Smalling: Zasłużyliśmy na bramkę

» 5 listopada 2017, 22:14 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Chris Smalling nie krył rozczarowania po porażce Manchesteru United w jedenastej kolejce Premier League na Stamford Bridge (0:1).
» Chris Smalling i jego koledzy ponieśli porażkę w niedzielnym spotkaniu z Chelsea
Podopieczni José Mourinho nie odpowiedzieli na zwycięstwo Manchesteru City i tracą już osiem punktów do lokalnego rywala.

- Rezultat jest bardzo rozczarowujący, ponieważ daliśmy z siebie wszystko i przez długie fragmenty kontrolowaliśmy ten mecz. W pierwszej połowie zepchnęliśmy Chelsea do obrony. Powinniśmy zdobyć bramkę, gdy dobrze nam szło - podkreślił Smalling.

- Wywarliśmy presję na Chelsea także w ostatnich dwudziestu minutach spotkania. Uważam, że zasłużyliśmy na gola. Szkoda, że przed nami przerwa reprezentacyjna. Musimy się przegrupować i w kolejnym meczu się zrehabilitować.

- Musimy wrócić na Old Trafford i w następnej kolejce ligowej zagrać tak, żeby nasi kibice mogli być z nas dumni - zakończył reprezentant Anglii.