Rashford: Będzie nam bardzo brakowało Paula

» 13 września 2017, 17:55 - Autor: Rio5fan - źródło: MUTV
Marcus Rashford odegrał ważną rolę we wtorkowym zwycięstwie Manchesteru United nad FC Basel (3:0).
» Marcus Rashford przywitał się z Ligą Mistrzów w odpowiednim dla siebie stylu
Angielski napastnik zadebiutował w Lidze Mistrzów i zdołał wpisać się na listę strzelców, pokonując Tomáša Vaclíka na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

- Każdy zespół z naszej grupy jest w stanie rzucić nam wyzwanie, więc musimy okazać wszystkim szacunek. Trzeba grać o zwycięstwo w każdym meczu - powiedział Rashford.

- Mamy bardzo mocny skład, co jest dobre dla menadżera oraz dla piłkarzy. Rodzi się między nami pozytywna rywalizacja. Będzie nam jednak bardzo brakowało Paula. Mam nadzieję, że wróci do nas tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

- Jeżeli chcemy być mistrzami kraju, to musimy wygrać. W niedzielę będzie trudno, ponieważ Everton to mocna drużyna. Poczynili dobre transfery i są silni w każdym rejonie boiska. Musimy się postarać o właściwy rezultat - zakończył Anglik.