Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Zapowiedź 24. kolejki Premier League: Burnley vs Manchester United

» 19 stycznia 2018, 14:06 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl, BBC
Manchester United w 24. kolejce Premier League zmierzy się na wyjeździe z Burnley. Piłkarze Jose Mourinho zrobią wszystko, aby podtrzymać zwycięską serię w tym roku.
Zapowiedź 24. kolejki Premier League: Burnley vs Manchester United
» Manchester United w 24. kolejce Premier League zagra z Burnley
Jak zakończy się mecz Burnley vs Manchester United?
Czerwone Diabły 2018 rok rozpoczęły od ważnego zwycięstwa z Evertonem. Później przyszły wygrane z Derby County w FA Cup i Stoke City w Premier League. W starciu z The Clarets gracze Mourinho zrobią wszystko, aby nie powtórzył się scenariusz z Old Trafford, kiedy o remis 2:2 trzeba było walczyć do ostatnich sekund.

Kto? Burnley vs Manchester Unted
Kiedy? 20.01.2018, 16:00
Gdzie? Turf Moor
Sędzia? Mike Dean
Transmisja? CANAL+SPORT


Po powrocie ze słonecznego Dubaju piłkarze Czerwonych Diabłów przez ostatni tydzień trenowali już w typowo angielskiej pogodzie. Przygotowania do starcia z The Clarets nieco w cień zepchnęły spekulacje medialne na temat Alexisa Sancheza. Piłkarze i sztab szkoleniowy United nie mogą jednak zaprzątać sobie głowy Chilijczykiem, bo w sobotę liczyć się będą tyko 3 punkty w meczu z Burnley.

Przez ostatni tydzień w United pojawiło się jedno drobne zmartwienie kadrowe – stłuczenia na treningu doznał Daley Blind i nie pojedzie on do Burnley. Do gry wraca natomiast Ashley Young, który odbył już karę trzymeczowego zawieszenia. Kontuzjowani pozostają Zlatan Ibarahimović, Eric Bailly i Michael Carrick.

Przewidywane składy:

Burnley: Pope – Taylor, Mee, Tarkowski, Bardsley – Arfield, Defour, Cork, Gudmundsson – Hendrick – Barnes

Manchester United: De Gea – Young, Smalling, Jones, Valencia – Pogba, Matić – Martial, Lingard, Mata – Lukaku

Wypowiedzi przedmeczowe

Sean Dyche – Transfer Sancheza sprawia, że wyzwanie jest jeszcze większe, bo za każdym razem kiedy ktoś dysponujący dużymi funduszami wydaje ogromne pieniądze na zawodnika, to odbija się to na rynku. Każdy piłkarz, o którego później pytasz przez telefon w cudowny sposób drożeje, bo klub mówi: „cóż, jeśli ten zawodnik tyle warty, to nasz piłkarz musi być niewiele gorszy”.


Chris Smalling – Będziemy pamiętać o ostatnim meczu z Burnley, bo nie było to bardzo dawno temu. Wiemy, jakie są ich mocne strony, wiemy co musimy zrobić lepiej w porównaniu do spotkania u siebie. Fakt, że było to niedawno sprawia, że dokładnie wiemy, z kim przyjdzie się nam mierzyć.


Przedmeczowe ciekawostki
– Manchester United w ostatnim meczu z Burnley potrzebował doliczonego czasu gry, aby doprowadzić do remisu na Old Trafford.

– Burnley wygrało z Manchesterem United zaledwie 1 z 24 ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach. Miało to miejsce w ramach Premier League w sierpniu 2009 roku (1:0).

– Tle Clarets jest bez zwycięstwa w siedmiu ostatnich spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. W lidze gracze Seana Dyche’a nie wygrali od sześciu meczów.

– Burnley może przegrać cztery spotkania w nowym roku kalendarzowy z rzędu po raz pierwszy od 1987 roku.

– Dla Seana Dyche’a będzie to 100. spotkanie w Premier League. W roli menadżera debiutował w tej roli także przeciwko drużynie Jose Mourinho. Wówczas Burnley przegrało z Chelsea 1:3.

– Manchester United jest niepokonany od siedmiu spotkań: 4 zwycięstwa i 3 remisy.

– Drużyna Jose Mourinho w niemal wszystkich ostatnich sześciu spotkaniach zdobywała przynajmniej 2 gole.

– David de Gea ma na swoim koncie 13 czystych kont w Premier League, wliczając w to trzy ostatnie spotkania.

Spotkanie Burnley vs Manchester United rozpocznie się w sobotę 20 stycznia o godzinie 16:00. Mecz będzie transmitowany na CANAL+SPORT. Zapraszamy też do śledzenia naszej relacji tekstowej na Live.DevilPage.pl.

« Poprzedni news
Smalling: Zobaczymy, jaka będzie reakcja City
Następny news »
Mourinho: Transfer Sancheza nie jest jeszcze przyklepany


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (157)


RuudVN: Pamiętam, że wielu ludzi pisało o złym ruchu Payeta
- wrócił do kraju
- Marsylia jest 2 w lidze z wielkimi szansami na LM
- gdzie jest WHU?
» 20 stycznia 2018, 14:49 #157
NoGiveUpUnited: WHU ju
a poza tym chciały go lepsze kluby
» 20 stycznia 2018, 14:55 #156
RuudVN: jakie lepsze?
Arsenal?
Everton?
Leicester?
tam by też nie powąchał LM, a we Francji PSG też go nie chciało
» 20 stycznia 2018, 14:58 #155
NoGiveUpUnited: Chciał go Manchester United.
» 20 stycznia 2018, 15:03 #154
Sideswipe: Odpalam mecz BHA z Chelsea i od razu widze ten durny łeb Davida Luiza na rozgrzewce... jak ja go nienawidzę. Dzień, w którym Premier League pożegna się z tym baranem uczczę porządnym zachlaniem mordy
» 20 stycznia 2018, 14:41 #153
ferdas: bardzo dobra postawa
» 20 stycznia 2018, 14:48 #152
NoGiveUpUnited: o co chodzi? xd
» 20 stycznia 2018, 14:49 #151
Sideswipe: no nie znoszę typa i tyle. Z piłkarzy nikt mnie nie irytuje tak bardzo jak on, no może prócz Alvesa ale jako fan ligi angielskiej nie muszę na tego drugiego tak często patrzeć.
» 20 stycznia 2018, 14:57 #150
braku: A co powiecie o Sewilli, która wygrala z Atletico madryt na ich stadiinie a teraz prowadzi 2:0 z Espanyolem, który ogral barcelone. Nie ciekawie to wyglada
» 20 stycznia 2018, 14:24 #149
NoGiveUpUnited: Xdxddxdd normalnie strach sie bać
» 20 stycznia 2018, 14:27 #148
Sancho: Ze MK Dons wygralo z nami, a mecz meczowi nierówny. Mou jest zawodowcem, szczególnie od dwumeczu w LM. Uzupelnieni o Sancheza damy rade, na pewno ich nie zlekcewazymy
» 20 stycznia 2018, 14:28 #147
Fugas: Hiszpańska liga spada z tronu w tym sezonie i coś czuję że tylko farsa będzie mogła rywalizować z czołówką, a Sevilla dostanie w dwumeczu mocne 1:0. Puchar w tym sezonie trafi do Manchesteru albo Paryża.
» 20 stycznia 2018, 14:52 #146
karol100: Mowie ze przejedziemy sie po nich 6-0
» 20 stycznia 2018, 14:57 #145
Alaanssie: Jakby nasi grali z takim zaangażowaniem jak Brighton, to bylibyśmy liderami. Oni niemal zamieszkali w polu karnym Chelsea.
» 20 stycznia 2018, 14:11 #144
Romek1981: Sędzia na razie się nie popisuje...
» 20 stycznia 2018, 14:10 #143
jac0b: Sędzia pomaga czelsi jak się tylko da.. 3 kontrowersje już w tym jeden 100% karny
» 20 stycznia 2018, 14:09 #142
dlabigt23: toc trzeba im pomóc bo ostatnio slabo im idzie, a nie moze tak byc zeby oni spadli tak nisko :) W united te wszystkie karne by byly odgwizdane nie oszukujmy sie a dla nas by nie bylo zadnych . Juz nie pamietam kiedy nam karnego podyktowali .. a byly do tego podstawy nie raz.
» 20 stycznia 2018, 14:28 #141
robertbham: Też mi się już odechciało oglądać i jeszcze tą skaczącą małpę na gumie conte irytującą jak mało kto.
» 20 stycznia 2018, 13:52 #140
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.01.2018 13:38

Chelsea 2 juz. Bez Moraty im lepiej idzie :-)
» 20 stycznia 2018, 13:37 #139
ferdas: Ta , już mi się odechciało ich meczu oglądać
» 20 stycznia 2018, 13:43 #138
Daro1336: Tęsknią już za Costą :D
» 20 stycznia 2018, 13:45 #137
karol100: Jakis gol kontaktowy i moze cos z tego bedzie. Jak Chelsea wbije 3 to tez wylaczam
» 20 stycznia 2018, 13:46 #136
querk: Bramkarz chelsea to chyba pijany jest
» 20 stycznia 2018, 13:52 #135
karol100: Albo gra pierwszy mecz w sezonie w PL
» 20 stycznia 2018, 14:12 #134
Daro1336: Właśnie, skupmy się na meczu. Jaki wynik przewidujecie ?
Ja myślę o 0-2 Bramki Lukaku i Pogba :) Ale będzie cięzko :)
» 20 stycznia 2018, 13:34 #133
RedRevolta: No burnley mało strzela ale też mało traci, dobrze się bronią u siebie, nawet bardzo dobrze, będziemy musieli zagrać bardo dobrze w tym meczy żeby go wygrać, przyznam się, ze troche się obawiam tego dzisiejszego meczu, burnley to nie pachołki do bicia...
» 20 stycznia 2018, 13:38 #132
Daro1336: Dlatego po ciężkim meczu będzie 0-2 dla Nas :)
Po wrzutce Lukaku głową i Pogba zza pola karnego . Tak to widzę :) Trzeba z dystansu dziś próbować
» 20 stycznia 2018, 13:41 #131
Szymekas: Sanchez na testach już podobno. Czy to znaczy że może dziś zagrać? :D
» 20 stycznia 2018, 13:33 #130
RedRevolta: Nie ma takiej opcji :D bodajże jeśli wczoraj byłby zaprezentowany do godziny 12am mógłby być w kadrze na dzisiejszy mecz...
» 20 stycznia 2018, 13:35 #129
karol100: Nie bedzie mogl. Skad info o testach? Bo to juz 15 taka informacja.
» 20 stycznia 2018, 13:36 #128
NoGiveUpUnited: Najprawdopodobniej zagra z Yeovil
» 20 stycznia 2018, 13:39 #127
sensi: Ciężki teren, rywal niewygodny.
» 20 stycznia 2018, 13:26 #126
bulka1986: Tak patrzę na tabele i jakbyśmy nie dali ciała z Huddersfield i wygralibyśmy u siebie City to bysmy byli tylko 3 punkty za nimi. szkoda
» 20 stycznia 2018, 12:38 #125
Daro1336: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.01.2018 12:44

Dolicz jeszcze nieszczęsne remisy z Burnley, Leicester.. Można było z pewnością ich uniknąć, gdyby wykorzystać 100% sytuacje, ech :)
Z Leicester mogliśmy wygrać spokojnie różnicą 3 bramek, ale cóż.. jak to mówi Zidane: "Piłka nie chciała wpaść" :)
» 20 stycznia 2018, 12:42 #124
NoGiveUpUnited: Mogliśmy przegrać z Arsenalem, zremisować z Brighton i West Bromem. Głupie gadanie.
» 20 stycznia 2018, 12:54 #123
DEPE: tak debilnie liczyc to moze sobie praktycznie kazdy wiekszy klub, bo 90% meczow miedzy lepszym/wiekszym a slabszym/mniejszym to przewaga lepszego i niewykorzystane okazje. wtedy kazdy lepszy by wygrywał.
» 20 stycznia 2018, 13:11 #122
Luke88: Tak swoją drogą - Sanchez serio nie umie po angielsku? Valencia chyba też słaaabo mówi a w Anglii gra 12 lat. Coś ci latynosi nie mogą złapać języka. Ale w sumie nie dziwne, na całym świecie dogadają się po hiszpańsku.
» 20 stycznia 2018, 12:36 #121
Po6BOOM: Z tego co wiem Sanchez dogadać się potrafi. Jest gdzieś jego wywiad na youtubie.
» 20 stycznia 2018, 12:55 #120
RedRevolta: youtube.com/watch?v=xSDYh95E73M rok 2016, myśle, że do teraz coś więcej będzie potrafił powiedzieć, ale jak jest z Valencią u nas, tak samo, tyle lat w Angli i do dzisiaj kiepsko u niego z angielskim xd
» 20 stycznia 2018, 12:58 #119
Luke88: Hm, nie jest aż tak źle, pass the ball chyba zrozumie xD
» 20 stycznia 2018, 13:07 #118
Obi: Roben po niemiecku nie rozumie akurat tego zdania xddd
» 20 stycznia 2018, 13:24 #117
janpal1: Robben w Bayernie jest jednym z lepiej znających język niemiecki z wyjątkiem tego zdania...
» 20 stycznia 2018, 14:52 #116
Marcinek135: Jak sądzicie panowie co można stawiać u buka? Zwycięstwo to powinno być ale mały zarobek, Lukaku z bramka? Martial ostatnio zagrał to wydaje mi się że teraz od początku Rasford więc bramka rezerwowego też możliwa bramek też chyba n nie powinno być dużo jak uważacie? Stawialiscie coś?
» 20 stycznia 2018, 12:21 #115
NoGiveUpUnited: Ja bym stawiał poniżej 2.5 bramki, Burnley autobus a my pewnie wrzutki na Lukaku i coś tam wpadnie z główki
» 20 stycznia 2018, 12:23 #114
Marcinek135: Tez właśnie o tym myślałem
» 20 stycznia 2018, 12:25 #113
Luke88: Ja dziś postawiłem na nas, kurs może być. Ale ogólnie PL to już się boję trochę stawiać, tu każdy może wygrać z każdym.
» 20 stycznia 2018, 12:32 #112
Marcinek135: Angielska to jeszcze pikuś niemiecka tam to dopiero ciężko coś ustrzelic ale za to kursy wysokie
» 20 stycznia 2018, 12:37 #111
Luke88: Czy ja wiem, niemiecka przynajmniej kiedyś wydawała się stabilna. Dziś myślałem nad Lipskiem, ale odpuściłem.
» 20 stycznia 2018, 12:38 #110
NoGiveUpUnited: Taki długi serial z transferem jest korzystny dla klubu. Będzie ogromny hype na Sancheza tak jak to było z Pogbą i koszulki polecą, ale też oglądalność wzrośnie.
» 20 stycznia 2018, 11:10 #109
ferdas: Taak i jeszcze większa presja na Sancheza :)
» 20 stycznia 2018, 12:13 #108
NoGiveUpUnited: Kto jak kto ale Alexis to ma tak wywalone na tą presje jak mało kto, on żyje w swoim świecie
» 20 stycznia 2018, 12:22 #107
ferdas: Może i tak ale już o wielu takich się mówiło a jednak Old Trafford ich przerosło
» 20 stycznia 2018, 12:25 #106
dlabigt23: moze byc oficjalka w weeekend w ogole ? czy raczej muszą ją robic w poniedzialek ?
» 20 stycznia 2018, 10:54 #105
UniteDKanzaS: Może być nawet w niedzielę po mszy ;)
» 20 stycznia 2018, 11:08 #104
NoGiveUpUnited: Ba, nawet na mszy
» 20 stycznia 2018, 11:12 #103
Luke88: Ksiądz zamiast kazania ogłasza oficjalkę Sancheza - co robicie?
» 20 stycznia 2018, 11:24 #102
ferdas: Wychodzę z Kościoła i idę na Devilpage, sprawdzić czy to prawda
» 20 stycznia 2018, 11:40 #101
NoGiveUpUnited: Wchodze na DevilPage zanim witryna dostanie zawału
» 20 stycznia 2018, 11:40 #100
Misiek87: kwartet Pogba, Martial, Lingard, Lukaku jak zagra dobrze, to będzie git, miło się to ostatnio ogląda, panowie coraz lepiej się rozumieją na boisku, gra się zazębia (czy jakoś tak się mówi), z resztą widać to po liczbach w tym sezonie, no jeszcze do tego Rashford, ale ciężko było by ich 5 zmieścić w wyjściowym składzie.
» 20 stycznia 2018, 09:01 #99
dzilu96: Kiedyś mieliśmy pakę Van Persie Nani Falcao Di Maria Rooney Chicha, że też to nie wypaliło
» 20 stycznia 2018, 09:22 #98
Misiek87: no właśnie, pamiętam tą końcówkę okienka, jak przyszli do nas Di Maria i Falcao - pomyślałem sobie w tedy o w mordę teraz to my rozpierd... premier league, szkoda że nie pykło.
» 20 stycznia 2018, 09:24 #97
karol100: Mu 1.05
City 17.00
» 20 stycznia 2018, 08:30 #96
Maciekk2021: Shaw za Younga , Luke nie zasłużył na ławkę takimi występami !
» 20 stycznia 2018, 07:15 #95
karol100: Gdyby to ode mnie zalezalo to mialbym spory dylemat kogo wystawic na LO. Wydaje mi sie ze Young mimo wszystko gral lepiej, ale z drugiej strony Shaw to nasza przyszlosc ibszkoda mu przerywac jak sie rozkrecil. Moze na LO Shaw a Younga wtstawic na PP. Jest wlasciwie obunozny, wiec sobie swietnie by tam poradzil. Zreszta on sprawia wrazenie kolesia ktory poradzil by sobie wszedzie.
» 20 stycznia 2018, 08:17 #94
Davide: O właśnie, to jest ciekawa kwestia. Young sam sobie zaszkodził, a Shaw wyglądał obiecująco w ostatnich meczach. Stawiam, że Mourinho dzisiaj wystawi tego drugiego.
» 20 stycznia 2018, 11:35 #93
Maciekk2021: Karol wreszcie piszesz coś z sensem :D Shaw to nasza przyszłość , Young nie wiadomo ile pogra jeszcze tak jak teraz
» 20 stycznia 2018, 12:54 #92
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.01.2018 06:24

Transfer News
@TransferChecker
6 godz.6 godzin temu

Alexis Sanchez is a Manchester United player. Confirmed.

It will be announced officially over the weekend. #MUFC #AFC
» 20 stycznia 2018, 06:23 #91
PogromcaTroli: Panowie bez sraczki,on juz jest nasz!
» 20 stycznia 2018, 05:37 #90
JestemNumerem9: Alexis ponoc sie pozegnal z ziomkami.i wybyl z hotelu, w ktorym sa przed meczem z palace.
» 20 stycznia 2018, 01:38 #89
mekeme321: Podobnież Carrick kończy po sezonie karierę i dołącza do sztabu szkoleniowego Mourinho
» 20 stycznia 2018, 00:30 #88
Alaanssie: Lepiej niech do mnie do roboty przyjdzie, bo potrzeba ludzi.
» 20 stycznia 2018, 00:44 #87
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.01.2018 00:58

Świetna informacja! Cenne doświadczenie zdobędzie i kto wie...może nie Giggs, a Michael. Chociaż bardziej bym widział go w roli trenera młodzieży ze swoim spokojem świetnie by się nadawał.
Carrick w dresiku trenerskim to może być ciekawe!

Tak, więc powoli erę Fergusona można chyba oddzielić grubą krechą od tego z czym mamy teraz do czynienia, bo takie dwa naprawdę porządne symbole Manchesteru zeszły ze sceny - Rooney i Carrick. Jest kilku innych zawodników, ale według mnie nie ma co porównywać. Obydwoje osiągnęli wszystko w piłce klubowej, obydwoje bez wątpienia kojarzą się z Fergusonem, a grę Carricka po prostu kochałem...chociaż nie od początku, bo po przyjściu do nas widać, że chciał wejść w buty Roya walecznością, zawziętością, ale dobrze, że odnalazł swój styl w tym klubie i spokojnie nie nadużyję słowa - stał się legendą.
O ile na Scholesie się trochę zawiodłem kiedy krytykował nasz zespół po zakończeniu kariery tak o Carricka jestem spokojny, że nigdy nie powie złego słowa o Manchesterze.
» 20 stycznia 2018, 00:49 #86
duncaneedwards: moze przyjdzie sanchez i bedzie mozna zagrac na skrzydlach martial-sanchez.kozacka sila:D. wkoncu bedizemy miec mocne skrzydla jak za najlepszych czasow
» 19 stycznia 2018, 22:32 #85
RedDevil12: Miejmy nadzieję że wygramy 3 mecz ligowy z rzędu i nie powiększymy straty do lidera
» 19 stycznia 2018, 22:12 #84
kckMU: Mam nadzieje, że wygramy 3 mecz ligowy z rzędu i utrzymamy przewagę nad goniącymi nas zespołami.
» 19 stycznia 2018, 22:17 #83
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 21:47

youtube.com/watch?v=Rk29ztrgjEc kto nie widział , prank jak Lingard i Young wkręcają Pogbę i Matę :D
» 19 stycznia 2018, 21:47 #82
Pogman4899: Spokojnie panowie bez spiny Alexis przyjdzie do nas jutro albo w przyszłym tygodniu ale przyjdzie teraz trzeba skupić się na Burlney pamiętacie ostatni mecz z nimi? są naprawdę dobrze zorganizowani jak powiedział Chris przed meczem wyciągnęli wnioski z poprzedniego meczu więc wierzę że będą 3 punkty bo przed nami totki u nich no ale z Sanchezem więc trochę mi lepiej pozdro Glory Man United
» 19 stycznia 2018, 20:24 #81
KSPR2017: doobra skupiam sie bo przeciez kibice musza byc w oelni skoncentrowani
» 19 stycznia 2018, 20:51 #80
d0mel: Np. Ja nie wiem o co Ci chodz.
» 20 stycznia 2018, 02:05 #79
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 20:24

Mourinho już nie mógł się doczekać i dodał Alexisa na PS4 heh
» 19 stycznia 2018, 20:24 #78
levy181: Na Sky sports piszą o tym, że Totki są zainteresowane sprowadzeniem Lucasa.
» 19 stycznia 2018, 20:01 #77
Cavron: Jak ja się cieszę, że w końcu znów gramy. Może wreszcie będzie można poczytać o czymś innym niż tylko transfer Alexisa ;)
» 19 stycznia 2018, 19:47 #76
Fugas: Mecz się szybko skończy a Ed będzie się targować do końca okienka.
» 19 stycznia 2018, 19:57 #75
is200second: Totki podobno domykaja transfer Malcoma
» 19 stycznia 2018, 19:38 #74
KSPR2017: pewnie odkupimy im go za kilka lat za 150 milionów, nasz genialny skauting
» 19 stycznia 2018, 19:41 #73
DevoMartinez: Albo go sprzedzadza za grosze i kazdy o nim zapomni.
» 19 stycznia 2018, 19:49 #72
kckMU: "pewnie odkupimy im go za kilka lat za 150 milionów, nasz genialny skauting"

Chryste...
» 19 stycznia 2018, 20:01 #71
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 20:06

Co nie tak z naszym scautingiem marudo? Chciales go u nas? Po co? Zeby sie uczyl grac w pilke ? Niech cie uczy gdzie indziej.
» 19 stycznia 2018, 20:04 #70
jassaj: no bo to wcale nie jest tak, że w każdej drużynie potrzebny jest balans- dużo młodych i dużo "dziadkó" żeby młodzi mogli się uczyć. U nas wcale nie ma młodzieży- sypiemy się, za 2 lata będziemy grali w oldboyach. Po kolei- w obronie Bailly ma niespełna 24 lata, Shaw- niecałe 22 lata, Fosu- niespełna 20. Pogba-25, Pereira-21, McTominay jest starszy ode mnie dokładnie 2 tygodnie, dopiero skończył 21. Martial- 22, Rashford- niecałe 21. Ten skład nie ma przyszłości- nakupmy 20 latków bo to przecież przyszłe gwiazdy, zmieńmy się w Arsenal, z którego każda taka "gwiazda" ucieka jak tylko zacznie coś grać. Okupujmy wiecznie 6 miejsce, ale za to uchodźmy za klub "przyjazny dzieciom"
» 19 stycznia 2018, 21:08 #69
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 19:24

A ja mówiłem żeby nie ściągać piłkarzy ze stajni Raioli. Im więcej jego zawodników gra w United tym większą władzę nad klubem ma Grubas. To cwaniak jakich mało.
» 19 stycznia 2018, 19:23 #68
Po6BOOM: Jasne. Lukaku, Pogba co tam byle, żeby Raioli nie było blisko klubu... Oby to był troll
» 19 stycznia 2018, 19:28 #67
Fugas: Też mi nie pasuje Raiola ale gdyby nie on to dalej byli byśmy w du...
» 19 stycznia 2018, 19:56 #66
JestemNumerem9: Van Persie oficjalnie w Feyenoordzie.
» 19 stycznia 2018, 19:00 #65
soldier: Życzę mu jak najlepiej. Uwielbiałem patrzeć na grę tego piłkarza. Snajper idealny.
» 19 stycznia 2018, 19:46 #64
JestemNumerem9: Dokładnie tak samo mysle. Ja uwielbialem jego elegancje w dryblingach i zaciety charakter.
» 19 stycznia 2018, 20:04 #63
Borrk: widzieliście pogbe i lingarda ? tzn to przywitanie/taniec/cieszynka nie wiem , żałosne haha
» 19 stycznia 2018, 18:43 #62
dziobko: Skoro uważasz że to jest żałosne to po co wchodzisz na ich instagramy/twittery ? :<
» 19 stycznia 2018, 18:48 #61
Borrk: ekstraklasa trolls , albo takie inne stronki :) widziałem przeróbkę jak sanchez wchodząc do tego pomieszczenia to widział :D a i tak to jest mega żałosne :) IMO
» 19 stycznia 2018, 18:56 #60
Adrian0007: Ilu ludzi tyle opinii. Moim zdaniem było to zabawne. Dla mnie żałosne natomiast jest na siłę szukanie powodu do narzekania .
» 19 stycznia 2018, 18:58 #59
Daro1336: Najlepiej, gdyby się wgl nie uśmiechali, nie bawili, tylko byli smutni i narzekali :)
Wtedy byłyby na pewno i wyniki i dobra gra, atmosfera w zespole .
» 19 stycznia 2018, 19:11 #58
mekeme321: z jednej strony "hurr durr Mourinho tylko niszczy szatnie, skłóca wszystkich", a z drugiej "jak oni śmieją się w ogóle śmiać i cieszyć. To niedopuszczalne!". Zdecydujcie się ludzie
» 19 stycznia 2018, 19:36 #57
Sideswipe: Ten borrk to przecież kryptofan city, czego wy oczekujecie.
» 19 stycznia 2018, 20:56 #56
Borrk: IKS DE
» 20 stycznia 2018, 03:56 #55
Sideswipe: a co może nie? nawet nie masz jaj by sie przyznać.
» 20 stycznia 2018, 13:17 #54
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 18:41

jesli przyjdzie Sanchez to okej bede sie cieszyl z tego, bo wiadomo ze to duze wzmocnienie i tak naprawde ktos kto juz jest ograny w PL i doda napewno nam sporo atrakcyjnosci w Ataku i nie bedzie musial sie zbytnio zaklimatyzowac tutaj :) Boli natomiast mnie ta tygodniowka ... wyglada to tak jakbysmy musieli placic pilkarzowi tyle ile on chce i my na to przystajemy, bo inaczej niewiem moze wybierze innyy klub ? to troche niewyglada fajnie moglby mu dac te 250 kolo 300 ale z tego co pisza media o jakiejs tygodniowce 400-500 tygodniowo to troche nie byloby wporzadku bo koles przychodzi tutaj jako 25 latek tylko zbliza sie pomalutku do 30stki i nagle bedzie wyciagac tutaj grube hajsy
» 19 stycznia 2018, 18:39 #53
dlabigt23: nie przychodzi * a tak apropo ile Sanchez mial tygodniowki w Arsenalu ?
» 19 stycznia 2018, 18:50 #52
Robo1986: A co Cię jego tygodniówka? Po pierwsze to nie twoje pieniądze, a po drugie to jeżeli tyle mu dają tzn, że ich stać. Nie rozumiem spiny że tyle kasy i w ogóle. Ciesz się, że przychodzi dobry zawodnik, nie martw się o konto United, trochę funcików tam jest. Pozdrawiam
» 19 stycznia 2018, 19:00 #51
dlabigt23: o pieniadze sie nie martwie bo o kase tutaj czesciowo nie chodzi :) akura wiadoome jest to ze Manchester nie zbiednieje po takiej tygodniowce . Tylko bardziej chodzi mi o lojalnosc dla klubu :D bo czasem sztuka nie jest kupic czy dac fajne warunki kontraktu , ale fajnie by bylo miec takich pilkarzy co nie patrza na pieniadze zbytnio wygorowane ,ale przedewszystkim walcza i zostawiaja serce na boisku . Akurat nie czepiam sie Sancheza bo on akurat daje z siebie duzo ale swiat troszke oszalal z tymi pieniedzmi . Kiedys to bylo niedopomyslenia :) szkoda ze rynek transferowy sie tak zepsuł . Takze tego trzymam mimo wszystko kciuki i mam nadzieje ze Sanchez juz wyjdzie na pelnym gazie w meczu z Tottkami :)
» 19 stycznia 2018, 19:05 #50
dzilu96: Kwestią czasu jest myślę, kiedy dojdzie do zjawiska w środowiskach lig amerykańskich znanego jako lockout
» 19 stycznia 2018, 19:55 #49
UniteDKanzaS: Mino Raiola - wróg publiczny nr 1.
» 19 stycznia 2018, 18:31 #48
Barbaryan: MD i Marca piszą że Griezmann przejdzie do Barcelony
» 19 stycznia 2018, 17:53 #47
karol100: Szkoda ale jesli przyjdzie Samchez to plakac nie bede.
» 19 stycznia 2018, 18:10 #46
Kilerek7: Nie wiem gdzie oni upchają go.
» 19 stycznia 2018, 18:18 #45
KMWTW: Wygramy pewnie 0-3. Jedna Lukaku i 2 Sanchez :)
» 19 stycznia 2018, 17:49 #44
rizx: Sanchez nawet nie jest zawodnikiem United, a żeby mógł wystąpić to musiałby zostać zarejestrowany do 12 dziś w południe. :)
» 19 stycznia 2018, 18:07 #43
Borrk: toż to ameba panie :)
» 19 stycznia 2018, 18:10 #42
KMWTW: rizx Ty tak na poważnie?
» 19 stycznia 2018, 21:36 #41
celny: Mysle, ze sie rzucimy na nich i bedzie scenariusz taki jak z Arsenalem. Strzelamy szybkie 2 gole, wtedy niech sie cwaniaczki poczuja, jak my na OT kiedy to musielismy odrabiac 2 bramkowa strate. Wtedy po kontrach dokladamy 3 gole. Wywozimy 3 punkty, poprawiamy bilans bramkowy. City obsrane, gdyz silni psychicznie to oni nie sa, co pokazali w meczu z Live, gdzie po stracie 2 gola nie wiedzieli, co sie dzieje, ale tutaj akurat nie ma sie co dziwic, gdyz pepik tez miekka faja. W najgorszym dla nas scenariuszu Newcastle wywozi tylko 1 punkt, co jest prawdopodobne, jednakze Benitez i jego sklad doskonale wiedza, ze stac ich na 3 oczka. Tracimy do szejków max 10 punktów, gdzie na tym etapie jest to spokojnie do odrobienia. Na koniec sezonu Czerwone Diably zgarniaja mistrza z 7 punktami przewagi, nad drugim Live.
Mourinho the special one, pepik slaby trener, ktory przychodzi na gotowe. hehe.
Tak bedzie. Pozdrawiam
» 19 stycznia 2018, 16:43 #40
Borrk: haha :D dobree , psychicznie słabi mówisz ? z 4:1 zrobili 4:3 i mało brakowało do remisu , wiem bo oglądałem :D newcastle wywiezie 1 ptk ? no zobaczymy , zebysmy my wywiezli ten "jeden"punkt XD nie pozdrawiam
» 19 stycznia 2018, 16:59 #39
janpal1: A były w tej bajce smoki i dinozaury? A w sumie to był jeden... Dinozaur Mou XD (heheszki)
» 19 stycznia 2018, 17:04 #38
celny: Sevilla zrobila z 0:3, 3:3 dla mnie Live ma obrone dziurawa, wiec nie dziwi mnie fakt, ze obecnie najlepsza ofensywa w lidze zrobila z 4:1 to 4:3 . Ogladalem cala 2 polowe, dla mnie panienki z City byli zniszczeni psychicznie po 2 golu i mówcie sobie co chcecie, ale diabelki ich dogonia.
» 19 stycznia 2018, 17:48 #37
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 17:59

bysmy musieli do konca wygrac prawie wszystko :) ciezko to bedzie :) ja mysle ze bede zadowolony jesli bedzie to 2 miejsce . Trzeba teraz liczyc na to zeby CFC i Liverpool zgubili punkty i zebysmy my to wykorzystali i sie troche oddalili od nich
» 19 stycznia 2018, 17:58 #36
Borrk: Live bedzie na drugim , jesli utrzymają tę formę co aktualnie prezentują (nie chodzi mi o mecz z City , bo to moim zdaniem więcej szczęscia niz umiejętnosci i oczywiscie bledow bramkarza i obrony ) United polegnie na "top 4"
» 19 stycznia 2018, 18:10 #35
MrGold: Pogadajmy o skokach narciarskich.
» 19 stycznia 2018, 16:40 #34
EmilCioran: Właśnie, dzisiaj MŚ w lotach się zaczynają! Dopiero teraz sobie przypomniałem. Obejrze jeszcze drugą serie. Czego nikt z Was mi o tym nie przypomniał?! Foch!
» 19 stycznia 2018, 17:01 #33
Lookasinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 19:52

Za tydzien bede mial przyjemnosc ogladac na zywo w Zakopanem, ktos jeszcze diabelki sie wybiera?
» 19 stycznia 2018, 19:51 #32
EmilCioran: Arsenal ostatecznie zrezygnował z Malcoma ale podobno Totki prowadzą już bardzo zaawansowane rozmowy. Może go jeszcze zobaczymy w PL.
» 19 stycznia 2018, 15:41 #31
EmilCioran: Żarty się skończyły. Ed musi działać szybko i zdecydowanie. Plan jest taki: załatwia samochód z fałszywymi nr, bierze dwóch oprychów, obcinarke do cygar i wiertarke. Zgarnia Raiole i wywozi go do lasu. Mówię wam że wtedy Gruby pęknie.
» 19 stycznia 2018, 15:07 #30
Blau: Ciężarówkę niech wezmą, bo grubas się do osobówki nie zmieści.
» 19 stycznia 2018, 15:27 #29
EmilCioran: Wyobrazacie sobie Eda gangstera? Tego poczciwego śmisznego misia? Bo ja nie.
» 19 stycznia 2018, 15:30 #28
Andrew07: Nie oceniaj książki po okładce :D
» 19 stycznia 2018, 16:41 #27
janpal1: Cicha woda brzegi rwie
» 19 stycznia 2018, 17:05 #26
postil: Ponoć Sanchez podpisał kontrakt, teraz w wiadomościach podali w radiu. Ciekawe ile w tym prawdy
» 19 stycznia 2018, 15:06 #25
KSPR2017: W jakim radiu?
» 19 stycznia 2018, 15:15 #24
EmilCioran: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 15:17

W Rmf fm
» 19 stycznia 2018, 15:17 #23
JestemNumerem9: Maryja.
» 19 stycznia 2018, 15:26 #22
EmilCioran: W Radiu Maryja gadaliby o Czerwonych DIABŁACH? Całkiem możliwe.
» 19 stycznia 2018, 15:34 #21
kckMU: Radio Maryja już nie takich diabłów reklamowało.
» 19 stycznia 2018, 19:43 #20
Sancho: Ku pokrzepieniu serc póki grubas blokuje transfer- na meczykach artykuł według którego FIFA może nałożyć zakaz transferowy na chelsea, komisja już się tym zajmuje. A wszystko przez wykazanie nieprawidłowości w sprowadzaniu młodych piłkarzy
» 19 stycznia 2018, 14:50 #19
EmilCioran: To jak już to ten zakaz najwcześniej będzie obowiązywał od przyszłego lata. Ale to i tak zła wiadomość dla Chelsea. Szczerze mówiąc, jak dla mnie to oni mają średnia kadre. Jeszcze wyjściowa "11" wygląda ok ale ławka bidnie. A kogo oni teraz zakontraktuja? Carola? Ale to ich problem.
» 19 stycznia 2018, 15:22 #18
dzilu96: jakoś mi ich nie żal, fani cwelsi wyśmiewali nas jak mantre ładnych pare lat
» 19 stycznia 2018, 15:36 #17
EmilCioran: Mi się wydaję że jeszcze kilka lat i Chelsea nie będzie się poważnie liczyła w walce o mistrza. Rusek po wygraniu LM nie pompuje kasy jak kiedyś. Już tego lata było widać że w Chelsea oszczędzają. Owszem przyszedł Morata za sporą kase ale to po aferze z Costa to musiało się stać.
» 19 stycznia 2018, 15:47 #16
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 14:44

Taki news na twicie przeczytalem ze grubas chce od Arsenalu pensji dla Mikiego zblizonej do poborow Sancheza w United :P
Zawsze byly fotki z badan medycznych teraz nic ;)
» 19 stycznia 2018, 14:41 #15
RedRevolta: Dlatego tyle trwa, to chyba oczywiste, jestem pewien, że sanchez jest już spakowany i czeka, ale cały czas Miki z grubasem na czele blokują to wszystko, pewnie gdyby nie to, to już dzisiaj Alexis by trenował z nami a Miki z Afc.
» 19 stycznia 2018, 14:47 #14
JebikMUTD95: W środę gdzieś czytałem artykuł, w którym dodane było zdjęcie skąd pochodzi informacja.. Mino Raiola na swoim Twitterze dodał wpis o treści "Alexis Sanchez ustalił warunki 4.5 letniego kontraktu z Manchesterem United. Do sfinalizowania transakcji i oficjalnej prezentacji Sancheza czy Ormianin zgodzi się przenieś z United do Arsenalu"
Wpis po niecałe godzinie zniknął z Twittera Raioli więc nie wiem ile w tym prawdy
» 19 stycznia 2018, 15:06 #13
EmilCioran: Jest Bardsley w przewidywanych składach. Lubię gościa. Nawet nie o to chodzi że jest wychowankiem United ale to właśnie on znokautował Rooneya co później Wazza wykorzystał kilka razy przy cieszynkach. Uwielbiałem na to patrzeć. Jedna z fajniejszych cieszynek jakie widziałem.
» 19 stycznia 2018, 14:39 #12
vieeeri: Uwazam, że śmiało powinniśmy w pierwszej połowie wyjść 4-3-3 żeby ich zdominować. Herrera z Maticem albo Fellaini zabezpiecza tyły, Pogba im troche pokręci w głowach. W drugiej połowie wejdzie Rash żeby ich dojechać i jeśli po drodze nic głupiego nam nie wpadnie to jestem spokojny o wynik
» 19 stycznia 2018, 14:30 #11
CzerwonyWariat: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 14:27

Liczyłem,że z Sanchezem machniemy ich bez większych problemów,ale trudno zrobimy ich bez niego.Mecz to w cale nie będzie łatwy i każde zwycięstwo mnie ucieszy nawet wymęczone 1:0
» 19 stycznia 2018, 14:26 #10
masnyy: De Gea - Valencia, Jones, Rojo, Shaw - Matić, Pogba - Young, Lingard, Martial - Lukaku
» 19 stycznia 2018, 14:23 #9
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.01.2018 14:21

troopzafc na instagramie przed godziną wrzucił zdj z Sancheze, żegnając się tam z nim, alexis polubił to zdj i skomentował lecz po paru sec usunął, to nie jest fake, sami możecie sprawdzić, raczej go mamy teraz kwestia czasu, trzeba czekać...
» 19 stycznia 2018, 14:21 #8
KSPR2017: wat??
» 19 stycznia 2018, 14:26 #7
CzerwonyWariat: Sanchez jest już załatwiony,teraz to się wszystko toczy z powodu pensji Mikiego załtwianej przez Riaole.
» 19 stycznia 2018, 14:28 #6
RedRevolta: pbs.twimg.com/media/DT6BSEmWkAIqepB.jpg:large PROSZE, ale można samemu sprawdzić na insta, to nie fake, polubienie też jest z oficjalnego konta Sancheza.
» 19 stycznia 2018, 14:28 #5
trikos: Nie widzę Sancheza w proponowanych składach ? To jeszcze nie oficjalnie ? ooooooooo
» 19 stycznia 2018, 14:16 #4
vieeeri: Lekka kontuzja. Ma być gotowy do gry na poczatek lutego :D
» 19 stycznia 2018, 14:27 #3
KSPR2017: De Gea - Valencia, Jones, Rojo, Young - Herrera, Matić - Mata, Pogba, Martial - Lukaku
» 19 stycznia 2018, 14:14 #2
Daro1336: Też tak bym to widział :) Pogba na 10 !
» 19 stycznia 2018, 14:20 #1