Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Burnley 0:1 United - Skromne zwycięstwo, Martial znowu trafia!

» 20 stycznia 2018, 17:55 - Autor: Bart - Źródło: DevilPage.pl
Manchester United zanotował czwarte zwycięstwo z rzędu w 2018 roku. Czerwone Diabły długo męczyły się z Burnley, ale zgarnęły komplet punktów dzięki bramce Anthony’ego Martiala.
Burnley 0:1 United - Skromne zwycięstwo, Martial znowu trafia!
» Manchester United zdobył kolejne cenne punkty
Oceń zawodników:
David de Gea
Antonio Valencia
Chris Smalling
Phil Jones
Ashley Young
Nemanja Matić
Paul Pogba
Juan Mata
Jesse Lingard
Anthony Martial
Romelu Lukaku
Marouane Fellaini
Marcus Rashford
Ander Herrera

Oddano 133 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Pierwsza odsłona meczu na Turf Moor nie należała do interesujących. W ciągu 45 minut byliśmy świadkami tylko kilku składnych i groźnych ataków ze strony oby ekip. To gospodarze jako pierwsi wypracowali sobie dogodną sytuację za sprawą Barnesa. Zawodnik Burnley znalazł się wewnątrz pola karnego i zamachnął się z całej siły. W ostatnim momencie skuteczny wślizg wykonał na szczęście Phil Jones, ratując swoich kolegów z tarapatów.

Groźna odpowiedź Manchesteru United pojawiła się dopiero w końcówce pierwszej połowy. W 42. minucie Ashley Young założył siatkę rywalowi, wypuścił piłkę przed siebie na kilka metrów i ruszył spod linii końcowej w pole karne. Po chwili oddał techniczny strzał z ostrego kąta. Anglik jednak za słabo dokręcił piłkę i ta minęła słupek po zewnętrznej stronie.

W doliczonym czasie gry Martial strzelał zza pola karnego po dobrym rajdzie i klepce z Paulem Pogbą. Uderzenie Francuza nie trafiło jednak w światło bramki Pope’a.

Druga połowa zaczęła się dużo lepiej dla podopiecznych Manchesteru United. W 54. minucie po heroicznej walce Romelu Lukaku utrzymał się przy piłce, po czym rozciągnął akcję na lewą flankę do niepilnowanego Martiala. Francuz przymierzył i skierował piłkę w okienko siatki. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

Okazję do wyrównania Burnley miało w 57. minucie spotkania. Gudmundsson strzelił technicznie z rzutu wolnego z około 20 metrów. De Gea rzucił się z interwencją, ale to poprzeczka uratowała Manchester United przed stratą gola.

Lukaku miał okazję na wpisanie się na listę strzelców w 65. minucie po szybkim kontrataku United. Ze skrzydła zbiegał Martial, podał w tempo do Belga, ale napastnik Czerwonych Diabłów został przyblokowany w chwili uderzenia i piłka po rykoszecie odleciała do boku.

Gorąco pod bramką De Gei zrobiło się ponownie w 71. minucie. Po kontrataku Burnley, z prawej flanki wzdłuż linii końcowej piłkę wbijał Gudmundsson. Przed bramką De Gei nie znalazł się jednak nikt, kto dostawiły nogę i wbił futbolówkę do siatki.

Chwilę potem Pogba przebiegł po kontrataku prawie całe boisko. Znajdując się tuż przed polem karnym Francuz powinien dograć do boku do niepilnowanego Martiala. Rozochocony pomocnik zdecydował się jednak na drybling i bezpośredni strzał, który szybko został zablokowany. Mogła to być akcje, która zagwarantowałaby spokój United w ostatnim kwadransie gry.

W 79. minucie Martial świetnie dojrzał wybiegającego Lingarda na prawej flance. Jesse otrzymał podanie, ustawił piłkę na prawą nogę, uderzył, ale w dobrym momencie wślizgiem położył się Ben Mee i skutecznie zablokował uderzenie Anglika.

Martial miał okazję na podwyższenie wyniku w 87. minucie. Francuz posłał potężny strzał z bliskiej odległości lewą nogą. Pope jednak popisał się świetnym refleksem i ręką sparował uderzenie zawodnika Manchesteru United.

Burnley 0:1 (0:0) Manchester United

Bramka: Anthony Martial 54’

Burnley: Pope – Bardsley, Tarkowski, Mee, Taylor – Arfield (N'Koudou 81'), Cork, Hendrick (Vokes 81'), Defour, Gudmundsson – Barnes (Wells 89')

Manchester United: De Gea – Valencia, Smalling, Jones, Young – Matić, Pogba – Mata (Fellaini 72'), Lingard (Rashford 80'), Martial (Herrera 90') – Lukaku

« Poprzedni news
Jose Mourinho: Nikt nie wraca z wypożyczeń
Następny news »
Statystyki: Burnley - Manchester United 0:1


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (425)


rizx: Film z oficjalką!!
» 22 stycznia 2018, 19:04 #425
damian2987: Też co 5 minut odświeżacie devilpage, czekając na oficjalkę z Sanchezem?...
» 22 stycznia 2018, 18:47 #424
RedRevolta: Jeśli za którymś razem DP nie będzie Ci się chciał załadować i przez pare minut tak będzie wiec, że Sanchez został ogłoszony xd
» 22 stycznia 2018, 19:02 #423
bedajaja: może ten rzekomy uraz pleców Alexisa to z ostatniego sezonu? jak cały Arsenal na plecach ciągnął? hehe
» 22 stycznia 2018, 16:51 #422
ferdas: HAHAHAHAHAHAHAHA aaHAHAHAHAHAHAHAHA ale beka

.............................

Słyszałem to już z milion razy od wczoraj
» 22 stycznia 2018, 18:17 #421
hubi21: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 16:29

Jedna wielka ściema
» 22 stycznia 2018, 16:26 #420
hubi21: Przecież Alexis miał w swojej karierze bardzo mało kontuzji . To był okaz zdrowia. A Jeśli to prawda to moim zdaniem jest to specjalne blokowanie transferu ze względu na Ronaldo. Chcieli Alexisa a nagle teraz nadarza się okazja na CR7, a warunki finansowe Ronaldo są bardzo duże i Alexisa będzie trzeba odpuścić. Tylko po co nam 33-letni narcyz z wybujałym ego, co już najlepsze lata gry ma za sobą
» 22 stycznia 2018, 16:25 #419
ferdas: O czym ty bredzisz?
» 22 stycznia 2018, 18:22 #418
84cantona7: Nawet nie strasz ferdasa
» 22 stycznia 2018, 18:45 #417
NoGiveUpUnited: Daily Mail pisze że Alexis ma problemy na testach medycznych. Wierzycie w to? Daily Mail to chyba nie jest złe źródło
» 22 stycznia 2018, 14:39 #416
IIIIIIIIII: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 14:45

hahahaha daily mail to shit, w Wlk. brytani podciegaja nim tylek
» 22 stycznia 2018, 14:41 #415
DevoMartinez: Poniedzialek, dopiero dzis urzedy otworzyli a musi dostac przedluzenie pozwolenia na prace. Jak zalatwia to od reki to pewnie dzis oficjalka pojdzie.
» 22 stycznia 2018, 14:46 #414
Maciekk2021: Hehe ja słyszałem że Onet to też nie złe źródło :D
» 22 stycznia 2018, 15:56 #413
Maciekk2021: Dżeko podobno na ostatniej prostej transferu do smerfow
» 22 stycznia 2018, 14:38 #412
walentos: To będzie feta na stamford bridge po jego przyjściu :) kibice na pewno zadowoleni
» 22 stycznia 2018, 15:39 #411
Hoodys: A ty byś sie nie cieszył jakby cie straszyli Carrolem i Barnesem z Bunley? :D
» 22 stycznia 2018, 17:08 #410
walentos: W sumie :) ale Carrol chociaz anglik a ich w Chelsea bardzo mało jak na klub Premier League.
» 22 stycznia 2018, 18:34 #409
motos8: Godzinę temu media podały że nie przeszedł medycznych z powodu urazu pleców który mu towarzyszy od 4 lat.
» 22 stycznia 2018, 13:51 #408
IIIIIIIIII: to był prank
» 22 stycznia 2018, 13:53 #407
RobvanKlu5i: Zgadza się, bo przez 4 lata nosił cały Arsenal na swoich barkach ;)
» 22 stycznia 2018, 14:01 #406
motos8: No i zepsules :D jakby kto dopytywał to miałem dopisać że od dźwigania Arsenalu w tabeli i kluczowych momentach.
» 22 stycznia 2018, 14:02 #405
RedRevolta: Tak czy inaczej spaliłeś, bo chodziło o 3 lata a nie 4 xd
» 22 stycznia 2018, 14:08 #404
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 15:40

Ale w sumie zrozumiałe, 4 zawsze musi się kojarzyć z Arsenalem, także wybaczam :V
» 22 stycznia 2018, 15:40 #403
RobvanKlu5i: Od rana wchodzę na stronę z nadzieją, że na głównej będzie news którego tytuł będzie zaczynał się od słowa "OFICJALNIE" :)
» 22 stycznia 2018, 13:47 #402
NoGiveUpUnited: po południu jak ludzie wroca do domu zeby był hype
» 22 stycznia 2018, 14:01 #401
IIIIIIIIII: dlaczego 25.02 zaplanowano dwa dobre mecze city-arsenal, MU- chelsea na te sama godzine 15:05 ??!! to jakaś kpina
» 22 stycznia 2018, 13:44 #400
masnyy: Zdążą przełożyć spokojnie , oglądalność musi się zgadzać ;)
» 22 stycznia 2018, 14:18 #399
IIIIIIIIII: no oby a to pewne?
» 22 stycznia 2018, 14:27 #398
Maciekk2021: Wczoraj trochę tu czytałem rzygania na temat 7 dla Alexisa , jeden miły Pan napisał że za wcześnie dla niego na ten nr i ze najpierw niech udowodni swoją wartość . Chłop ma 29 lat więc kiedy ma dostać ten nr ? Jak bd miał 32 lata bo wtedy będzie widać że na niego zasługuje ? Pobiega z nim rok i znowu zostajemy bez 7 w składzie ?
» 22 stycznia 2018, 13:28 #397
IIIIIIIIII: Jeśli nie będzie oficjalki dzisiaj to znaczy że cos nie tak jest
» 22 stycznia 2018, 13:15 #396
karol100: Pisalo gdzies ze dzis lub wtorek
» 22 stycznia 2018, 13:18 #395
Maciekk2021: Pozwolenie o pracę sobie ogarnia
» 22 stycznia 2018, 13:29 #394
Maciekk2021: Wie ktoś kiedy wraca Bailly ? Serio dopiero w marcu ?
» 22 stycznia 2018, 13:10 #393
Gallacher: Ronaldo po zalaniu krwią swojej głowy chyba dostał płaczu i musiał się zobaczyć w telefonie.Nie wiem co to miało znaczyć z tym telefon,ale jeśli jakiś szpan to jest on kompletnym idiotą.
» 22 stycznia 2018, 12:57 #392
IIIIIIIIII: podobno ma jakas kampanie reklamowa niedlugo hehehe smieszny czlowiek
» 22 stycznia 2018, 13:08 #391
NoGiveUpUnited: Szpan??
» 22 stycznia 2018, 13:14 #390
karol100: Myslalem ze minely juz czasy w ktorych telefon byl szpanem. Pewnie gdzies w reklamie mial zagrac to sie chlopak przejal.
» 22 stycznia 2018, 13:16 #389
IIIIIIIIII: szpanuje smartfonem smieszne patrzac na to jakie w garazu ma auta xD
» 22 stycznia 2018, 13:17 #388
mekeme321: Po prostu sprawdzał jak krwawi. Jezu, ogarnijcie się z tym czepianiem o wszystko
» 22 stycznia 2018, 13:35 #387
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 12:37

Numer 7 na plecach i najwyższa tygodniówka w drużynie to dopiero początek. Każdy widzi jakim typem piłkarza jest Sanchez. Nim się obejrzymy zacznie się tutaj rządzić jak Neymar w PSG. Najpierw będzie grzecznie prosił Pogbę żeby mu odstąpił rzuty wolne i karne a jak to nie poskutkuje to zacznie się rzucać i wyrywać kolegom piłkę z rąk! Będzie chciał mieć tutaj pełną władzę a to może prowadzić do konfliktów.
» 22 stycznia 2018, 12:34 #386
grafi: ale wy snujecie teorie spiskowe, a Pogba nawet tych karnych nie strzela. U Mourinho panuje zasada, kto nie strzeli karnego idzie na koniec kolejki. Ostatni karny niestrzelony to Martial. Potem był jeszcze jeden karny i to chyba Blind strzelał, jeśli się mylę nich mnie ktoś poprawi. Teraz może być pora Sancheza dopóki się nie pomyli.
» 22 stycznia 2018, 12:42 #385
IIIIIIIIII: Mattias skończ majaczyć i odstaw narkotyki
» 22 stycznia 2018, 12:44 #384
DevoMartinez: A nie daj panie bozku jak jeszcze zacznie strzelac bramki z tych wolnych i karnych !
» 22 stycznia 2018, 12:54 #383
Maciekk2021: Devo to będzie skandal :0
» 22 stycznia 2018, 13:13 #382
RedBoch: Co myślicie o Jachu w Crystal? Szybko pewnie do skladu nie wskoczy ale moze sie fajnie rozwinąć. No i kolejny Polak w PL
» 22 stycznia 2018, 12:18 #381
IIIIIIIIII: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 12:28

skok na fejm ale oby mu sie powiodlo i trafil kiedys do MU jak bedzie dobry jak nie to jakiś Everton albo Chelsea
» 22 stycznia 2018, 12:27 #380
rizx: Źle mu nie życzę, ale raczej skończy jak Bednarek w głębokich rezerwach
» 22 stycznia 2018, 12:51 #379
szubik: Numerek na plecach wywołał nie lada dyskusje na jednym z postów, więc i ja dorzucę swoje przemyślenia.
Siódemka, odkąd pamiętam, była majestatycznym numer przeznaczonym tylko dla graczy oddanych klubowi oraz posiadającemu nieprzeciętne umiejętności. Patrząc na to kto tą koszulkę nosił:
1. Król Old Trafford - Eric Cantona.
2. Król Imprez i mistrz dryblingu - George Best,
3. Najlepszy gracz którego trenował SAF - Cristiano Ronaldo,
4. Mistrz rzutów wolnych - David Beckham,
5. Bryan Robson
Można dojść do wniosku, że nie bez przyczyny nr 7 w United ma wyjątkowe znaczenie, ale trzeba pamiętać że w tamtych czasach był wyjątkowy również cały zespół. Od czasu odjścia CR7 numer został "zbezczeszczony", ponieważ nie zawsze wybór był dobry. Valencie jakoś mogę zrozumieć, był zawsze oddany temu klubowi, ale za dużo od niego wymagano, a co z resztą?
Majestatyczność Manchesteru United minęła (boli cholernie, ale prawdziwe), tak samo jak numeru 7, dlatego uważam Snacheza za gościa odpowiedniego do noszenia tego numeru, bo tylko on i Martial mogą mu przywrócić jego blask. Liczę też po cichu, że ostatni domniemany ruch transferowych w naszym wykonaniu, pozwoli zbliżyć się do czasów kiedy United byli najsilniejszym klubem w całej PL i w pierwszej trójce europejskich potęg.
» 22 stycznia 2018, 11:44 #378
joker20: CR oddany klubowi?? buahahhahahaaha
» 22 stycznia 2018, 13:07 #377
szubik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 14:21

jak grał w United to nie był?
Co innego, że jego marzeniem była gra dla Realu.
» 22 stycznia 2018, 14:21 #376
szubik: CR7 można kochać lub nienawidzić. Nikt mu profesjonalizmu nie odmówi i póki był w United okazywał oddanie do barw i szacunek do klubu. To nie pewien Argentyńczyk, który miał w poważaniu Czerwone Diabły
» 22 stycznia 2018, 14:24 #375
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 10:52

Wie ktos moze gdzie znajde informacje o ostatnich zawodnikach MU grajacych z numerami 10 i 7 ?
» 22 stycznia 2018, 10:51 #374
Blau: 10: Zlatan, Rooney, Ruud, Sheringham, Beckham
7: Depay, Di Maria, Valencia, Owen, Ronaldo, Beckham
» 22 stycznia 2018, 11:46 #373
BitCoinLover: Blau - ?? Beckham ??
» 22 stycznia 2018, 11:57 #372
DevoMartinez: Lee Sharp, Eric Cantona...
» 22 stycznia 2018, 11:57 #371
Blau: BitCoinLover - Becks grał z 10 w sezonie 96/97 o ile się nie mylę. Chyba jeszcze w jednym sezonie grał z tym numerem, ale ręki nie dam sobie obciąć.
» 22 stycznia 2018, 12:31 #370
walentos: Sanchez to sie chyba jeszcze nie obudził że taka cisza :)
» 22 stycznia 2018, 10:15 #369
RuudVN: Początek okienka: Malcom czy Moura 40 czy 50M?
A Mou wymienił słabego ostatnio Mikiego za Sancheza.
Czy jakiś glonojad chce jeszcze zmiany trenera?
» 22 stycznia 2018, 08:36 #368
bedajaja: a czemu do nas Sanchez przychodzi? bo daliśmy mu największą tygodniówkę, także sukces trenera, nie ma co.
» 22 stycznia 2018, 09:34 #367
RuudVN: jakoś Bale, CR, Fabregas itd. do Moyesa nie chcieli przyjść a podejrzewam, że pieniądze też by mieli niezłe.
» 22 stycznia 2018, 09:37 #366
Borrk: A dziwisz się? Wtedy ManU znaczył jeszcze mniej niż teraz, oni po prostu nie chcieli stracić szans na wyróżnienia indywidualne i triumfy
» 22 stycznia 2018, 10:11 #365
RuudVN: chyba coś ci się pomyliło, jak Moyes obejmował klub to byliśmy mistrzami Anglii i odpadliśmy z LM po czerwonej dla Naniego, gdzie z przebiegu dwumeczu do tej kartki wyglądaliśmy lepiej
to teraz nasza sytuacja wygląda gorzej a mimo to zawodnicy ze ścisłego topu do nas dołączają,
najlepszy gracz Bundesligi, L1, Serie A i największy talent z obrony Primera Division a teraz Sanchez
» 22 stycznia 2018, 10:19 #364
Borrk: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2018 10:27

Serie A ? Masz na myśli Pogbe i mówisz o nim najlepszy z serie a ? Sanchez czemu przyszedł?Nie ma się co oszukiwać dla kwitu którego w City mu nie chcieli dac, bo jak by byli na tyle głupi że by mu dali taka tygodniowke to dzisiaj widzielibysmy już go w City
» 22 stycznia 2018, 10:26 #363
BitCoinLover: Borrk przestań powtarzać te bzdurne mity bo wychodzisz na błazna poraz kolejny
» 22 stycznia 2018, 10:41 #362
Borrk: Na błaznow to wychodzą Ci którzy widzą tylko graczy ManU i uważają że są najlepsi z najlepszych , "lingard najlepsza dycha swiata " czy to nie jest wywyzszanie własnych pupili? Rozumiem jest dobry należy napisać że jest dobry nawet bardzo dobry ale nie najlepszy
» 22 stycznia 2018, 10:53 #361
BitCoinLover: Kto tak napisał? Może ktoś żartował tak tylko ale widzę że ty nie ogarniasz tego co dzieje sie na tej stronie :|
» 22 stycznia 2018, 10:54 #360
Borrk: Zapewniam Cię że nie żartował i to nie była jedna osoba , ostatni mecz lingard był cieniem na boisku i nagle hejt i myślę że przez osoby , ktore wcześniej wynosiły go na wyżyny..tak więc tyle w temacie...Powiedz mi w którym momencie komentarza wyżej się zblaznilem, może dlatego że wysmialem stwierdzenie że pogba był nr 1 w Serie A? Czy może dlatego że napisałem że Sanchez przyszedł bo dostał taka duża tygodniowke ?
» 22 stycznia 2018, 11:00 #359
BitCoinLover: gdyby Sanchez patrzył tylko na tygodniówkę to oglądalibyśmy go w jakiejś śmiesznej lidze #Oscar
» 22 stycznia 2018, 11:07 #358
walentos: Borrk, Głównym powodem dla którego Alexis trafi do nas a nie do City jest fakt że my zaproponowaliśmy Arsenalowi lepsze warunki. Nawet gdyby Alexis wolał trafić do City to Arsenal odrzuciłby tę śmieszną ofertę widząc ile proponujemy my. Alexis miał wybór , trafić do nas zimą lub poczekać do lata w Arsenalu i dołączyć do City jako wolny agent. Z nami w tym sezonie moze jeszcze powalczyc o trofea i wystąpić w LM w dodatku ma u nas pewne miejsce w składzie więc czemu miałby sie na ten ruch nie zdecydować i czekać do lata na przejście do City gdzie będzie zawodnikiem rotacyjnym?

Tacy jak Ty zazdroszczą i spłaszczają całą sprawę do poziomu tygodniówki tymczasem czynników jest znacznie więcej...
» 22 stycznia 2018, 11:07 #357
BitCoinLover: Borrk zgaszony przez walentosa jak pet :)
Bez urazu Borrk, ale przeczytaj i nie masz jak tego zdementować
» 22 stycznia 2018, 11:33 #356
Sideswipe: mówię wam poraz enty, po co słuchacie i odpisujecie jakiemuś kryptofanowi City?
» 22 stycznia 2018, 13:02 #355
Maciekk2021: Bedajaja dalej będziesz wciskal kit ze jesteś kibicem United ? Ty nedzna gnido , jak można się niby odkochac w United ? To miłość na całe życie więc od początku byłeś tylko pełzającym oszustem i jeczudupą .
» 22 stycznia 2018, 13:19 #354
Kilerek7: Z tym Sanchezem jest niezłe napięcie. Sanchez na lotnisku, Sanchez w drodze do Carrington, Sanchez w stroju na murawie,zaraz będzie Sanchez w konferencyjnym, Sanchez podpisał kontrakt. Nie za dużo tych informacji hehe
» 22 stycznia 2018, 00:07 #353
PogromcaTroli: To jest nic! Ja dzisiaj w trasie przebiłem koło,otwieram bagażnik a tam Sanchez.
» 22 stycznia 2018, 05:56 #352
karol100: Z Pogba bylo to samo. Kaliber transferu podobny , wiec nie ma co sie dziwic.
» 22 stycznia 2018, 07:39 #351
Klierek7: Może być nawet sryliard byle żeby już ogłosili że został naszym zawodnikiem :)
» 22 stycznia 2018, 15:33 #350
Alaanssie: Depay > Rashford
» 22 stycznia 2018, 00:04 #349
DjTED: Chyba nie ;)
» 22 stycznia 2018, 01:19 #348
PogromcaTroli: Depay > Rashford ? Hahahaha A gdzie byłeś jak o Depaju nawet Onet nie pisał? Pierdnoł dzis i już kisielek?
» 22 stycznia 2018, 06:00 #347
Borrk: Rash ogólnie słabo się prezentuje , ma potencjał ale narazie ani trochę go nie pokazuje
» 22 stycznia 2018, 10:13 #346
DevoMartinez: Motorycznie i szybkosciowo Rash zjadal klocka Depaya. Noge tez ma anglik swietnie ulozona. W tym sezonie gra co prawda w kratke i duzo zlych decyzji podejmuje ale on przynajmniej radzi sobie z angielksimi obroncami czego Depay za cholere nie potrafil. We francji gra latwiejsza i mniej intensywna wiec porownania bez sensu. Grajac u nas Memphis po 60 min bylby pewnie juz bez tlenu i nie mial sily noga machnac :p
» 22 stycznia 2018, 11:51 #345
Daro1336: Hahaha :D
twitter.com/JonathanShrager/status/955196478959636480
» 21 stycznia 2018, 23:38 #344
rizx: Lyon pokazuje, że PSG to trochę kolos na glinianych nogach. Fajnie, że udało im się zbudować silną drużynę (tak mocni chyba nie byli od czasów Juninho, Essiena i Wiltorda)
» 21 stycznia 2018, 23:07 #343
kckMU: Lyon przestał być mocny odkąd Mou objął Real i w końcu ich wyeliminował po tylu latach dostawania po mordzie.
» 21 stycznia 2018, 23:13 #342
RedBoch: No i pewnie po tym roku sprzedadzą paru kluczowych piłkarzy i znowu odbudowa sie zacznie
» 21 stycznia 2018, 23:21 #341
Diabelred: Kolos na glinianych nogach, bo przegrali mecz z wiceliderem, grajac w oslabieniu na wyjezdzie, do tego bez Neymara w skladzie? Nadal maja 8 pkt przewagi w lidze, a w LM jak na razie notuja swietne wyniki, takze nie powiedzialbym, ze PSG to kolos na glinianych nogach.
» 22 stycznia 2018, 00:01 #340
QsQs: kickMU trochę ci się fakty i daty mylą. Jak Mou objął real to już królewscy nie wpadali na lyon w lidze mistrzów (ostatni raz za Pellegriniego w sezonie 2009/2010). Chciałeś błysnąć a się nie udało.
» 22 stycznia 2018, 07:29 #339
kckMU: realmadryt.pl/index.php?co=mecze&akcja=&id_pilkarz=&roz=liga_mistrzow&sez=1011&x=35&y=12

Coś jeszcze genialny historyku?
» 22 stycznia 2018, 17:04 #338
RedBoch: Depay co za brameczke uderzyl i 2:1. Brawo
» 21 stycznia 2018, 22:58 #337
loczek1986: Ale Memphis pociągnął
» 21 stycznia 2018, 22:58 #336
RedRevolta: "Breaking News! Alexis Sanchez has failed his medical this afternoon due to a severe back problem. This has been caused by carrying the Arsenal side for the last 3 years." ahahaha, skisłem.
» 21 stycznia 2018, 22:35 #335
BartkoGGMU: Ciekawe czy Miki poniesie zgraje Siwego..
» 21 stycznia 2018, 22:46 #334
zaluda: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 22:34

Jest pierwsze zdjęcie Alexisa w stroju United !

Samuel Luckhurst na Twitterze:
This may be the first picture of Alexis Sanchez in a United kit #mufc
» 21 stycznia 2018, 22:29 #333
man1717: Fekir mógłby zasilić naszą kolonię. Jak znalazł za słabego Matę.
» 21 stycznia 2018, 21:25 #332
RedBoch: Na śpo idealny, ale do tego umie grac na prawym skrzydle i napadzie. Transfer mógłby być świetny.
» 21 stycznia 2018, 21:38 #331
karol100: Fekir? To juz nie ma lepszych zawodnikow na swiecie , ze jakimis przecietniakami sie podniecacie? Czy w Fm byl dobry i to ja sie nie znam ? :-)
» 21 stycznia 2018, 21:42 #330
Obi: Gra sezon życia, jak tego nie widzisz, to znaczy, że się jedna nie znasz ;)
» 21 stycznia 2018, 21:44 #329
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 21:48

Aaaa sezon zycia, byc moze pierwszy i ostatni. No tak to trzeba kupowac. Ed do dziela, walic Griezmana , walic Dybale , walic Ozila bierzemy Fekira. Barcelona kupila Coutinho, Tottenham ma Eriksena, a my bedziemy mieli Fekira. Rewelacja
» 21 stycznia 2018, 21:47 #328
kckMU: "Gra sezon życia, jak tego nie widzisz, to znaczy, że się jedna nie znasz ;)"

A może czeka, żeby utrzymał dobry poziom i w następnym sezonie? Nie trzeba się znać, żeby okrzyknąć kogoś 'dobrym piłkarzem' gdy ten gra sezon życia.
» 21 stycznia 2018, 21:47 #327
Daro1336: Pokusiłbym się jednak o tego Milinkovicia-Savicia :)
» 21 stycznia 2018, 21:50 #326
CzerwonyWariat: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 21:55

Z Savicem jest taki problem,że jest strasz drogi ponad 100mln .Teraz chdzą plotki,że chcemy Vidala za darmo,bo jest po za kontraktem.Też dobry transfer.Grał z pogbą gra z Sanchezem w dodatku dobry piłkarz
» 21 stycznia 2018, 21:54 #325
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 21:57

Savic lepiej, ale to jest bardziej srodkowy. Nie zanosi sie zeby Mou mial przejsc na 4-3-3, a z rola rezerwowego pewnie by sie nie pogodzil, a musialby bo i Pogba i Matic moga grac prawie wszystko od dechy do dechy.
» 21 stycznia 2018, 21:55 #324
CzerwonyWariat: Czyja wiem?Maticowi to by się akurat przerwa przydała.Jak Mou chce jeszcze jednego śwrodkowego to tylko piłkarzy typu Dendoncer,co by się pogodzili z rolą rezerwowego,a w przyszłości mogliby stanowić pierwszy skład.
» 21 stycznia 2018, 21:58 #323
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 22:02

Nawet jesli mialby sie wymieniac z Maticiem to Pogba obok siebie potrzebuje kogos bardziej defensywnego niz Savic. Nie wracajmy do tego. Mamy bardzo dobra pomoc, w koncu to wszystko wyglada jak powinno, w koncu udalo sie uwolnic i znalesc pozycje Pogbie. Nie mieszalbym w tym za duzo.
» 21 stycznia 2018, 22:01 #322
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 22:07

Znalezc* Vidala za darmo? Brac. Nie ma kontraktu wiec jesli nie wlaczy sie zbyt duzo klubow do walki to nie bedzie wybrzydzal i pogodzi sie z kazda rola. Jego predyspozycje sa takie ze moze wejsc i zastapic w jakims stopniu i Matica i Pogbe. Dla mnie swietny ruch.
» 21 stycznia 2018, 22:03 #321
CzerwonyWariat: Chelsea też jest ponoć nim zainteresowane,ale ponoć my pierwsi wkroczyiśmy do akacji według ESPN.W dodatku u nas jest Sanchez i to też może mieć jakieś znaczenie.
» 21 stycznia 2018, 22:11 #320
grafi: przecież on ma kontrakt, ważny z Bayernem przez 1,5 roku jeszcze
» 21 stycznia 2018, 22:19 #319
CzerwonyWariat: Racja.Sprawdziłem jeszcze raz .Tu nie chodzi o wolny transfer,ale o zwykły zakup.Vidal ma odchodzić po transferze Goretzki
» 21 stycznia 2018, 22:24 #318
karol100: A no chyba ze. Polegalem na tym co mowil Czerwony.
» 21 stycznia 2018, 22:38 #317
dawid27154: Grafi dokładnie, mi też się wydaje że ma kontrakt do lata 2019 ale ręki uciąć nie dam.
» 21 stycznia 2018, 22:39 #316
FergusonHistory: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 21:20

Kibice Arsenalu co można wywnioskować po wpisach uważają że są zwycięzcami zimowego okienka,podniecenie Mikim nie ma granic,znaleźli już dla niego pozycję,wspominają czasy gdy Miki z Aubameyang trzęśli w Borussi,zapewne tłumacząc sobie że to samo będzie w Anglii.Nie wiemy jak będzie bo to pokaże przyszłość ale jestem zdania że Miki nie będzie błyszczeć,nie wyjdą mu 3-4 mecze i popłynie w odhłań.Papa Wenger to jednak spec,6 miejsce w tabeli z grubą stratą a i tak na nowo potrafi słabym transferem wlać nadzieję w serca kibiców.
P.s strach się teraz Arsenalu bać :(
» 21 stycznia 2018, 21:17 #315
kckMU: Wenger to dobry papcio, przy kimś takim Miki może odżyć. Sam Arsenal też gra w stylu, który będzie mu bardziej odpowiadać.

Trzeba po prostu poczekać. Nie ma sensu w tej chwili ani przesadna wiara ze strony kibiców Arsenalu, ani pozbawione sensu docinki w ich stronę.
» 21 stycznia 2018, 21:29 #314
United45: Co mnie Arsenal obchodzi? Boli was to że nie płaczą po stracie Sancheza?
» 21 stycznia 2018, 21:38 #313
dawid27154: Ormianin ma papiery na granie ale jak to mówi Tomek Hajto zamokły mu. Nie ma co oceniać Mkhitaryana który na dobrą sprawę jeszcze nie dołączył do Arsenalu,dajmy mu zagrać ta rundę a potem ocenimy.
» 21 stycznia 2018, 22:44 #312
Quahadron: damianARSENAL komentarzy: 296121.01.2018, 20:39
To byłoby piękne, aż pozwole sobie zrobić drzewko!!

Aubameyang----Lacazette-------Moura
-----------------------------Ozil----------------------
-------------Wilshere----------Mychitarian--
Kolasinac--Mustafi--Kościelny----?-----

Pod newsem o potencjalnym zainteresowaniu Lucasem Mourą. Miki już ma nową pozycje która sprawi, że się odbuduje :D
» 21 stycznia 2018, 20:51 #311
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 20:59

Masakra, sami ofensywni zawodnicy ktorzy nie potrafia nic w obronie. Obstawiam ze autor ma ponizej 14 lat.
» 21 stycznia 2018, 20:59 #310
NoGiveUpUnited: jak tam na chemioterapii?
» 21 stycznia 2018, 21:00 #309
rizx: Niech grają takim składem, to ich każda drużyna w Anglii z tak zwanymi "drwalami" przejedzie jak walec
» 21 stycznia 2018, 21:05 #308
jassaj: Ja im trochę współczuje- ładnie to typo to ułożył, jak przymkniesz lewe oko, potem prawe i mocno zaciśniesz to wygląda to legitnie
Aubama- jest toksyczny, ile już miał odchodzić z BvB, teraz ponoć pogrywa z klubem, zachowuje się jak dzieciak- przyjdzie pogra ze 2 lata- Arsenal nie zostanie jakąś potęgą to zacznie piec go tyłek jak po ostrym kebsie i poleci do Chin
Moura- on wgl łączony z Arsenalem ? Słyszałem o Totkach...
Ozil- nie ma to jak budować zespół od kolesia który za 5 miesięcy odejdzie
Wilshere- za góra miesiąc złapie kontuzje i po ptokach
Lacazette- słyszałem że go niektórzy krytykują- nie oglądam Arsenalu za często- nie oceniam go, w Lyonie był spoko więc tu jakiś "promyczek" nadziej widzę :D
No a Miki- za dużo subiektywnych uczuć, żeby coś powiedzieć, jak zagra jak rok temu chodźby w LE to coś tam im pomoże, jak będzie dreptał bez formy to będą mogli robić sobie spacery z Ozilem podczas meczu
» 21 stycznia 2018, 22:46 #307
PogromcaTroli: Ale bedzie ogień z przodu teraz ^^
» 21 stycznia 2018, 20:35 #306
ArktoS: Wiadomo dlaczego Depay na ławce jest ? Zniżka formy, czy może wraca po jakiejś kontuzji ? Liczby jakieś tam wykręca, więc się zdziwiłem. :)
» 21 stycznia 2018, 20:23 #305
maticr7: No właśnie dał zwycięstwo z Psg w ostatnich sekundach.W swoim stylu z dystansu.
» 21 stycznia 2018, 23:02 #304
walentos: Tottenham :) bezradni z Eriksena. Soton mogło ten mecz wygrać bo mieli dużo lepsze sytuacje. Sam Kane po raz kolejny udowadnia ze gdy mu piłki na głowę czy na stopę nie zagra to niewiele jest w stanie zrobić. Bramka głowa z stałego fragmentu , później cały mecz niewidoczny i zmarnowana setka w 89 minucie :)
» 21 stycznia 2018, 18:57 #303
rubin: A wiadomo dlaczego Siemens nie gral I czy zagra z Nami?
» 21 stycznia 2018, 20:37 #302
walentos: Infekcja. Zapewne na mecz z nami będzie gotów. Gdybyśmy z nimi grali za 2-3 dni to byłaby spora szansa ze nie wybiegnie.
» 21 stycznia 2018, 21:13 #301
CzerwonyWariat: Totki potraciły punkty.
» 21 stycznia 2018, 18:54 #300
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 18:55

Słaby mecz dzisiaj w wykonaniu Tottenhamu,do tego wynik mało korzystny.Możliwe,że to przez brak Eriksena w składzie a w nastepnej kolejce Premier League mecz z Nami,póżniej z Liverpoolem i Arsenalem.Następnie Liga Mistrzów i mecz z Juventusem.
» 21 stycznia 2018, 18:54 #299
karol100: Najlepiej jakby z nami przegrali a pozostale mecze wygrali
» 21 stycznia 2018, 20:25 #298
whyalwaysme01: Real szaleje. Manita z Deportivo w drugiej połowie.
» 21 stycznia 2018, 18:03 #297
DjTED: 8 bramek w meczu. Nie, nie jest to liga ogórków....
» 21 stycznia 2018, 18:31 #296
Borrk: 9 bramek w meczu PL czyli PL tez jest ligą ogórków ?
» 21 stycznia 2018, 19:11 #295
kckMU: Bardziej chodzi o to, że w PL tego typu wyniki uzyskują drużyny będące w genialnej formie. Najczęściej przyszli mistrzowie ligi, którym w takim meczu na 6 sytuacji wejdzie 7 bramek. A i to nie tak często.

Tutaj wielce pogrążony w kryzysie Real wbija 7 goli, żeby sobie humor poprawić i 'spróbować wrócić na dobre tory'.
» 21 stycznia 2018, 19:25 #294
DjTED: Dawno nie widziałem 9 bramek w PL. A tam takie wyniki co kolejkę....
» 21 stycznia 2018, 20:00 #293
Daro1336: PL i LaLigi nawet nie ma co porównywać .. tu każdy z każdym może wygrać i żeby wygrać ze spadkowiczem trzeba się natrudzić.
Tam gra kilka zespołów tak naprawdę, a reszta to trochę zespoły dostarczające punkty, no chyba że się przechodzi taki moment jak teraz Real..

Angielska najlepsza na Świecie ;)
» 21 stycznia 2018, 21:52 #292
BajtiMU: Fajnie by było ściągnąć latem piłkarza jak np Casemiro do Matica,wtedy byśmy mogli przejść na 4-3-3 z Pogbą wysuniętym wyżej.Piekielnie silnie by wyglądała nasza ofensywa aczkolwiek jest druga opcja,czyli ściągnąć topową 10tke jak np Ozil czy Dybala ale to wszystko tak naprawdę zależy od Mou,jak on to widzi,tym bardziej po przyjściu Alexisa ale o to się nie boję,bo wykonuje wyśmienicie swoją pracę w naszym klubie.
» 21 stycznia 2018, 17:06 #291
celny: Skonczmy temat transferów z Realem. Jest mnóstwo pilkarzy dostepnych a ty akurat upodobales sobie Casemiro, który tak naprawde mial 1 dobry sezon.
» 21 stycznia 2018, 17:21 #290
rizx: Dendoncker, o nic więcej nie proszę:)
» 21 stycznia 2018, 18:05 #289
CzerwonyWariat: Ja prosze o Savica
» 21 stycznia 2018, 18:08 #288
EmilCioran: Za Savicia podobno trzeba szykować minimum 100 baniek. Wart tych pieniędzy? Dendocker nie gorszy a będzie kosztował połowę tego.
» 21 stycznia 2018, 19:25 #287
karol100: Nie wiem skad wy bierzecie tych pilkarzy. Wy naprawde za duzo gracie w gry. Dendoncer? Z Anderlechtu? Naprawde nie ma lepszych zawodnikow na swiecie? Blagam was, mamy prawie ze nieograniczony budzet, to nie fifa gdzie warto wprowadzac mlodych bo szkoda kasy. Nie musimy kupowac jakis tam pilkazy i liczyc ze u nas podolaja presji i cos z nich bedzie. Po co? Lepiej kupic gotowca za 80 czy 120 baniek. Wchodzi i gra, a nie jakies mlodziki z Anderlechtu
» 21 stycznia 2018, 20:33 #286
CzerwonyWariat: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 21:52

No Savic to akurat mógły spokojnie wyjśc i grać.
» 21 stycznia 2018, 21:51 #285
BajtiMU: Bale to jeszcze ma.
» 21 stycznia 2018, 16:58 #284
Alaanssie: Czy można się stoczyć bardziej niż Real?
» 21 stycznia 2018, 16:38 #283
ferdas: Milan? Inter?
» 21 stycznia 2018, 16:57 #282
miocinho2: to jest hipokryzja ze takie pytanie zadaje fan United
» 21 stycznia 2018, 17:31 #281
United45: Ktoś coś o Realu wspominał?
» 21 stycznia 2018, 19:12 #280
Lokator23: #Alaanssie naprawde?? 2 razy Lm z rzedu jeden gorszy sezon wlasciwie pol sezonu i Ty mowisz o stoczeniu sie
» 21 stycznia 2018, 22:39 #279
Munai: Pogba żąda podwyżki tygodniówki :)
» 21 stycznia 2018, 16:15 #278
ferdas: Powiedział Ci ??
» 21 stycznia 2018, 16:15 #277
lukiton0589: Też to widziałem, ale za te machanie łapami, częste głupie straty i samolubstwo na nią nie zasługuje
» 21 stycznia 2018, 16:23 #276
kckMU: @lukiton0589

Widząc United bez tego machającego łapami Pogby, pewnie pierwszy dałbyś mu tą podwyżkę, byleby już wrócił. Chociaż, sądząc po Twoich komentarzach z wczorajszego meczu, to oglądałeś i mówiłeś: "Pogba buuu".
» 21 stycznia 2018, 16:31 #275
Maciekk2021: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 16:50

Pogba to nasz architekt kolego
» 21 stycznia 2018, 16:50 #274
BajtiMU: Bzdury.Transfer Sancheza praktycznie sfinalizowany,więc media szukają kolejnego tematu.
» 21 stycznia 2018, 16:52 #273
RedRevolta: pbs.twimg.com/media/DUEenZsVAAIsuYF.jpg:large
» 21 stycznia 2018, 15:06 #272
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 15:00

Jest Chevrolet - [link usunięty] :D
Na twicie jest foto Chevroleta z Sanchezem :D
» 21 stycznia 2018, 14:59 #271
CzerwonyWariat: No i w końcu podjechał ten czarny Chevrolet do Carington
» 21 stycznia 2018, 14:48 #270
Tykariew: Kibice Arsenalu sie cieszą się z tego Mikiego tak jakby Scholes do nich przychodził, albo jaki Matić :) Chyba oglądali więcej meczów Borussii gdy grał tam Ormianin niż tego co "grau" u nas. No ale kto wie, w Arsenalu nie ma takiej presji jak w MU, tam sie walczy o inne "trofea" może Miki tam odżyje, ja tego nie wykluczam, ale sądzę jednak że żadnego wiekszego pożytku z niego mieć nie będą i zaczną doceniać Welbecka - nazwią go jeszcze świetnym transferem w porównaniu z Mikim :)
» 21 stycznia 2018, 14:46 #269
komaros1985: Oficjalnie: Henrik celowo skręcił sobie kostkę i całą transakcję wymiany odwołano.
» 21 stycznia 2018, 14:24 #268
FergusonHistory: Zdarzenie w Londynie...Wenger śpi i śni mu się że Alexis podpisał nowy kontrakt z Arsenalem a wydarzenie z Mikim to był tylko zły sen,nagle budzi go żona i mówi:wstawaj Arsene! Zes*ałeś się!
» 21 stycznia 2018, 13:59 #267
diabelek1: zatrzymajcie tę karuzele śmiechu...
» 21 stycznia 2018, 14:12 #266
EmilCioran: Rozumiem że to żart, tak? Jak tak to znaczy że jeszcze go nie skończyłeś bo żart na końcu powinien być śmieszny. Kontynuuj, proszę.
» 21 stycznia 2018, 14:12 #265
DevoMartinez: A gdzie wiadro wody do tego suchara?
» 21 stycznia 2018, 14:22 #264
CzerwonyWariat: Podobno w lecie chcemy sciągnać,kolejnego gracza z Chile-niejakiego Vidala
» 21 stycznia 2018, 13:41 #263
Wave: zbyt piekne, by prawdziwe
» 21 stycznia 2018, 13:57 #262
NoGiveUpUnited: oby nie
» 21 stycznia 2018, 13:59 #261
EmilCioran: Ja kilka dni temu czytałem że interesujemy się Vidalem ale tym z Barcelony.
» 21 stycznia 2018, 14:16 #260
BartekMU10: Post o meczu z Burnley a tu póki co widzę same komentarze o Sanchezie... ;-) Co do meczów, cieszy dobra seria, mecz do zapomnienia. A teraz wg. mnie priorytetem teraz powinna być wygrana z Tottenhamem.
» 21 stycznia 2018, 13:13 #259
Daro1336: Gdzie się nie obejrzysz jest jakiś wpis o Sanchezie :)
» 21 stycznia 2018, 13:35 #258
ferdas: sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/733290/afera-z-alexisem-sanchezem-zaoferowal-studentce-pieniadze-za-seks

Widzieliście? Beka. Dla mnie śmierdzi fejkiem na kilometr, ciekawe jest to że wspomniana studentka to Polka.
» 21 stycznia 2018, 12:57 #257
arielloMU: Pierdoły takie, że nie da się tego czytać :)
» 21 stycznia 2018, 13:11 #256
EmilCioran: Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie więc Alexis ma świetny gust. Ale ja tam za sex nigdy nie płaciłem więc tego akurat nie rozumiem.
» 21 stycznia 2018, 13:11 #255
Alaanssie: Ale głupia pipa, on cały czas jej płacił, a ona myślała, że są w związku he he
Pewnie jakby dał jej te 10 koła, to mógłby z nią robić co by chciał. Ach te polki...
» 21 stycznia 2018, 13:44 #254
erni13: Pewnie fejk, ale najzabawniejszy moment to ten, ze zazartowala ze chce 10 koła. Jasne że zartowala ! XD
» 21 stycznia 2018, 13:47 #253
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 12:51

Pogba juz zazadal podwyzki szatnia zaczyna wrzec ;)
» 21 stycznia 2018, 12:51 #252
Sideswipe: a pod kopułą nic ci nie zaczyna wrzeć?
» 21 stycznia 2018, 13:17 #251
karol100: Sky bet wycofal kursy na transfery Sancheza i Mkhitariana.
» 21 stycznia 2018, 12:48 #250
United45: Wczas
» 21 stycznia 2018, 19:18 #249
EmilCioran: No witam. Jestem już. Przepraszam za spóźnienie. Co robimy? Co działamy? Może by co wypił? Będziemy tak czekali o suchym pysku na oficjalke Sancheza? Zwłaszcza że to pewnie dopiero jutro. Ale najpierw to idźcie odwiedzić swoje babcie i dziadków.
» 21 stycznia 2018, 12:17 #248
ferdas: No witam, właśnie czekaliśmy na Ciebie. Plan jest taki: idziemy lepić bałwana a potem robimy kulig.
» 21 stycznia 2018, 12:19 #247
EmilCioran: Ferdas Twój pomysł brzmi szalenie atrakcyjnie. Wchodzę w to. Kto jeszcze idzie?
» 21 stycznia 2018, 12:23 #246
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 12:29

CzerwonyWariat, Kilerek, Luke88 ,Jassaj i Mattias mają być. Pytanie tylko kto będzie prowadził na kuligu, bo ja nie mam prawka, w dodatku potrzebny jest trzeźwy kierowca.
» 21 stycznia 2018, 12:27 #245
EmilCioran: Za kierowce proponuję Matiasa. Prawka też nie ma ale alkoholu nie będzie pił bo jest niepełnoletni. Lepszy młody trzeźwy bez prawka niż stary i pijany z prawkiem. No to mamy wszystko ustalone.
» 21 stycznia 2018, 12:44 #244
Luke88: Już wyciągam sanki. Ja i tak nie piję więc mogę robić za kierowcę, ale jeżdżę tylko automatem i puszczam tylko hity z lat 80tych. Ogółem wspaniałe towarzystwo.
» 21 stycznia 2018, 12:48 #243
karol100: Puszczaj sobie co tam chcesz , ja i tak nic nie bede slyszal, bo na ostatnich sankach lece
» 21 stycznia 2018, 12:51 #242
Maciekk2021: Przepraszam że przerwę , czy moge podpiąć się z moimi sankami ? znajdzie się miejsce w tej smietance towarzyskiej ? Mogę zapewnić alkohol i golfa 4 w benzynie :D
» 21 stycznia 2018, 12:58 #241
ferdas: Maciek pewnie, dawaj. Im więcej nas tym lepiej bo szykuje się bitwa na śnieżki z Kanonierami.
» 21 stycznia 2018, 13:27 #240
Wave: tylko ciekawe skad snieg wezmiecie :d
» 21 stycznia 2018, 14:12 #239
Maciekk2021: Na pomorzu jest śnieg , wbijajcie do mnie :D Kanonierzy teraz płaczą więc to raczej nie wyjdzie :D
» 21 stycznia 2018, 15:34 #238
ferdas: W mazowieckim też jest śnieg :)
» 21 stycznia 2018, 15:45 #237
FergusonHistory: Z Wengerem robienie interesów to czysta przyjemność najpierw RVP a teraz Sanchez,dla mnie ten transfer to marzenie którego nawet nie miałem na myśli wiedząc że odejdzie do City a tu nagle taka bomba! Wymiana Miki/Alexis to mistrzostwo świata z naszej strony.Szanując Henricha nigdy nie byłem zwolennikiem jego transferu do nas,jednak niejednokrotnie zagrał piękny futbol u nas,wypada mu życzyć wszystkiego dobrego w nowym klubie.Patrząc obiektywnie Miki to średniak a Sanchez to absolutny top światowy z imponującym stylem gry porównywanie tych dwóch panów to jak porównanie gó do czekolady,przy tym transferze pojawia się realna możliwość wygrania LM.Niezależnie od pozycji różnych graczy wolę Alexisa biorąc pod uwagę jego styl gry od zawodników z którymi byliśmy łączeni bądź nie,i tak Sanchez > Griezmann,Douglas Costa,Morata,Perisic,Bale,obecnie Ronaldo,jedynie transfer pokroju Aguero lub Kane ucieszył by mnie podobnie.Mając na uwadze wiek popatrzmy na to w jakim wieku jest np.Young i jak gra,więc te trzy lata są jeszcze przed Alexisem do gry na największym poziomie.
» 21 stycznia 2018, 10:56 #236
sensi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 11:05

Miki to taki Kagawa... jeden i drugi z presją sobie nie poradzili na OT.
» 21 stycznia 2018, 11:05 #235
awe: Po pierwsze Kagawy nie zjadła, żadna presja bo facet był pewny siebie, ale PL to troche za bardzo fizczyczna dla niego liga była i pod pressingiem gośc sie tracił. Po drugie nie widzę, żadnych powodów, żeby ich porównywać, presia troche go zjadała choć to Mou na niego ją nałożył, od początku nie widział go w pierwszej 11stec, nie udało mu się zprowadzić Persicia to dał pograć armeńcowi, choć i tak go bolało, wg mnie to nie był transfger Jose tylko klubu, a on tak ma że jak od początku kogoś nie lubi to nie polubi już wcale.
» 21 stycznia 2018, 11:14 #234
limak0007: najpierw piszesz ze go szanujesz po czym porownujesz do g**** no niezle
» 21 stycznia 2018, 11:16 #233
karol100: Wenger nie ma tu nic do gadania i jedziesz po stereotypach. Myslisz , ze chcial sprzedawac RvP?
» 21 stycznia 2018, 12:09 #232
FergusonHistory: Z Wengerem robienie interesów to czysta przyjemność najpierw RVP a teraz Sanchez,dla mnie ten transfer to marzenie którego nawet nie miałem na myśli wiedząc że odejdzie do City a tu nagle taka bomba! Wymiana Miki/Alexis to mistrzostwo świata z naszej strony.Szanując Henricha nigdy nie byłem zwolennikiem jego transferu do nas,jednak niejednokrotnie zagrał piękny futbol u nas,wypada mu życzyć wszystkiego dobrego w nowym klubie.Patrząc obiektywnie Miki to średniak a Sanchez to absolutny top światowy z imponującym stylem gry porównywanie tych dwóch panów to jak porównanie gó do czekolady,przy tym transferze pojawia się realna możliwość wygrania LM.Niezależnie od pozycji różnych graczy wolę Alexisa biorąc pod uwagę jego styl gry od zawodników z którymi byliśmy łączeni bądź nie,i tak Sanchez > Griezmann,Douglas Costa,Morata,Perisic,Bale,obecnie Ronaldo,jedynie transfer pokroju Aguero lub Kane ucieszył by mnie podobnie.Mając na uwadze wiek popatrzmy na to w jakim wieku jest np.Young i jak gra,więc te trzy lata są jeszcze przed Alexisem do gry na największym poziomie.
» 21 stycznia 2018, 10:54 #231
Fugas: Dobrze prawisz, ja też uwielbiam Alexisa i myślę że pogra na poziomie więcej niż 3 lata.
» 21 stycznia 2018, 12:08 #230
FergusonHistory: Z Wengerem robienie interesów to czysta przyjemność najpierw RVP a teraz Sanchez,dla mnie ten transfer to marzenie którego nawet nie miałem na myśli wiedząc że odejdzie do City a tu nagle taka bomba! Wymiana Miki/Alexis to mistrzostwo świata z naszej strony.Szanując Henricha nigdy nie byłem zwolennikiem jego transferu do nas,jednak niejednokrotnie zagrał piękny futbol u nas,wypada mu życzyć wszystkiego dobrego w nowym klubie.Patrząc obiektywnie Miki to średniak a Sanchez to absolutny top światowy z imponującym stylem gry porównywanie tych dwóch panów to jak porównanie gó do czekolady,przy tym transferze pojawia się realna możliwość wygrania LM.Niezależnie od pozycji różnych graczy wolę Alexisa biorąc pod uwagę jego styl gry od zawodników z którymi byliśmy łączeni bądź nie,i tak Sanchez > Griezmann,Douglas Costa,Morata,Perisic,Bale,obecnie Ronaldo,jedynie transfer pokroju Aguero lub Kane ucieszył by mnie podobnie.Mając na uwadze wiek popatrzmy na to w jakim wieku jest np.Young i jak gra,więc te trzy lata są jeszcze przed Alexisem do gry na największym poziomie.
» 21 stycznia 2018, 10:53 #229
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 10:29

Craig Norwood @CraigNorwood

Alexis SĂĄnchez, along with agent Fernando Felicevich due into Manchester this morning with the players medical at Carrington scheduled for this afternoon.
» 21 stycznia 2018, 10:29 #228
dawidlp92: Ja to widzę tak :
Martial Lukaku Sanchez
Pogba Matić Mata
Shaw Jones Bailly Valencia
De Gea
» 21 stycznia 2018, 10:28 #227
awe: a ten mata co ma tam robić w tej pomocy ? haha tam trzeba dodać kogoś z zadanimi defensywnymi chłopie to nie fifa
» 21 stycznia 2018, 11:15 #226
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 12:12

Ja widze zamiast Maty kogos innego, jakiegos typowego srodkowego chocby Herrere.
» 21 stycznia 2018, 12:06 #225
NoLogo: Jeden defensywny pomocnik, brawo! o.0
» 21 stycznia 2018, 14:02 #224
kylokylo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 14:09

Tak jest. Herrera albo kudłaty Felek . Niech odciążą z zadań defensywnych Pogbe.
» 21 stycznia 2018, 14:08 #223
pinek91: Craig Norwood
@CraigNorwood
Alexis SĂĄnchez, along with agent Fernando Felicevich due into Manchester this morning with the players medical at Carrington scheduled for this afternoon.
» 21 stycznia 2018, 10:09 #222
szubik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 09:39

Tak sobie myślę, że w momencie gdy zakupimy Alexisa, to chciałbym by nasz przód będzie wyglądał tak:
Lukaku
Martial - Mata/Lingard- Sanchez
Pogba - Matic
Będzie dużo siły, szybkości i agresywnej gry
» 21 stycznia 2018, 09:38 #221
vieeeri: Masz racje, ale jeszcze wiecej wyciagnalby ten sklad gdyby w miejsce Maty wprowadzić świetną 8. Przejscie na 4-3-3 byloby korzystniejsze dla Pogby, uwolniloby go z zadan defensywnych i mialby wieksza swobode w ataku
» 21 stycznia 2018, 09:44 #220
Magik1990MU: jak dla mnie Pogba traci wiele, jeśli jest ustawiony ofensywnie. Dlaczego? Bo to świetny gracz do przeszkadzania rywalowi. Umie tak grać i dlatego sięgnął po niego Mou. Pogbę na 10 już wiele razy widzieliśmy i przeważnie nie prezentował się jakoś wybitnie. Jak przyjdzie Sanchez to osobiście wolałbym na początek coś takiego:

Martial/Rash-Lukaku-Lingard
Sanchez
Pogba-Miki

Wówczas dać Chillijczykowi możliwość bycia wolnym elektronem, a środek zabezpiecza głównie Matic, któremu Pogba od czasu do czasu pomaga.
» 21 stycznia 2018, 10:18 #219
BartkoGGMU: Jaki Miki XXDDDDDD
» 21 stycznia 2018, 13:43 #218
Alaanssie: Chłopak żyje w swoim świecie.
» 21 stycznia 2018, 13:46 #217
scorpion7777: Haha matoly
» 21 stycznia 2018, 02:42 #216
lukMUs84: Moderatorzy, jesteście do bani i Wam ban się należy...
» 21 stycznia 2018, 02:03 #215
Maciekk2021: Popieram , kolejny raz pokazujecie swoją nieudolność , normalnie jak Wenger na rynku transferowym .. Takich scorpionow czy inne mameje powinniście banowac z marszu a nie czekać aż przeklnie czy uzbiera 5 warnów :/
» 21 stycznia 2018, 08:50 #214
AgEnT: 3 punkty cieszą, mimo że takiego sępienia dawno nie widziałem. Pogba, Lingard i Rashford powinni dostać po pudełku snickersów od kolegów. Young dobry powrót do składu. Lukaku, Martial i Jones na duży plus.
» 21 stycznia 2018, 01:33 #213
CzerwonyWariat: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 01:31

Wiecie,że Miki ma dzisiaj urodziny? Ma dzisiaj 29lat. Wszystkiego najepszego niech ci się wiedzie w Arsenalu.Strzel podobnego gola w finale LE.
» 21 stycznia 2018, 01:28 #212
kckMU: Życzę Arsenalowi, aby wygrali LE i zajęli miejsce poza top 4 w lidze. Wtenczas, oficjalnie, nie będzie większego hipokryty w futbolu od Wengera.
» 21 stycznia 2018, 01:33 #211
rreddevilss: Tez bym to chciał zobaczyć ,i zarówno ich kibiców którzy nas wyśmiewali ze przesadnie swietujemy ,chciałbym to zobaczyc
» 21 stycznia 2018, 01:53 #210
Spadkobierca: Najpierw popatrzcie kim Wenger gra w LE, a kim grał Jose. ;)
» 21 stycznia 2018, 03:14 #209
Ave88: Bo Jose potrafil określić priorytety czuł że po lidze to skupił się na LE a Wenger uważa że i tak będą w LM i to może się zemścić zwłaszcza że mimo wczorajszej wygranej ciągle nie są w najlepszej formie.
» 21 stycznia 2018, 07:50 #208
Daro1336: Cieszę się, że jest spora liczba osób tutaj, która wierzy w zespół i potrafi dostrzec zalety po meczu.
Dziś były najważniejsze 3 punkty i to uzyskaliśmy :) i ważne, że na czysto z tyłu :)
» 21 stycznia 2018, 00:39 #207
Maciekk2021: Polać mu
» 21 stycznia 2018, 00:58 #206
Daro1336: Oj przydałoby się :D
» 21 stycznia 2018, 01:20 #205
Daro1336: Ten hejt tutaj jest strasznie denerwujący, tak jakby niektórzy tylko czekali na jakieś potknięcie czy słabszą grę, aby tylko do czegoś się przyczepić ..
» 21 stycznia 2018, 01:27 #204
Maciekk2021: A żebyś wiedział , że tak jest. Obczaj ile jest kom pod przegramym meczem a ile pod wygranym , Oczywiście nie podczas trwania okna transferowego :D
» 21 stycznia 2018, 08:53 #203
d0mel: Na tej stronie jest zbyt dużo troli
» 21 stycznia 2018, 09:44 #202
DjTED: Gdyby Pogba zamiast się chamić powykładałby te setki to mecz byśmy wygrali 5:0. Cieszy zwycięstwo i olbrzymi potencjał
» 21 stycznia 2018, 00:34 #201
jamaj05: Tak przy okazji, wie ktoś może co się dzieje z Pereirą w Valencii, że nie gra?

Wracając do meczu, to jest to charakterny wynik, nie ma co liczyć na grad goli, z drużyną z 4tą najlepszą obroną w lidze (do niedawna byli z tym na podium)

Najważniejsze 3 pkt i wywieranie presji na rywalach. Nie wiem jak będą wyglądały bezpośrednie mecze z Chelsea czy Liverpoolem, ale właśnie w takich pojedynkach jak dziś mamy szanse im odskoczyć, bo te kluby potrafią stracić punkty w najmniej oczekiwanym momencie
» 21 stycznia 2018, 00:19 #200
kckMU: Pereira w Valencii gra naprawdę sporo. Dzisiaj jedynie nie wstał nawet z ławki, a w jednym meczu ligowym był poza składem. Poza tym ma ogrom minut na boisku, no i 5 żółtych kartek - charakterek.
» 21 stycznia 2018, 00:24 #199
jamaj05: A ok, dzięki
Nie zauważyłem go na ławce dziś i myślałem, że to jakieś dłuższe odstawienie od składu

Liczę na to, że wróci na boisko, bo do tej pory grał całkiem nieźle

Co prawda Mourinho narzeka, że gra na pozycji, której nie ma obecnie w United, ale najważniejsze w tym wieku jest ogrywanie się
Bardzo liczę w przyszłości na tego zawodnika
» 21 stycznia 2018, 00:29 #198
mmmissiek: Chłopaki niby zagrali, niby się starali ale 3 punkty mamy jak najbardziej realne. I to jest ważne aby nawet w takim meczu jak ten zgarniać komplet punktów, bo jak wiemy w przeszłości różnie z tym bywało. Mistrzostwo zdobywa się właśnie takimi meczami.
» 20 stycznia 2018, 23:57 #197
Maciekk2021: David Ornstein ( BBC) pisze ze wymiana na ostatniej prostej , bardziej zszokowala mnie dalsza część , gdzie napisane jest o braku jakichkolwiek dopłat z obu stron . Jeżeli to prawda to brawo dla Edka , długo mu zeszło Ale za to nie dał się naciągnąć :D o ile wgl można tak pisać przy tej kwocie za takiego grajka
» 20 stycznia 2018, 22:43 #196
Kilerek7: Oprócz Sancheza, przydałby się ktoś do pomocy by grać 433. Matić, Lingard i Mata grają w kratke ostatnio.
» 20 stycznia 2018, 22:36 #195
Maciekk2021: Kogo Masz na myśli ? Malinkovic Savic ? Czy bardziej " klasy światowej "?
» 20 stycznia 2018, 22:51 #194
vieeeri: Taka ósemka co zagra do przodu i pobroni. Coś w stylu Strootmana
» 20 stycznia 2018, 23:17 #193
Kilerek7: Obojętnie, nawet ten Seri byłby niezłą opcją na teraz.
» 20 stycznia 2018, 23:17 #192
rizx: Milinkovic-Savić z pewnością jest zawodnikiem klasy światowej. Strootman był dla nas idealny, ale od czasu kontuzji nie może znaleźć formy
» 20 stycznia 2018, 23:30 #191
Maciekk2021: Dobry pomocnik , ale klasa światowa to chyba jeszcze nie jest
» 20 stycznia 2018, 23:52 #190
rreddevilss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2018 02:00

Milinkovic-Savic marzenie..do tego z młodych talentów widzialbym Ryana Sessegnona ,może nie na juz ale takiego talentu nie możemy przegapic..strasznie przypomina początki Garetha Bale..
» 21 stycznia 2018, 01:59 #189
RedDevil910121: Najważniejsze 3 pkt. Ale najbardziej wkurzyl mnie Pogba , pieknie poszedl jak strzala wystarczylo podac pilke i bylby spokój a tak nerwowka do samego końca zrozumialbym jakby było z 2:0 chociaż ale 1:0 i tak sie zachowal nasz architekt ?
» 20 stycznia 2018, 21:33 #188
Maciekk2021: 3 pkt są i to jest najważniejsze , jeczydupy polecam wam doceniać takie 1:0 bo w ostaatecznym rozrachunku może się ono okazać na wagę złota , ewentualnie możecie też wrócić do swoich szaf , nor ,jaskiń czy skąd wy tam wypełzacie .. Pozdrawiam prawdziwych kibiców na tej stronie :D
» 20 stycznia 2018, 21:30 #187
zrazikoowy: Gównodziury ewentualnie gównonory ;)
Plusik dla Ciebie :)
» 20 stycznia 2018, 23:27 #186
Maciekk2021: Hehe pomysłowy jesteś :D
» 20 stycznia 2018, 23:53 #185
Domelo: Martial to jest kozak.
» 20 stycznia 2018, 21:06 #184
Freddie: Pogba z Lingardem podejmowali zle decyzje w 2 polowie. Powinno byc 3-4 z przodu. Plus? Cech i Ederseon stracili gole De Gea na czysto :)
» 20 stycznia 2018, 21:03 #183
szubik: Jak czytam tą kolejną fale hejtu po wygranym meczu to mnie krew zalewa. 19 lat kibicuje United i chyba co nie którzy tylko słyszeli opowieści o SAF'ie i jego drużynie, bo pamiętam mnóstwo meczy wygranych w takich bólach że masakra. Najważniejsze, że mamy 3 punkty. Teraz wchodzimy w najtrudniejszy etap sezonu. Wole mieć 10 takich meczy jak ten i 3 pkt za każdy mecz niż 10 meczy w pięknym ofensywnym stylu i tych punktów np. 26.
» 20 stycznia 2018, 20:57 #182
szubik: Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road
» 20 stycznia 2018, 20:58 #181
Daro1336: Dokładnie tak, nie wszystkie zwycięstwa za SAF'a były przekonujące i widowiskowe.
Liczą się 3 punkty.
Często się mówi, że te najlepsze zespoły cechuje to, że potrafią wygrać, nie grając wybitnego meczu.
To tylko potwierdza, jakim jesteśmy zespołem w tym momencie.
Z każdym meczem krok do przodu!
» 20 stycznia 2018, 21:10 #180
szubik: Konsekwencja to jest najważniejsza rzecz którą nasza drużyna potrzebuje, czy to w lepszym czy to gorszym stylem, byle punktować. Dzisiejszy mecz nie porywał, ale nie było w nim rażących błędów, oby więcej meczy z taką koncentracją. Można mówić, że dzisiejszy występ, mógłby nie wystarczyć na mocniejszą drużynę. Burnley jest aktualnie 8 siła PL, także uważam, że ogórkami nie są. Co najważniejsze każdy przeciwnik jest i inny co z automatu sprawia, że każdy mecz jest inny i toczy się na innych warunkach.
Nie wiem jak Wam, ale mi oczy nie krwawią przy takich meczach, ale jak przypomnę sobie mecze Van Gaala czy Moysowe milion wrzutek...
» 20 stycznia 2018, 21:21 #179
jassaj: Ja pamiętam ostatni sezon SAF-a. Magiczny- 20 tytuł, ostatni tytuł naszego "nadtrenera". Zdobyty stosunkowo łatwo jak spojrzysz na przewagę punktową. Ale pamiętam ile wtedy było meczy, gdzie cierpieliśmy 1:0; 2:1. Pamiętam mecz z AV gdzie właściwie no 2:3 ale po wielkich bólach, 4:3 z Reading, to nie było naprawdę miażdźenie rywali, tylko punktowanie, wtedy było to cudowne bo dało tytuł- dziś jest frajerskie bo ludzie naoglądali się City, które ma teraz dotychczas nadzwyczajny sezon i myślą, że to już teraz taki wyznacznik prestiżu na zawszę. Ostatnio wklejałem tabelę z sezonu 2007/08- ponoć najlepszego w 21 wieku u nas- po 23 kolejce ekipa SAF-a miała raptem 4 punkty więcej od ekipy Mou- dziś to też było by 2 miejsce i też ze sporym dystansem, ale po co pomyśleć racjonalnie
» 20 stycznia 2018, 22:40 #178
MattAlves: Także się dziwie tym komentarzom, oglądałem całe 90 minut i jakoś oczy mnie nie bolały. Burnley słynie w tym sezonie z dobrej gry obronnej i szybkiego przesuwania pressingu, to było do przewidzenia że będziemy odbijać się od muru. Ktoś tu pisał że Arsenal i Lpool kreowały z nimi po 20 akcji w meczu i jakim skutkiem? takim samym wymęczoną jedną bramką. My swoje akcje też mieliśmy i wygralibyśmy wyżej gdyby nie pazerność Rashforda, Pogby i Lingarda. Jestem dobrej myśli o nasz zespół. Jeśli Alexis wejdzie na pozycję Maty, da to nam wiele opcji z prawej strony i odciąży Martiala który jest dobrze kryty w każdym meczu.
» 20 stycznia 2018, 22:58 #177
jamaj05: Ty kibicujesz United 19 lat, a połowo osób tutaj nawet tyle nie ma... i to całe wytłumaczenie

Dobrze, że są tutaj jeszcze osoby, które zadowolą się takim meczem, bo najważniejsze są 3 pkt

Chwila nieuwagi i można znaleźć się niebezpiecznie blisko 5tego miejsca

Jak dla mnie już do końca sezonu możemy wygrywać po 1:0 :)
» 21 stycznia 2018, 00:16 #176
RedDevil12: Styl nie jest najważniejszy cieszą kolejne 3 punkty
» 20 stycznia 2018, 20:45 #175
scorpion7777: Dokładnie tak United jest słabe a Ci co kibicuja od nie dawna to nie wiedzą jakim klubem jest MU i nie chodzi mi o wyniki, mała ilość bramek tylko o styl i parcie na bramkę o sytuację bramkowe, zadziornosc, walecznosc oni spaceruja a nie biegają a taktykiem nie jestem tylko prostym, długoletnim kibicem który widzi ta przemianę i spadek w dol, można mieć słabsza formę i czasem nie idzie ale nie przez tyle sezonow, zrozumnie chodzi mi o gra a nie wyniki a te wasze gadanie że to hejty jest slabe to jest tylko należyta opinia kibiców do której mają prawo, takie są fakty i taka jest prawda tyle w temacie mojej riposty i jeszcze jedno United Rule Forever in Ever Torcida United!!
» 20 stycznia 2018, 20:40 #174
kckMU: "mała ilość bramek"

W lidze jesteśmy na podium pod względem strzelonych bramek. City nikt nie złapie, a od Liverpoolu odstajemy nieznacznie. Warto przypomnieć, że sporo spotkań graliśmy bez Pogby; na dzisiaj człowieka, który wyznacza styl naszej gry w całym meczu.

W ostatnich latach narzekanie na różne kwestie w United jest słuszne, ale problem małej ilości bramek - a przede wszystkim sytuacji bramkowych - minął wraz z odejściem van Gaala. Krytykować trzeba z głową.
» 20 stycznia 2018, 20:50 #173
walentos: Długoletni kibic? Zabawne. Jeśli chciałeś sobie ponarzekać na to jak słabe jest United to powinieneś był to robić gdy męczyliśmy się z Van Gaalem czy Moyesem za sterami. W tym momencie Mourinho prowadzi klub w dobrą stronę i chociaż nie wszystkie jego pomysły i wybory nam się podobają to trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do jego pracy skoro z miesiąca na miesiąc widać postępy w naszej grze... cierpliwości, nie od razu Rzym zbudowano.
» 20 stycznia 2018, 20:57 #172
Maciekk2021: Haha Ale lep z ciebie scorpion, szkoda się wysilać na ciebie wgl
» 21 stycznia 2018, 01:02 #171
zylkos1988: Szkoda mi LUkaku, ludzie rozliczaja go z tego ze nie strzela a prawda jest taka, ze gdyby Rash czy POgba czy nawet Martial tak nie sepili to Lukaku mogl to skonczyc z hat trickiem, jesli wykazalby sie skutecznoscia bo bylyby to setki
» 20 stycznia 2018, 20:36 #170
mrm86: Dobry wynik na wyjeździe
» 20 stycznia 2018, 20:28 #169
Borrk: Co tam Sane zrobił to ja nie wiem...
» 20 stycznia 2018, 20:25 #168
walentos: Ja nie wiem skąd to CIty ma tyle sił, 85 minuta a walker i sane maja siłe na sprinty przez pół boiska...
» 20 stycznia 2018, 20:18 #167
NoGiveUpUnited: Guardiola ich szprycuje
» 20 stycznia 2018, 20:22 #166
Kortney: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.01.2018 20:23

Bo grają piłką. Mają przy nodze 80% piłkę to nie muszą przez cały mecz za nią biegać. Jakbyś się znal na piłce to byś wiedział, że jak masz piłkę to się mniej męczysz niż gdy musisz za nią biegać. W którymś meczu Liverpoolu też mane i salah szli z kontrą jak do pożaru w osiemdziesiątej którejś minucie.
» 20 stycznia 2018, 20:22