Oceny pomeczowe: FC Barcelona vs Manchester United 1:0

» 27 lipca 2017, 22:37 - Autor: matheo - źródło: MEN
David de Gea dostał najwyższą ocenę spośród piłkarzy Manchesteru United za swój występ w meczu z Barceloną (0:1). Ostatnie spotkanie Czerwonych Diabłów na tegorocznym amerykańskim tournée ocenili dziennikarze Manchester Evening News.
» David de Gea został oceniony najwyżej za mecz z Barceloną
David de Gea
Był zapracowany przez całą pierwszą połowę. Dwukrotnie fantastycznie powstrzymał Luisa Suareza. Zwiodła go zgrzytająca obrona. Ocena: 8

Antonio Valencia
Barca nie spłukała go tak bardzo jak innych, ale dał się złapać przy golu Neymara, kiedy stracił balans. Ocena: 5

Victor Lindelof
Wciąż wygląda niepewnie w defensywie United. Chwilami jego ustawianie się było amatorskie. Barcelona strzeliła gola z jego strefy. Ocena: 5

Chris Smalling
Zagrał z Barceloną 45 minut na FedExField sześć lat temu i będąc młokosem wyglądał dużo bardziej komfortowo niż obecnie. Ocena: 5

Daley Blind
Kiepskie tournée Holendra. Marnował miejsce na lewej stronie, choć było go dużo. To on zaczął atak, po przerwaniu którego Neymar strzelił gola. Ocena: 3

Michael Carrick
Pamięta dwa finały Ligi Mistrzów z Barceloną. Ani razu nie onieśmielił rywala u progu swoich 36. urodzin. Ocena: 5

Jesse Lingard
Jedyny piłkarz, który zaczynał w podstawowym składzie we wszystkich pięciu meczach. Tym razem zagrał na swojej najsłabszej lewej stronie i nigdy nie wszedł w mecz. Wyglądał na onieśmielonego, choć ogólnie miał dobre tournée. Ocena: 4

Paul Pogba
Zanotował kilka światowej klasy momentów, ale ciężko było mu wpłynąć na grę. Nie miał wsparcia u Carricka Ocena: 7

Henrich Mychitarian
Tak jak Pogba, zanotował kilka zagrań, które ucieszyły publikę. Wystąpił na swojej ulubionej pozycji, tuż za napastnikiem. Nie miał zbyt często piłki. Ocena: 6

Marcus Rashford
Przysparzał trochę problemów rywalom na flankach. Zmusił Jaspera Cillessena do interwencji. Nierówne dośrodkowania. Ocena: 6

Romelu Lukaku
Zmarnował doskonałą szansę na początku, ale później się zrehabilitował, choć United przez większość spotkania jechali na wstecznym biegu. Ocena: 6