Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Neville: Czerwonym Diabłom brakuje regularności

» 16 kwietnia 2018, 21:25 - Autor: Rio5fan - Źródło: dailymail.co.uk
Zdaniem Gary'ego Neville'a, José Mourinho powinien pozbyć się niektórych piłkarzy Manchesteru United podczas najbliższego letniego okna transferowego.
Neville: Czerwonym Diabłom brakuje regularności
» Manchester United sensacyjnie uległ na Old Trafford West Bromwich Albion 0:1
Ekspert Sky Sports dodał, że głównym grzechem drużyny portugalskiego szkoleniowca jest nieumiejętność utrzymania wysokiego poziomu gry przez dłuższy czas.

- Nie spodziewałem się takiego wyniku. To był smutny i bardzo słaby dzień Manchesteru United. Zespół rozpoczął ten sezon z nastawieniem zakładającym unikanie tego typu występów - podkreślił Anglik.

- Mourinho odniósł się do nastawienia i regularności. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie piłkarzy sprawiających problemy, a następnie pozbycie się ich. Myślę, że latem zobaczymy trzech czy czterech graczy opuszczających Old Trafford i tyle samo nowych piłkarzy.

- José Mourinho musi zmniejszyć stratę do City, co nie będzie łatwe. Regularność opiera się na mentalności, a w ostatnich tygodniach brakowało jej piłkarzom United - zakończył Neville.

« Poprzedni news
Kilbane: Piłkarze United potrzebują swobody
Następny news »
Vidić: W United nikt nie zaakceptuje remisu czy porażki




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (7)


Klimaa: Drużynie brakuje po prostu zawodników z charakterem którzy potrafiliby zmotywować innych do lepszej gry. Niestety ale takich ludzi nie ma, a zawodnicy na których spoczywać powinny wyniki spotkań - zawodzą przez większość sezonu.
» 17 kwietnia 2018, 22:52 #7
gaucho2015: Jak mamy gonić maszyne City skoro nasze barwy reprezentuje najemnik który w pupie ma wyniki (Pogbuś) oraz piłkarze typu Blind, Darmian, Young, Lindelof, Rojo, Jones, Smalling, Herrera, Fellaini. Ci piłkarze nie powinni tu grać, w każdym innym klubie z czołówki Ci ludzie grzaliby ławkę. Carrick szacun, ale emeryt. McTominay ma jeszcze czas, Lingard jest solidny ale TOP to nigdy nie będzie, słabsze czasy anglika powrócą a Mata z całym szacunkiem bo chce żeby został, ale tylko joker z ławki. Transfer przykładowo Mahreza posadziłby go na ławce. Jak tym składem grać o mistrza?? Drugie miejsce w tabeli na koniec sezonu to będzie sukces ale niech NIKT nie pisze że potrzebujemy 2-3 transferów bo potrzebujemy 6-8, gołym okiem widać.

Jeśli mamy powrócić do gry to trzeba zrobić to co wałkuje od lat - Blind, Darmian, ktoś z dwojki Jones/Smalling, Shaw, Fellaini muszą odejść....
» 17 kwietnia 2018, 07:48 #6
missfinn: Tak, teraz zadaniem Jose jest ''pozbycie się piłkarzy sprawiających problemy'', tyle że to Mourinho jest autorem 2 najgorszych transferów w tym zespole - Pogby i Sancheza. Jeśli to nie jest groteska, to nie wiem co nią jest. Ale dobrze mówi Neville, że to zadanie trenera - transfery, zbudowanie zespołu z takich graczy, których chce trener, bo ocenia wraz ze sztabem profesjonalnie kogo chce i ma WIZJĘ dla tych piłkarzy. Wobec tego, jak ocenić fakt, że Jose najpierw sam ściągnął tu Pogbusia i Alexisa, a teraz nie wie jak wyplątać całą drużynę z kłopotów, do których ci dwaj się w bardzo dużej mierze przykładają. Pośmiewisko to jest. A tacy ''fani''jak Walentos przylecą zaraz i będą mówić, że odpowiednie transfery to też wina/zadanie samych piłkarzy, bo nic nie jest winą Mourarza.
» 16 kwietnia 2018, 22:17 #5
walentos: Zdążyłeś już ocenić Sancheza po 2 miesiącach ? To chyba dobitnie podsumowuje Twoją wypowiedź, dno i kupa mułu...

Czy Pogba to zły transfer ? 5 bramek 10 asyst w tym sezonie, 8 bramek i 5 asyst w poprzednim, może to nie powala ale nie jest to też tragiczny wynik biorąc pod uwagę jaki wpływ ma Paul na naszą grę gdy jest w formie, chwilowo ma gorszy okres ale i Lukaku miał kilka tygodni bez strzelenia bramki a teraz nikt nie powie o nim złego słowa.

Pośmiewisko to robisz z siebie pisząc w ten sposób bo chyba kazdy wie że plotki o wietrzeniu szatni dotyczą takich zawodników jak Blind, Darmian, Shaw i ewentualnie Martial. Wspomniani Pogba i Sanchez nie stanowią dla nas problemu bo to są zawodnicy klasy światowej na których mimo braku formy znalazłoby się mnóstwo chętnych i których klub się nie pozbędzie. Dla Twojej wiadomości nawet bez formy Pogba łapie się do top 5 asystentów w lidze.
» 16 kwietnia 2018, 22:27 #4
missfinn: walentos kupa mułu to twoje analizy. Nie jesteś fanem United tylko Jose Mourinho i liżesz mu tyłek 24/7. Nie mówię wcale, że Pogba czy Alexis nie mają szans na poprawę, może najpierw sprawdz informacje, zanim się wypowiesz. w wielu porzednich postach, w poprzednich tygodniach, pisałem nie raz, że mają potencjał, ale obydwaj w tym momencie go marnują. zle się dzieje w tym zespole i z nimi, i z Mourinho. Pogba to dzieciuch niedojrzały jakich mało i za mało robi, bo to widać w meczach. Alexis nie może się odnalezc. Ich lepsze występy to były przebłyski na tle miernoty, taka jest prawda. Nie robią nam problemów?!! ahahaa czy ty oglądasz w ogóle mecze?! Boże, ratujcie mnie. Zamiast Pogby można było kupić tańszych i lepszych od niego zawodników, no ale bez ''marki''. Wierz w jaką tam bajkę sobie chcesz. Natomiast mam prawo oceniać sytuację teraz, a nie tę co będzie kiedyś. Alexis jest cieniem samego siebie, chociaż nie jest ani najstarszy, ani nie przyszedł do nowej ligi, żeby tak długo się adaptować. A jeśli Mourinho nie wie, jak mu pomóc wstrzelić się w nowy zespół, to po co go sprowadził? Oni we dwóch już to powinni rozkminić dawno. Pogba macha rękami, jego rozgrywanie piłki nie stoi na wysokim poziomie na razie, jak mówię, kilka przebłysków tu czy tam nic nie znaczy, bo on nie trzyma tej formy, jest chaotycznym zawodnikiem, a topowi się charakteryzują tym, że swoje zadania wykonują zawsze albo prawie zawsze - bo jasne, każdy może mieć gorszy dzień. Ale czytałeś co mówił Henry? Miał 100% racji w temacie Pogby. I chyba twój guru Mourinho też wspominał o braku stałej formy Pogby. Więc przestań mi tu chrzanić. Pogba ma potencjał, ale na razie go nie wykorzystuje, koniec kropka. Jedyne śmieszne analizy, to są twoje - bo zawsze są na jedno kopyto. Problem United dziś jest rozległy - to piłkarze i trener, którzy się nie rozumieją i nie mają spójnego planu. Ale ty możesz sobie wierzyć w co tylko chcesz.
» 16 kwietnia 2018, 22:53 #3
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.04.2018 06:07

Nie, nie jestem fanem Mourinho ale chce w klubie stablizacji a nie zmiany trenera co 2 lata jak w Chelsea czy Realu swego czasu bo tym sposobem do niczego nie dojdziemy, żaden trener nie zrobi tu w 2 sezony lepszej roboty. Potrzebujemy czasu!

" Nie mówię wcale, że Pogba czy Alexis nie mają szans na poprawę"
a w komentarzu wyżej oceniłeś ich już jako dwa najgorsze transfery United. Zdecyduj się. Obaj może nie prezentują pełni swoich możliwości i oczekuje się od nich więcej ale pisanie o nich jako o najgorszych transferach to szczyt prostactwa... masz prawo ocenić sytuację a ja mam prawo Cie za tę ocenę skrytykować bo Sanchez jest tu zaledwie 2 miesiące i z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej natomiast Pogba nawet jeśli nie prezentuje pełni swoich możliwości to jest w top 5 pomocników ligi z średnią oceną 7,5 w tym sezonie co jest oceną na poziomie Silvy. Wiadomo oczekuje się od niego więcej bo stać go na więcej i zgodzę się z tym że trzeba z tym coś zrobić ale z całą pewnością popadłeś w skrajność z swoją oceną.

Odpowiedz sobie sam czy należy winić Jose za to co Sanchez i Pogba prezentują na boisku. Sprowadził do klubu dwie wielkie gwiazdy, dwóch profesjonalistów którzy nie do końca spełniają jego oczekiwania. Każdy tu cieszył się z tych transferów bo wie jaki wachlarz umiejętności mają do zaoferowania i o ile Sanchez ciężko pracuje i z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepszy o tyle Pogba ma wyraźne problemy z dyscypliną co z pewnością nie jest winą Jose.
» 17 kwietnia 2018, 06:06 #2