa oblicza. W pierwszej połowie marnował sytuacje pod bramką Fabiańskiego, w drugiej okazał się zabójczo skuteczny. Dwa mecze, osiem bramek, komplet punktów - to na pewno podziała korzystnie na morale zawodników Jose Mourinho.
FTKoniec meczu! Manchester United pokonuje Swansea City 4:0!
90'+Strzał Ayewa zza pola karnego - mocna, ale bardzo niecelna próba.
90'Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.
89'Mecz na Liberty Stadium obrócił się o 180 stopni w ciągu zaledwie czterech minut. To były trzy nokautujące ciosy wyprowadzone przez Czerwone Diabły.
85'Zmiana zawodnika Ostatnia zmiana w Manchesterze United – Herrera w miejsce Mychitariana.
84'GolGOOOOOOOOOOOOOL! Gol za golem dla Manchesteru United. Błyskawiczna kontra wyprowadzona przez Martiala, Francuz wymienił podanie z Pogbą, wpadł w pole karne i strzałem po ziemi pokonał Fabiańskiego. 4:0!
82'Gol GOOOOOL! PAUL POGBA! Manchester United nokautuje Swansea! Kapitalne zagranie Mychitariana do Francuza, ten podcina piłkę nad Fabiańskim i mamy 3:0!
80'GolGOOOOOOOOOOL! Romelu Lukaku! Świetne zagranie Mychitariana do Lukaku, a ten z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki.
77'Szybka akcja United - Martial czekał na podanie od Lukaku, Belg zagrał piłkę niedokładnie.
75'Zmiana zawodnika Podwójna zmiana w United. Martial w miejsce Rashforda, Fellaini zastępuje Matę.
74'POGBA! Piłka nieznacznie mija bramkę po strzale Francuza z rzutu wolnego.
73'Żółta kartka Olsson ostro sfaulował Blinda. Będzie dobra okazja do oddania strzału na bramkę Fabiańskiego...
72'Piłka przelatuje przez pole karne United raz po raz. Ale na szczęście nikt ze Swansea nie zamyka akcji.
70'Dośrodkowanie Olssona zablokowane przez Matę, Swansea ma rzut rożny.
68'Strzał Mychitariana zza pola karnego. Nieprzygotowana pozycja i bardzo niecelne uderzenie.
66'Zmiana zawodnika Podwójna zmiana w ekipie Swansea. Narsingh w miejsce Mesy, a Routledge zmienia Bartleya.
63'Nie ma zagrożenia po dośrodkowaniu Blinda. United utrzymują się jednak przy piłce.
62'Mocny strzał Mychitariana zza pola karnego, piłka odbiła się od Fera i wyszła poza linię końcową. Korner dla United...
61'Manchester United kusi los. Dogranie Carrolla z prawego skrzydła na jedenasty metr, tam Abraham pozostawiony sam sobie przez defensorów United, strzał głową gracza Swansea, ale nad bramką De Gei.
58'Okres nieco lepszej gry Swansea. Strzał Fera zza linii szesnastu metrów, bardzo niecelny i De Gea nie musiał nawet interweniować.
56'Szybka kontra Manchesteru United. Zagranie do Rashforda na skrzydło, ten chwilę holował piłkę, oddał strzał zza pola karnego, ale Fabiański pewnie złapał futbolówkę.
54'Przewaga Manchesteru United nie podlega dyskusji. Czerwone Diabły muszą jednak szybko znaleźć drugą bramkę, aby być spokojnym o 3 punkty.
49'Rzut rożny dla Manchesteru United. Kiepskie dośrodkowanie Juana Maty i nie ma zagrożenia pod bramką Fabiańskiego.
46'Druga połowa rozpoczęta! Zaczęli piłkarze Manchesteru United.
HTManchester United po pierwszej połowie prowadzi ze Swansea City 1:0. Nie była to najładniejsza połowa w wykonaniu United, ale po zmianie stron powinno grać się ekipie Jose Mourinho dużo łatwiej.
45'GolGOOOOOOOOOL! Dośrodkowanie Blinda z rzutu rożnego, piłkę głową uderzył Pogba. Futbolówka odbiła się od poprzeczki, spadła na linię bramkową, gdzie wbił ją Bailly!
42'MATA! Niepewne wyjście Fabiańskiego z bramki, który minął się z piłką. Do tej dopadł Mata, ale blokowany przez Olssona uderzył obok bramki. Wciąż bez bramek na Liberty Stadium.
37'Groźnie w polu karnym United po dośrodkowaniu Roque Mesy z rzutu wolnego. Ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnał Bailly.
36'RASHFORD! To powinna być bramka dla United. Anglik znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiańskim po zgraniu piłki przez Lukaku, postanowił skończyć akcję podcinką i... posłał futbolówkę prosto w ręce polskiego bramkarza.
34'Bartley wygrał pojedynek główkowy z Baillym, ale uderzył głową obok bramki.
33'Naprawdę groźna akcja Swansea. Ayew długo holował piłkę na prawym skrzydle, wpadł w pole karne, zagrał na 11 metr, a tam dobrze interweniował Bailly. Korner dla gospodarzy.
30'Kolejne ostre wejście Paula Pogby. Francuz musi uważać, bo jak będzie tak dalej grał, to wyleci z boiska przed końcem pierwszej połowy.
27'Posiadanie piłki 65-35% na korzyść Manchesteru United.
26'Żółta kartka Paul Pogba ostro potraktował Carrolla i zasłużenie wylądował w notatniku sędziego.
23'Rashford wyszedł z dynamiczną kontrą, ale został powstrzymany przez defensora Swansea w ostatniej chwili.
17'Okres spokojniejszej gry na Liberty Stadium. Manchester United cierpliwie szuka swojej szansy i sposobu na rozmontowanie obrony Łabędzi.
12'Dynamiczna akcja Rashforda na lewym skrzydle, ale w ostatniej fazie ataku Anglik się pogubił i piłka wyszła poza linię końcową.
9'POPRZECZKA! Dośrodkowanie Maty z rzutu wolnego, na piątym metrze znakomicie znalazł się Phil Jones uderzył piłkę głową, ale trafił futbolówką w poprzeczkę. Manchester United blisko otwarcia wyniku spotkania.
7'Kombinacyjna akcja Mychitariana z Rashfordem, strzał Anglika zza pola karnego po ziemi, ale niecelny.
4'Szybka kontra United, ale Lukaku posyła piłkę obok bramki. Swansea City zaczęła odważnie i bezkompromisowo.
3'UFF! Poprzeczka! Szybka akcja Olsson na skrzydle, dośrodkowanie zawodnika Swansea zewnętrzną częścią stopy i piłka otarła się o poprzeczkę.
1'Spotkanie rozpoczęte! Zaczęli piłkarze Swansea City.
Drużyny są już na boisku. Spotkanie na Liberty Stadium poprzedzi minuta ciszy w związku z zamachem w Barcelonie.
Na relację na żywo z meczu Swansea City - Manchester United zapraszamy w sobotę od godziny 13:30.