PL2: Manchester United coraz bliżej spadku

» 18 marca 2018, 16:06 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Manchester United w niedzielne popołudnie doznał dziesiątej porażki w tym sezonie Premier League 2. Czerwone Diabły musiały uznać wyższość Swansea City, której uległy 0:2.
» Czerwone Diabły są w bardzo trudnej sytuacji w Premier League 2
Rezultat konfrontacji rozgrywanej na Liberty Stadium został ustalony jeszcze w pierwszej połowie.

Po siedmiu minutach od pierwszego gwizdka arbitra na listę strzelców wpisał się Botti Biabi. W 23. minucie meczu drugiego gola dla gospodarzy strzelił Adnan Marić.

Drużyna United nie zdołała odrobić strat i ma już pięć punktów do ostatniego bezpiecznego miejsca w tabeli. Czerwonym Diabłom do rozegrania pozostały już tylko trzy mecze.

Kolejnym rywalem podopiecznych Ricky‘ego Sbragii będzie zajmująca przedostatnie miejsca ekipa Sunderlandu.