Komfortowe zwycięstwo cieszy McTominaya

» 21 września 2017, 06:59 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Scott McTominay pozytywnie ocenia występ piłkarzy Manchesteru United w wygranym 4:1 (3:0) meczu Pucharu Ligi z Burton Albion.
» Scott McTominay pojawił się na placu gry w 64. minucie spotkania z Burton Albion
McTominay pojawił się na boisku w 64. minucie, zmieniając Marcusa Rashforda.

– Chłopaki zagrali naprawdę dobrze i to był dla nas komfortowy wieczór – mówił McTominay po końcowym gwizdku na antenie MUTV.

– Kontrolowaliśmy większość meczu. Burton miało kilka okazji, ale w drugiej połowie rozstrzygnęliśmy spotkanie. To był miły wieczór.

– Z mojej perspektywy fajnie, że dostałem kilka minut na boisku – dodaje McTominay.