Lukaku i Lindelof zadebiutowali w United

» 16 lipca 2017, 06:17 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Romelu Lukaku i Victor Lindelof w wygranym 5:2 (3:0) meczu z Los Angeles Galaxy zanotowali nieoficjalne debiuty w barwach Manchesteru United.
» Romelu Lukaku choć bardzo chciał, to nie wpisał się na listę strzelców w meczu z LA Galaxy
Który piłkarz spisał się lepiej w meczu z Los Angeles Galaxy?
Nowi zawodnicy Czerwonych Diabłów pojawili się na murawie StubHub Center w Los Angeles na początku drugiej połowy i obaj przebywali na placu gry po 45 minut.

Zarówno Lukaku jak i Lindelof mogą czuć spory niedosyt po starciu z Amerykanami, bo mieli doskonałe okazje, aby wpisać się na listę strzelców. Lukaku zmarnował znakomitą okazję w 49. minucie, kiedy to z bliskiej odległości nie potrafił pokonać Briana Rowe’a.

Lindelof do bramki powinien trafić w 66. minucie, po rzucie rożnym Czerwonych Diabłów. Z kilku metrów huknął nad poprzeczką.

Po meczu Szwed usłyszał zapewne także kilka cierpkich słów za akcję z 80. minuty. W bardzo łatwy sposób dał się ograć Dos Santosowi, który mocnym strzałem pokonał Joela Pereirę.

Nowi zwodnicy kolejną szansę dostaną już 18 lipca (4:00) – Manchester United zmierzy się z Realem Salt Lake.