Wyjątkowi goście w szatni Manchesteru United

» 2 stycznia 2018, 16:38 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United udanie rozpoczął nowy rok i na Goodison Park pokonał Everton 2:0 po bramkach Anthony’ego Martiala i Jessego Lingarda. Po końcowym gwizdku sędziego zawodników Czerwonych Diabłów w szatni odwiedzili wyjątkowi goście.
» Manchester United w poniedziałek pokonał Everton 2:0 na Goodison Park
Zwycięstwa piłkarzom Jose Mourinho postanowili pogratulować sir Alex Ferguson i sir Bobby Charlton, którzy pojechali na mecz do Liverpoolu, aby z trybun oglądać poczynania zawodników United.

Jak informuje Manchester Evening News, sir Alex i sir Bobby często pozdrawiają zawodników po meczach. Tym razem legendy United dostały pozwolenie na wejście do szatni gości na Goodison Park.

Jose Mourinho w ubiegłym sezonie mówił w wywiadzie, że chciałby, aby sir Alex Ferguson był jeszcze bardziej zaangażowany w życie klubu. Szkot regularnie zasiada na Old Trafford i ogląda poczynania Czerwonych Diabłów.