Oceny pomeczowe: Manchester United - Everton 4:0

» 17 września 2017, 21:38 - Autor: aruna12 - źródło: MEN/DevilPage.pl
Manchester United nie rozegrał wielkiego meczu, ale mimo to udało mu się pokonać Everton aż 4-0. Dla podopiecznych Jose Mourinho to już trzeci taki rezultat w tym sezonie. Poniżej prezentujemy noty piłkarzy, wystawione przez redakcję Manchester Evening News oraz czytelników DevilPage.pl.
» Romelu Lukaku dał się mocno we znaki byłym pracodawcom, zdobywając gola i zaliczając asystę
David de GeaDavid de Gea
Od kwietnia nie wpuścił gola na Old Trafford i był bezbłędny w starciu ze swym dawnym kapitanem. Zaliczył kilka ważnych interwencji w drugiej połowie.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.86

Antonio ValenciaAntonio Valencia
Jego pierwsza bramka na Old Trafford była zarazem najładniejszą w barwach United. Ten gol zmusił Everton do zmiany planów na mecz, co pomogło gospodarzom.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 8.67

Phil JonesPhil Jones
Wrócił do formy po słabszym meczu ze Stoke. Świetnie radził sobie z Rooneyem i wyraźnie poprawił wyprowadzanie piłki.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.82

Eric BaillyEric Bailly
Na początku meczu ostro starł się z Rooneyem i był to dla niego swoisty lek na kaca po meczu ze Stoke. Podobnie jak Jones, zdołał wrócić do formy.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.14

Ashley YoungAshley Young
Wywalczył miejsce w składzie, choć tym razem zagrał na lewej stronie obrony. Zaliczył kolejny dobry występ, był przydatny w obronie i ataku.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.81

Nemanja MatićNemanja Matić
Rozpoczął przygodę z United w świetnym stylu i wciąż spisuje się nienagannie. W pierwszej połowie miał na grę United większy wpływ niż Mata i Mychitarian.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.32

Marouane FellainiMarouane Fellaini
Lepiej prezentował się gdy wchodził z ławki. Zespołowi brakowało Pogby, Fellainiemu daleko do kreatywności Francuza.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.44

Juan MataJuan Mata
Zaczął żywiołowo, ale potem przygasł i zbyt często pakował się w zatłoczony środek boiska. Trafił w słupek z rzutu wolnego.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.95

Henrich MychitarianHenrich Mychitarian
W pierwszej połowie brakowało mu Pogby, zbyt wiele odpowiedzialności spoczywało na jego barkach. Po przerwie grał dużo lepiej i wpisał się na listę strzelców.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.39

Marcus RashfordMarcus Rashford
Nie pokazał, że zasługuje na pierwszy skład. W pierwszej połowie albo był niewidoczny, albo popełniał błędy. W drugiej połowie zapracował na to, by go zmienić.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.69

Romelu LukakuRomelu Lukaku
Dobrze się ustawiał, ale jeszcze przed przerwą zmarnował doskonałą sytuację. Po przerwie zrehabilitował się asystą oraz golem.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.64

Zmiany:

Jesse LingardJesse Lingard
Zmarnował dogodną okazję do strzelenia gola, ale ciężko pracował (wszedł w 61. minucie za Rashforda).
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.81

Ander HerreraAnder Herrera
Pomógł doprowadzić sprawy do pomyślnego końca (wszedł w 76. minucie za Matę).
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.58

Anthony MartialAnthony Martial
Pojawił się na boisku w końcówce, ale zdołał wywalczyć i wykorzystać "jedenastkę" (wszedł w 87. minucie za Mychitariana).
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 8.05

Sto czystych kont Davida de Gei w barwach United
Matić najlepszym piłkarzem w meczu z Evertonem

Komentarze (18)

Klimaa: Obecne ustawienie bez Pogby kiedy w środku mamy Matica, Fellainiego i Henryka może być opcją zbyt mało kreatywną kiedy zaczniemy grać z najsilniejszymi klubami. Uważam że trzeba wkomponować Herrere do składu bo niestety ale w wielu meczach Matic będzie przede wszystkim bronić aniżeli grać do przodu.
» 19 września 2017, 23:36 #18
Jake: Coooo? Lingard dostał na devilpage ocene 5.81? Moim zdaniem zagrał dosyć dobry mecz, był aktywny i rozruszał ociężałe United. Bardziej pasuje mi tu ocena z przedziału 6.5 - 7
» 17 września 2017, 22:53 #17
Karro: To jest jeden z zawodników którzy dostają ocenę głównie za nazwisko. Aż mi chłopaka żal bo nie zasługuje na tak dużą krytykę
» 17 września 2017, 23:24 #16
GloryMufc: No właśnie TOOOOOOOOOOOOOO
» 17 września 2017, 23:35 #15
MbDevil: MEN powinno chyba wystawić Fellainiemu wyższą ocenę niż 6. Wiadomo że nie grał za bardzo efektownie, ale moim zdaniem wyraźnie było widać w tym meczu że jego zadaniem było zostawienie rozgrywania piłki Maticowi i ewentualna asekuracja jak go zabraknie z tyłu i to robił bardzo dobrze. Tym bardziej jestem zdania że miał takie zadania, bo nie zapuszczał się w ogóle w pole karne na ewentualne dośrodkowania, a wiadomo że lubi to robić. Po prostu zrobił to czego Mourinho oczekiwał
» 17 września 2017, 22:13 #14
DevoMartinez: Fajnie by było dodać do MEN oceny wshoscored. Tam jest to liczone bardziej matematycznie, takie zastawienie dawałoby lepszy obraz imo.
» 17 września 2017, 23:48 #13
DiMaryja: Fellaini miał sporo odbiorów, dobrze zagrał.
» 17 września 2017, 23:57 #12
GloryMufc: Rash powinien na dwa mecze wylądować w młodzieżowej kadrze.Niech tam się wybiega, drybluje,krótko mówiąc ,niech tam się wyszaleje i wróci do gry z czystą głową.Niestety ale w tym meczu był beznadziejny.
» 17 września 2017, 22:08 #11
GraFF: Ale Martial jak wchodzi w wyjściowej jedenastce to swojego poziomu też nie pokazuje. Oboje na lewe skrzydło są nie do zatrzymania jako zmiennicy w 70 minucie, ale od początku spotkania obaj nie są sobą.
» 18 września 2017, 20:07 #10
Dacho3301: Nie rozumiem podejścia niektórych użytkowników...zagrał jeden słabszy mecz i już od razu chcecie go zsyłać do rezerw ? Naprawdę nikt już nie pamięta jak ratował nam tyłek mimo niespełna 20 lat(Celta, Chelsea, City, Arsenal, Anderlecht ect.. ) ?! Obecny sezon ? 3 gole i asysta w 6 meczach, czyli rozumiem, że słabo ? Martial tez jest świetny, ale póki co strzela bramki jedynie na 4:0, gdzie umówmy się, waga bramki nie jest już tak istotna. Rash to nasz wychowanek i powinien grać jak najczęściej. Taki klub jak United to nie tylko kupowanie Francuzów/Hiszpanów za grube miliony ,ale również opieranie drużyny na wychowankach tak jak było za czasów SAF(w sumie na nich zbudował naszą markę i potęgę).
» 19 września 2017, 11:32 #9
moura: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.09.2017 21:42

Devilpage dlaczego w tabelce po prawej stronie jesteśmy na 2 miejscu, kiedy jesteśmy na 1 ??
» 17 września 2017, 21:41 #8
mgs: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.09.2017 21:50

Poprawcie to!
» 17 września 2017, 21:50 #7
aruna12: Nie ma czego poprawiać. Oficjalna strona Premier League podaje, że jesteśmy na drugim miejscu, więc nasza tabela to odzwierciedla.
» 17 września 2017, 21:51 #6
ecdb7: W przypadku takiej samej liczby punktów oraz bilansu bramek decyduje kolejność alfabetyczna...
» 17 września 2017, 22:13 #5
franek95: Jest dopiero 5 kolejek za nami, czy to aż taka różnica kto jest 1 kto 2 ? Jeśli to by była ostatnia kolejka z pewnością nie byłaby to kolejność alfabetyczna. Na pewno są zapiski w regulaminie jakie kryteria wtedy się bierze pod uwagę.
» 18 września 2017, 01:02 #4
Talek: @franek95 najpierw jest różnica bramek a później ilość bramek strzelonych, wg regulaminu nie ma nic dalej, zespoły są praktycznie na tej samej pozycji, z zasady wypisuje się je alfabetycznie. Jeśli miejsce decyduje o mistrzostwie albo miejscu premiowanym grą w europejskich pucharach w takim wypadku rozgrywany jest dodatkowy mecz na neutralnym boisku.
» 18 września 2017, 03:58 #3
2Fast4You: Jeśli bramki są takie same to decydują wyniki meczu między danymi zespołami, my z City jeszcze nie graliśmy więc dalej jest kolejność alfabetyczna
» 18 września 2017, 10:21 #2
Alaan: @2Fast4You, no nie, mecz bezpośredni w lidze angielskiej nie decyduje o niczym :)
» 18 września 2017, 23:45 #1