Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Díaz: Gra dla United jest marzeniem każdego piłkarza

» 14 listopada 2017, 17:57 - Autor: Rio5fan - Źródło: goal.com
21-letni Enzo Díaz przyznał, że dołączenie do Manchesteru United byłoby spełnieniem jego piłkarskich marzeń.
Díaz: Gra dla United jest marzeniem każdego piłkarza
» Skauci Manchesteru United obserwują poczynania Enzo Díaza
Lewy obrońca Agropecuario Argentino jest obecnie obserwowany przez wysłanników klubu z Old Trafford. Díaz rozegrał dopiero sześć meczów w pierwszym zespole, jednak przykuł uwagę przedstawicieli Manchesteru United.

- Dowiedziałem się o wszystkim w sobotę rano, ale od tego momentu nie rozmawiałem ze swoim agentem. Powiedział mi, że skauci United byli zachwyceni i będą mnie oglądać przez kilka następnych meczów - stwierdził Argentyńczyk.

- Gra dla Manchesteru United jest marzeniem każdego piłkarza. Muszę jednak pozostać skupiony na swoich obowiązkach. Chcę cieszyć się grą - dodał Díaz.

« Poprzedni news
Lingard: Marcus niesamowicie się rozwinął
Następny news »
Rivaldo: Nigdy nie miałem okazji dołączyć do United


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

Przejd> do góry strony