Mourinho: W pierwszej połowie powinno być 5:0

» 22 listopada 2017, 23:19 - Autor: Rio5fan - źródło: MUTV
Piłkarze Manchesteru United w środowy wieczór doznali pierwszej porażki w fazie grupowej aktualnej edycji Ligi Mistrzów.
» José Mourinho mógł być zniesmaczony postawą swoich podopiecznych w drugiej połowie rywalizacji z FC Basel
Podopieczni José Mourinho po przerwie oddali inicjatywę ekipie FC Basel, co zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0.

- Przegraliśmy, ponieważ w pierwszej połowie powinno być 5:0. Nie potrafiliśmy strzelić gola, mimo dominacji w obszernych fragmentach pierwszej połowy. Wyglądało to tak, jakby tego meczu nie dało się nie wygrać. Doświadczenie podpowiada, że jeśli nie wykorzystujesz swoich szans, to wystawiasz się na sytuację, w której wszystko jest możliwe - powiedział Mourinho.

- Myślę, że przez większość drugiej połowy wszyscy spodziewali się bezbramkowego remisu. Później gospodarze strzelili jednak gola w końcówce.

- Byłem daleko, więc widziałem tylko niskie dośrodkowanie i wejście prawego wahadłowego przed Daleya Blinda. Daley nie powinien siebie obwiniać, ponieważ rozegrał pozytywne spotkanie. Musimy winić wszystkich na boisku. Straciliśmy bardzo wiele szans.

- Nie wiem, czego potrzebujemy do awansu. Wydaje mi się, że nie potrzeba nam wygranej, ani nawet remisu. Chyba możemy przegrać, ale oczywiście w każdym spotkaniu walczymy o zwycięstwo - podsumował Portugalczyk.

Ferdinand: United muszą wykorzystywać swoje szanse
Blind i Darmian skomentowali spotkanie z FC Basel

Komentarze (10)

medaliku22: Chore myślenie ile powinno być ale było 1-0 i trzeba się na tym głowic dlaczego tak się skończyło to nie FIFA że można zagrać jeszcze raz.
» 23 listopada 2017, 17:24 #10
RedLeicester: Taak.. Should have, could have... Liczy sie to co wpadlo a nie okazje. Inna sprawa ze jesli bedziemy tak dominowac nad rywalami to bramki musza przyjsc jesli chlopaki poprawia skutecznosc.
» 23 listopada 2017, 12:41 #9
DymekS92: 4 strzały celne w cały meczu, ale wg Mourinho powinno być 5:0 po pierwszej połowie :D
» 23 listopada 2017, 07:45 #8
Kalina: 3 glowki Felka, sam na sam Lukaku, Martiala oraz poprzeczka po strzale Rojo przy odrobinie szczescia jest to nawet 6 bramek
» 23 listopada 2017, 09:43 #7
sliceum: Słupek i poprzeczka czy ich spojenie liczy się w statystykach jako strzał niecelny z oczywistych względów.
» 24 listopada 2017, 08:06 #6
mh81: trzeba było ściągnąć Lukaku a nie martiala
» 23 listopada 2017, 07:16 #5
tomas0808: Chyba oglądałem inny mecz...
» 23 listopada 2017, 01:16 #4
soldier: 5:0? A ile to strzałów w pierwszej połowie oddaliśmy? Czy aby nie mniej niż 5
» 22 listopada 2017, 23:22 #3
Sonji: Ty oglądałeś mecz czy sprawdzasz tylko statystykę.
Nie wiem czy jesteś świadomy, ale strzał w poprzeczkę czy w słupek nie zalicza się do celnego strzału. To ze ty patrzysz ile zostało oddanych strzałów celnych nie oznacza ze nie mogło być 5:0 do przerwy. To już wyżej wypisał Kalina to nie będę sie powtarzał.
Mieliśmy troche pecha w pierwszej połowie, a w drugiej oddali inicjatywę bo tak na prawdę dla nich te mecze nie są istotne. O wiele trudniejsze mecze nas czekają w lidze, a sam trener już sie zdążył wypowiedzieć ze nawet jak przegrają ostatni mecz to awansują. Dlatego na ten przegrany mecz patrze bardziej z przymrożeniem oka.
» 23 listopada 2017, 10:05 #2
Extratime: Idąc tym tokiem myślenia to w drugiej powinno być natomiast 5:5. No i super, mielibyśmy upragniony remis.
» 22 listopada 2017, 23:22 #1