Czerwone Diabły w reprezentacjach: Gol Lingarda, debiut McTominaya

» 24 marca 2018, 09:34 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
W piątek wiele reprezentacji rozgrywało mecze kontrolne przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. Oto jak poradzili sobie w nich piłkarze Czerwonych Diabłów.
» Jesse Lingard zdobył swojego pierwszego gola w reprezentacji Anglii
ANGLIA
Powody do radości miał Jesse Lingard. Piłkarz Manchesteru United zdobył jedynego gola w wygranym 1:0 meczu reprezentacji Anglii z Holandią. Dla Jessego to pierwsze trafienie w kadrze Synów Albionu.

W podstawowym składzie Anglików wystąpił także Marcus Rashford. Na dwadzieścia minut przed końcem na boisku zameldował się Ashley Young.

W reprezentacji Holandii całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Timothy Fosu-Mensah.

FRANCJA
Porażce reprezentacji Francji nie był w stanie zapobiec Paul Pogba. Pomocnik Manchesteru United pojawił się na boisku na 25 minut przed końcowych gwizdkiem. Kolumbia wygraną 3:2 zapewniła sobie dzięki trafieniu Juana Quintero z rzutu karnego.

HISZPANIA
Znakomite recenzje za swój występ w reprezentacji Hiszpanii zebrał David de Gea. Bramkarz Manchesteru United rozegrał całe spotkanie przeciwko Niemcom (1:1). De Gea popisał się fantastycznymi interwencjami po strzałach Juliana Draxlera i Illkaya Gundogana.

SERBIA
Niespodziewaną porażkę z Marokiem (1:2) zanotowała Serbia, której barw broni Nemanja Matić. Pomocnik Czerwonych Diabłów przebywał na boisku do 67. minuty. W kolejnym towarzyskim meczu Serbowie zagrają z Nigerią.

ARGENTYNA I WŁOCHY
Sergio Romero, Marcos Rojo i Matteo Darmian przesiedzieli spotkanie Włochy – Argentyna (0:2).

SZKOCJA
Debiut w reprezentacji Szkocji zanotował Scott McTominay. Szkoci przegrali u siebie z Kostaryką (0:1). McTominay wybiegł na boisko w podstawowym składzie i przebywał na placu gry do 58. minuty. Spotkanie na Hampden Park obserwował Jose Mourinho.