Pierwszy letni sparing rezerw na remis

» 20 lipca 2017, 18:01 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Zespół Manchesteru United do lat 23 rozegrał swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do sezonu 2017/2018.
» Callum Gribbin wpisał się na listę strzelców podczas towarzyskiego spotkania z Salford City
Rywalem młodych Czerwonych Diabłów był klub Salford City. W pojedynku, który śmiało można określić starciem na stałe fragmenty gry, padł wynik 2:2.

To gracze Salford lepiej rozpoczęli tę rywalizację, gdyż po pierwszej połowie prowadzili już 2:0. Obie bramki zdobyte zostały w niemal identyczny sposób po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego z okolic pola karnego. Na listę strzelców wpisali się odpowiednio Lois Maynard oraz Scott Burton.

Podopieczni przybyłego do klubu Ricky'ego Sbragii odrobili straty w drugiej części gry. Najpierw fatalny błąd przy strzale Calluma Gribbina popełnił bramkarz Salford Tony Aghayere.

Na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry United wyprowadzili znakomitą kontrę, którą skutecznie wykończył Charlie Scott.