Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Antonio Valencia zdobywcą bramki miesiąca

» 11 października 2017, 16:59 - Autor: Rio5fan - Źródło: manutd.com
Nie jest żadnym zaskoczeniem, że to Antonio Valencia zgarnął wyróżnienie za najładniejszego gola Manchesteru United we wrześniu.
Antonio Valencia zdobywcą bramki miesiąca
» Antonio Valencia popisał się fenomenalnym trafieniem w konfrontacji z Evertonem
Reprezentant Ekwadoru zachwycił kibiców zgromadzonych na Old Trafford, gdy jego doskonały strzał dał United prowadzenie w rywalizacji z Evertonem.

Gol prawego obrońcy Manchesteru United zyskał aż 83% głosów w internetowym plebiscycie. Drugie miejsce zajął Aidan Barlow ze swoją bramką przeciwko drużynie CSKA do lat 19, a na najniższym stopniu podium znalazł się Arnau Puigmal, który doskonale wykonał rzut wolny w meczu w Newcastle United w ramach Premier League do lat 18.


« Poprzedni news
Sto lat sir Bobby! Dziś 80. urodziny Charltona
Następny news »
Ferdinand: Rashford może dorównać najlepszym


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (5)


Klimaa: Nie mogło być inaczej ;)
» 11 października 2017, 23:39 #5
piecia: Zauwazyliscie, ze Antka nie było wczoraj w kadrze z Argentyną ?
» 11 października 2017, 18:55 #4
reggieynot: Też się zdziwiłem i to sprawdziłem. Był zawieszony za kartki.
» 12 października 2017, 02:45 #3
kckMU: Ten gol był nie z tej ziemi. To był pierwszy gol z którego się nie cieszyłem, bo aż mnie zamurowało. I to na dobre dwie/trzy minuty.
» 11 października 2017, 17:57 #2
Wafelek100: Miałem to samo kolego xD
» 11 października 2017, 23:50 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

PrzejdŸ do góry strony