Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Buffonge: Przeprowadzka do United była wielkim krokiem

» 13 listopada 2017, 16:48 - Autor: Rio5fan - Źródło: manutd.com
DJ Buffonge wypowiedział się na temat swojej dotychczasowej drogi życiowej, która w 2015 roku doprowadziła go do akademii Manchesteru United.
Buffonge: Przeprowadzka do United była wielkim krokiem
» 21-latek trafił do akademii Manchesteru United w 2015 roku
Urodzony w Londynie zawodnik najpierw zbierał szlify w szkółce Arsenalu, by następnie przenieść się do Fulham. Później czekała go przeprowadzka na północny zachód kraju.

- Rozpocząłem w drużynie grającej w lidze niedzielnej, Broadwater Farm z Londynu. Zacząłem w bardzo młodym wieku. Miałem około cztery lata i teoretycznie nie wolno mi było grać, ale mnie dopuścili! - wspomina Anglik.

- Stamtąd przeniosłem się do Arsenalu, z Arsenalu do Fulham, a z Fulham tutaj. Tak, mam za sobą sporo przenosin. Z Fulham wygraliśmy turniej Premier League do lat 16. Mieliśmy naprawdę mocną ekipę. Kilku zawodników się przebiło. Grał ze mną na przykład Ryan Sessegnon. Później wraz z bratem Stevenem występował w pierwszym zespole.

- Matt O'Riley powędrował tą samą drogą, a Dennis Adeniran przeniósł się do Evertonu. Jest kilka innych przykładów. Przeprowadzka na północ była wielkim krokiem dla mnie i mojej rodziny. Moi bliscy przyjechali ze mną, by mnie wspierać. To niezwykle istotne, ponieważ mogłem skupić się na swoich obowiązkach.

- Rodzina wspiera mnie od czasów Broadwater Farm. Oni są ze mnie dumni, a ja z nich. Nie było łatwo ciągle wozić mnie na treningi - zakończył Buffonge.

« Poprzedni news
Mata: Chcemy znów pokazać siłę na Old Trafford
Następny news »
Lukaku: Jestem jak lampart w klatce




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (2)


Klimaa: 21 lat a póki co brak debiutu w pierwszym zespole. Jego przyszłość jest poza OT.
» 15 listopada 2017, 22:31 #2
Davide: DJ Pogs ma konkurencję.
» 13 listopada 2017, 17:56 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

Przejd> do góry strony