Data: 08.08.2007 r.
Stadion: The Oval

Glentorian: -

Man Utd: Heaton - Simpson, Ferdinand, Vidic, Evra - Martin, O'Shea, Carrick, Nani - Anderson, Campbell

W drugim spotkaniu towarzyskim rozegranym przez Manchester United dzisiejszego wieczora „Czerwone Diabły” w mocno okrojonym składzie pokonały Glentorian 3-0. Od pierwszych minut w meczu zagrali Anderson oraz Nani.

Wynik meczu otworzył już w 4. minucie spotkania Frazier Campbell - na co dzień zawodnik rezerw. Napastnik w efektownym stylu wykorzystał dośrodkowanie Lee Martina.

Na kolejne bramki kibice zgromadzeni na stadionie The Ovals nie musieli długo czekać. Podobnie jak w meczu z Interem Mediolan w ofensywne poczynania Anglików mocno angażował się Patrice Evra. Francuz w 12. minucie po podaniu od Campbella pewnie umieścił piłkę w siatce Glentorian.

Trzecie trafienie w meczu odnotował natomiast Nani. Portugalczyk popisał się ładnym uderzeniem w 37. minucie spotkania. Po zdobyciu gola tradycyjnie wykonał salto w powietrzu. Były zawodnik Sportingu Lizbona dostał już za to reprymendę od sir Alexa Fergusona, ale Szkota na meczu dziś nie było.