Lukaku znowu trafia do siatki!

» 4 września 2017, 07:00 - Autor: Bart - źródło: Twitter.com
Romelu Lukaku kontynuuje swoją dobrą passę strzelecką. Belg powiękzył swój dorobek bramkowy dla reprezentacji w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata 2018.
» Belg ponownie wpisał się na listę strzelców
Belgowie wygrali mecz wyjazdowy 2:1. Wynik spotkania otworzył Jan Vertonghen w 70. minucie meczu.

Grecy zdołali szybko wyrównać za sprawą Zeca, lecz minutę po ich bramce, Romelu zdobył zwycięskiego gola strzałem głową, po dobrym dośrodkowaniu z prawej flanki. W meczu udział wziął również drugi zawodnik z Manchesteru United - Marouane Fellaini.