Oceny: Real Madryt vs Manchester United 1:1

» 24 lipca 2017, 07:09 - Autor: matheo - źródło: MEN
Victor Lindelof został oceniony najniżej przez dziennikarzy Manchester Evening News za występ w towarzyskim meczu z Realem Madryt. Czerwone Diabły w regulaminowym czasie gry zremisowały z Królewskimi 1:1, a w konkursie rzutów karnych wygrały 2:1.
» Victor Lindelof o meczu z Realem Madryt będzie chciał jak najszybciej zapomnieć
Sergio Romero
Dobre piąstkowanie na początku spotkania. Wyglądał na spokojnego w swoim pierwszym starcie na tegoorcznym tournée. Komfortowa I połowa. Ocena: 6

Timothy Fosu-Mensah
Zaczął niespokojnie, ale później szybko się pozbierał i zanotował kolejny zachęcający występ na prawej stronie, grając przeciwko Garethowi Bale’owi. Ocena: 7

Eric Bailly
Nie pomylił się ani razu przez całe tournée. Bez względu na kaliber przeciwnika, Bailly niestrudzenie go przestawia. To tylko kwestia czasu, kiedy będzie postrzegany jako obrońca światowej klasy. Ocena: 8

Phil Jones
Dobrze prezentował się u boku Bailly’ego. Pewny siebie w starciach z Karimem Benzemą. Odzyskał wiarę po kiepskim występie z Realem Salt Lake. Ocena: 8

Matteo Darmian
Bardziej przekonuje na lewej stronie niż Daley Blind, choć atakowali go Isco i Lucas Vazquez. Niewiele robił w ofensywie. Ocena: 6

Marouane Fellaini
Często wyglądał niezdarnie, kiedy miał piłkę. Miał problem, aby wpłynąć na grę. Tragiczne wykończenie w drugiej połowie. Ocena: 5

Andreas Pereira
Zagrał nieco bardziej z przodu i zaczął imponująco, od założenia siatki Marcelo. Przygasł, kiedy Real zaczął dyktować warunki gry. Ocena: 6

Michael Carrick
Wpłynął na grę na początkowym etapie, ale później przechodził obok, kiedy Real zwiększył szybkość podań. Zdyscyplinowany za plecami Fellainiego i Pereiry. Ocena: 6

Jesse Lingard
Zaczął bardzo dobrze, a jego akcje z kolegami były zachęcające. Największe zagrożenie pod bramką Realu Madryt w pierwszej połowie. Dwukrotnie był bliski zdobycia gola, a tuż przed przerwą ostatecznie trafił do siatki. Ocena: 7

Anthony Martial
Chciał zagrozić bramce Realu i robił wszystko, aby tak się stało. Ostatecznie popisał się dryblingiem światowej klasy i zakręcił w głowie defensorom Realu przy trafieniu Lingarda. Ocena: 7

Marcus Rashford
Miał mało powodów do radości, grając przeciwko Varane’owi i Nacho. Nie dostawał podań i nie był górą w starciach ze środkowymi obrońcami. Ocena: 5

Daley Blind
Nie miał większych problemów, natomiast nie dostarczał piłek Martialowi. Ocena: 6

Komentarze (30)

Klimaa: Lindelof chyba teraz będzie twardo chodzić po ziemi po tak kiepskim występie. Dobrze że taki mecz zdarzył mu się teraz - ma czas aby popracować nad swoją grą.
» 25 lipca 2017, 00:05 #28
ess: Chill ludzie. Co roku to samo - każdy na tej stronie dramatyzuje, bo słabo gramy w towarzyskich(nawet za ser Alexa). Piłkarze mogą grać słabo z wielu powodów: co chwila grają z innymi partnerami; ćwiczą to co na treningach; są zmęczeni treningami siłowymi(np. Real wczoraj); wiedzą, że to gra o pietruszkę; i pewnie wiele innych. Nawet Bayern dostał od Milanu. Także nie wyciągajcie co roku zbyt daleko idących wniosków
» 24 lipca 2017, 20:23 #27
LorenzoCFC: Ale co Martial zakręcił to poezja. Niektórzy tutaj widzę wymagają od np. Pogby czy Rashforda aby Ci mieli każdy mecz idealny. To jest tylko tourne, mecze towarzyskie, bez większego znaczenia, nie możecie wymagać od każdego zawodnika 110% zaangażowania i skupienia, oni też muszą odpocząć przede wszystkim psychicznie. Kto ma do czynienia ze sportem całym rokiem, wie o czym piszę. Jeszcze nawet połowa okna transferowego nie mineło, tyle osób już płaczę hehe
» 24 lipca 2017, 20:00 #26
Qwerty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.07.2017 16:05

Marcus jest najlepszym piłkarzem United na tournee..W tym sezonie liczę również na Anthonego.sciagnac zawodnika na pozycję. Michaela według mnie Verratti wpasowałby się w nasz styl gry.I mamy mistrza.Matica Chelsea tanio nie wypuści
» 24 lipca 2017, 16:00 #25
ERNO29: PSG również tanio Verrattiego nie puści. Ponad to Verrattim interesuje się także Barcelona. Ja wolałbym na tą pozycję Williama Carvalho lub Dendonckera.
» 24 lipca 2017, 17:37 #24
Qwerty: Tak ale jeżeli dawać ogromną kasę za matica to lepiej trochę dołożyć do Verrattiego i mieć k klasę lepszego grajka
» 24 lipca 2017, 18:08 #23
iMarMU: Nic nie rozumiem z tego co piszecie. Lukaku słaby , Pogba słaby, wcześniej Martial slaby. A może to mecz o nic i za 3 tygodnie gramy z Realem poważny mecz i może wtedy zobaczymy co będzie. Pogba wczoraj grał tak jakby nie chciał pokazać nic dobrego. Szkoda mi Lidelofa ba on w tych all meczach słabo wypada.
We wczorajszym meczu tez Miki nic nie pokazał dużo piłek tracił.
A o Lukaku bym się nie martwił będzie strzelał sporo bramek z Ibra i Rasfordem myśle :)
» 24 lipca 2017, 15:44 #22
United45: Kompletne bzdury, obecne United coraz bardziej nabiera kształtu i gra naprawde ładną piłkę dla oka. Idąc twoim tokiem myślenia Real Madryt (przypomne drużyna która wygrała w przeciągu 2 lat LM 2 razy) jest druzyną nudną i pozbawioną kolorytu bo w pierwszej połowie grając w podstawowym składzie powinna zniszczyć młodzików z United a skończyło się tak że to nasza młodzież zepchnęła drużynę Zidana do zmasowanej defensywy. Druga połowa to odbicie lustrzane pierwszej, wiadomo że młodzież chce się pokazać i grać jak najlepiej. Wszystko zagra jak w pierwszym składzie wyjdą Lukaku z Rashem w ataku, na wahadłach Valencia z Lingardem i w srodku Herrera(Pereira)-Pogba-Miki(Mata). Z takim składem i zdyscyplinowaniem taktycznym(udany skok pressingowy do którego dązy Mou i agresja w środku pola) uwierzcie możemy zmieść Real z boiska w meczu o Superpuchar Europy
» 24 lipca 2017, 13:38 #21
Loco1987: Tak jak napisał United 45
Skoro masz podstawowy skład jest słaby bo przegrali z młodymi z Madrytu to ich pierwszy skład też jest słaby bo przegrali z naszymi rezerwami. Głupi tok myślenia :p
» 24 lipca 2017, 14:15 #20
Davide: syndicate, zgadzam się w większości. Myślę jednak, że Lukaku ze swoimi ograniczeniami może pasować do zestawienia z kreatywnym Mychitarianem (lub Matą) za plecami i z dynamicznymi Rashfordem/Martialem oraz Lingardem na skrzydłach, co widzieliśmy w pierwszej połowie z City. Oczywiście Fellaini był beznadziejny, ale sądzę, że nie będzie podstawowym zawodnikiem w tym sezonie. Spodziewam się także lepszego sezonu w wykonaniu ubiegłorocznych nabytków. Pożyjemy, zobaczymy.
» 24 lipca 2017, 14:52 #19
uzio: Tak na prawdę pierwszy miesiąc nowego sezonu pokaże na co ich stać i jaki futbol będą prezentować.
A wyciąganie wniosków na podstawie przedsezonowych meczy to bzdura. Dla nich to jak trening. Poza tym mecz z realem grali w pełnym słońcu gdzie temperatura wynosiła około 30 stopni w cieniu więc normalne, że większości się po prostu nie chciało. Zarówno z jednej jak i drugiej strony. A dla takich młodych to wiadomo szansa żeby się pokazać, więc były wyjątki, którym zależało żeby się pokazać z jak najlepszej strony.
» 24 lipca 2017, 16:08 #18
ERNO29: Mou zna się jak mało kto na przywracaniu zespołom dawnej chwały. Ja wierzę, że w tym sezonie zdobędziemy majstra.
» 24 lipca 2017, 17:42 #17
Wave: Lukaku 2x wyszedl na idealna 100ke w przeciagu 2 min, raz spartaczyl Pogba, 2gi raz nie podawal Michitarian, tyle odnosnie skomlenia na Lukaku
» 24 lipca 2017, 20:45 #16
rizx: Vidić też nie zaczął najlepiej, a jak skończył wszyscy wiemy
» 24 lipca 2017, 11:31 #15
duncaneedwards: lidelof wczoraj nie zachwycil.ale wedlug mnie dobrze ze tak blad zdazyl mu sie w meczu towarzyskim a nie w meczu ligowym o punkty.bailley mial poczatki podobne tylko w meczach ligowych;p.chociaz w lidze europy tez odbila mu palma. na chwile obecna nasz srodek to jones i bailey
» 24 lipca 2017, 11:13 #14
jancziii: Powiem tak MARRIAL ma potencjał by byc na poziomie neymara, jak ktoś pisze ze MARRIAL byl slaby, on moze nie grać caly mecz ale dla takich akcji kluby maja pilkarzy jak Messi ronaldo hazard neymar robben, jedna akcja dal bramke pamiętamy pierwszy sezon ryo bylo dwa lata temu i co wtedy potrafił. Zadne zaskoczenie dla mnie. Lindelof to pilkarz typu dawid luiz który za daleko wychodzi i zostawia luki a potem ratuje sie porwornymi faulami, mam nadzieje ze sie ogarnie
Linhard, mou trzyma ho dlatego ze ryo typ starej daty pomocnika z uderzeniem dobra gra nogami obiema i co najważniejsze wraca i pomaga kolega, duzo presuje ma dobra wytrzymałość co widac, po takiej grze to miki oddycha rekawami
» 24 lipca 2017, 10:58 #13
smutny87: Zanim dodasz następny komentarz,popracuj nad pisownią bo czytać się tego nie da.
» 24 lipca 2017, 13:00 #12
tom93: McTominay ciekawie się zapowiada
» 24 lipca 2017, 10:56 #11
MarChester: ..ale raczej w meczu o Superpuchar nie zagra
» 24 lipca 2017, 10:33 #10
ERNO29: Mou zrobi z Lindelofa świetnego obrońcę. Wierzę w to.
» 24 lipca 2017, 10:26 #9
Pilar14: Na plus Fosu, Fella, Eric, Jones Jessie, Andreas
Na minus Lindelof, Pogba, Miki, Smoła i Martial - wyszła mu tylko jedna akcja w tym meczu. W 2. poł zero jakiegokolwiek przyspieszenia. W drugiej połowie coś się posypało i była to kontuzja Herrery. On miał być kluczem, z resztą jak zawsze. Miał ustawić Pogbę, zbierać piłki od Felli i dawać doświadczenie Andreasowi.
Co do obrony to Lindelof słabiutko, ale pamiętam jak zaczynał DDG, te jego błędy w wybiciach i jak go do bramki wpychali w tym BPL. Może coś Victora będzie, tak jak z Rojo a może i ciut więcej
No i Jones na plusik. Zapominamy o nim, a czyścił jak Perwoll w tej pierwszej połowie
» 24 lipca 2017, 10:18 #8
MarChester: Lindelof strzelił sobie w stopę,
» 24 lipca 2017, 10:10 #7
Bloodborne: Na plus: bramkarze, fosu-mensah, pereira, martial, bailly, Jones, a w drugiej połowie mcTominay.
Pierwsza połowa miód dla oka jak młodzi gniewni przestawiali "gwiazdy" na niebie.
Druga połowa... hmmm mogłem iść spać :)
» 24 lipca 2017, 08:57 #6
Keravnos: Lindelof jak na razie rozczarowuje swoją postawą. Tragiczny błąd przy próbie odbioru która skończyła się jedenastką, potem wykonanie karnego na pałę w sam środek bramki jak na podwórku. w porównaniu do Bailly'ego który od początku grał solidnie ten koles wypada słabo. Miejmy nadzieję, że Mourinho wyciągnie z niego to co najlepsze tak jak zrobił to z Rojo
» 24 lipca 2017, 08:43 #5
Tom535: Dla mnie Lindelof 1/10. Nie wiem co trzeba jeszcze zrobic, zeby dostac taka ocene. Chyba polamac nogi koledze z drużyny albo ściągnąć majtki i penisem strzelić samobója.
» 24 lipca 2017, 07:48 #4
Miro: Pereira zdecydowanie 7
» 24 lipca 2017, 07:43 #3
Lonley: Zgadzam się, choć to może trochę na zachętę.
Fellaini natomiast zdecydowanie 7, bardzo często przerywał ataki Realu choć faktycznie 100% sytuację zmarnował koncertowo.
Pogba 4.
Z resztą ocen się zgadzam.
Gdzie Lindelof miał oczy przy tym karnym?!
» 24 lipca 2017, 07:52 #2
MlodyWierny: No jak dla mnie McTominay wyżej, zdecydowanie największe zagrożenie w 2 połowie, szkoda jedynie karnego
» 24 lipca 2017, 09:58 #1