Jesse Lingard: Powinniśmy wygrać ten mecz

» 26 grudnia 2017, 18:46 - Autor: Rio5fan - źródło: BT Sport
Dwa gole Jessego Lingarda nie wystarczyły Manchesterowi United do odniesienia zwycięstwa we wtorkowym spotkaniu z Burnley.
» Jesse Lingard dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Burnley
Anglik pojawił się na murawie na drugą połowę i zdołał dwa razy pokonać Nicka Pope‘a.

- Jesteśmy rozczarowani. Stworzyliśmy sobie wiele okazji i powinniśmy wygrać ten mecz. Dominowaliśmy przez całe spotkanie, więc jesteśmy rozczarowani - powiedział Lingard.

- Aktualnie jestem w niezłej formie. Cieszę się będąc w zespole i pomagając mu w zdobywaniu goli.

- Cieszymy się meczami, dlatego gramy w piłkę. Im więcej kolejek, tym lepiej. Jeśli zajdzie taka potrzeba, w drużynie można zastosować rotację - dodał Anglik.