45' Danny Williams Giuseppe Rossi 9'
Liam Miller 25'
Frazier Campbell 86'
Data: 02.08.2005 r.
Stadion: Racecourse Ground

Wrexham: Michael Ingham - Shaun Pejic, David Bayliss, Dennis Lawrence, Lee Roche - Andy Holt, Mark Jones, Danny Williams, Kevin Russell - Dean Bennett, Lee McEvilly

Rezerwa: Mark Morris, Darren Ferguson, Alex Smith, Jon Walters, Matt Crowell, Simon Spender, Alvaro Parra, Levi Makin

Manchester United: Luke Steele - Phil Neville, Gabriel Heinze, Phil Bardsley, Gerard Pique - David Jones, Colin Heath, Liam Miller, Kenny Cooper - Giuseppe Rossi, Kleberson

Rezerwa: Kieran Richardson, Tommy Lee, Phil Picken, Fraizer Campbell, Darron Gibson, David Fox, Paul McShane

Wczoraj odbył się kolejny mecz z cyklu przedsezonowych przygotowań Manchesteru United. Mimo, że Ricky Sbragia dał wykazać się młodzieży, to i tak United pokonało Wrexham 3:1.

Warto również dodać, że swój pierwszy, 45-minutowy występ, zaliczył wczoraj Gabriel Heinze, który wcześniej nie występował na Tournee po Azji.

Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45 czasu polskiego na stadionie Racecourse Ground przy ponad sześciotysięcznej publiczności. Sędzią spotkania był M. Jones (Chester).

Na prowadzenie wyszli podopieczni Rickyiego już w 9 minucie meczu, kiedy to Giuseppe Rossi ładnie uderzył z około 12 metrów pokonując bramkarza Wrexham - Michaela Inghama.

Na drugiego gola nie trzeba było długo czekać. Wynik na 2:0 podwyższył były gracz Celticu Glasgow – Liam Miller. Było to w 25 minucie spotkania. Bramka padła po ładnym podaniu od Kennyego Coopera, Liam musiał tylko dostawić nogę.

Potem gospodarze nieco się dźwignęli i udało im się zdobyć kontaktowego gola. Z kornera dośrodkowywał Darren Ferguson, piłkę wycofał Dennis Lawrence a Danny Williams z całej siły uderzył piłkę z linii 5 metrów. Było 2:1 dla MU.

Ostateczny wynik meczu został ustalony przez Fraziera Campbella. Gol padł w 86 minucie meczu po ładnym indywidualnym rajdzie Fraziera, zakończonym skutecznym strzałem po ziemi w krótki słupek.