Statystyki: Newcastle United - Manchester United 1:0

» 11 lutego 2018, 17:33 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United przegrał z Newcastle United 0:1 w 27. kolejce Premier League. Dla Jose Mourinho St James’ Park wciąż pozostaje niezdobytą twierdzą.
» Manchester United zgubił trzy punkty w starciu z Newcastle United
Portugalski menadżer jeszcze nigdy w swojej karierze nie wywiózł trzech ligowych punktów ze stadionu Newcastle. W niedzielę Czerwone Diabły nie zrobiły wystarczająco dużo, aby przerwać tę fatalną serię.

Manchester United na obiekcie Srok miał kilka stuprocentowych sytuacji. Dobre okazje marnowali jednak m.in. Anthony Martial i Alexis Sanchez.

Jedynego gola zdobył w 65. minucie Matt Ritchie. Gracz Newcastle wykorzystał nieporadną interwencję Chrisa Smallinga i mocnym strzałem pokonał Davida de Geę.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego spotkania.

NEWCASTLE UNITED – MANCHESTER UNITED 1:0 (0:0)
Posiadanie piłki: 35,9% – 64,1%
Strzały łącznie: 10 – 13
Strzały celne: 3 – 6
Strzały niecelne: 5 – 3
Strzały zablokowane: 2 – 4
Celność podań: 69,5% – 80,2%
Rzuty rożne: 0 – 10