Herrera: Porażka z bezpośrednim rywalem wyjątkowo boli

» 5 listopada 2017, 20:54 - Autor: Rio5fan - źródło: MUTV
Manchester United nie zdołał wywieźć nawet punktu ze Stamford Bridge po niedzielnym spotkaniu z Chelsea (0:1).
» Ander Herrera był rozgoryczony po niedzielnej wizycie Manchesteru United na Stamford Bridge
Drugie ligowe niepowodzenie Czerwonych Diabłów w trwającym sezonie Premier League skomentował Ander Herrera.

- Oczywiście, że jesteśmy rozczarowani, ponieważ przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych szans w pierwszej połowie. Chelsea również, bo to silny zespół. Po przerwie do siatki mogli trafić Fellaini i Rashford - stwierdził Herrera.

- Wiedzieliśmy, że drużyna, która pierwsza strzeli gola, będzie bardzo blisko zwycięstwa. To oni strzelili gola i później grali piątką w obronie i czwórką w pomocy. Nie możemy być zadowoleni, gdyż przegraliśmy z bezpośrednim rywalem. Jest sporo do poprawy, chociaż mieliśmy swoje okazje.

- Chelsea rozpoczęła drugą połowę lepiej od nas. To może się zdarzyć w futbolu. My lepiej rozpoczęliśmy pierwszą część gry. Staraliśmy się zareagować po bramce. Chelsea cofnęła się do obrony i nam się nie udało.

- Kiedy przegrywasz mecz, chcesz jak najszybciej rozegrać kolejny. Musimy jednak poczekać dwa tygodnie. Z drugiej strony, będziemy mieli szansę na odpoczynek. Niektórzy zawodnicy grają nieprzerwanie od ostatniej przerwy na spotkania reprezentacji. Dobrze, że będziemy mogli odzyskać trochę energii - zakończył pomocnik Manchesteru United.