Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Zapowiedź: Los Angeles Galaxy vs Manchester United

» 15 lipca 2017, 19:06 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl
Manchester United w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego rozegra swój pierwszy mecz w ramach tegorocznego tournée po USA. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie Los Angeles Galaxy. Dla fanów to dobra okazja, aby po raz pierwszy zobaczyć w diabelskiej koszulce nowych zawodników – Romelu Lukaku i Victora Lindelofa.
Zapowiedź: Los Angeles Galaxy vs Manchester United
» Manchester United w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego rozegra swój pierwszy mecz w ramach tegorocznego tournée po USA. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie Los Angeles Galaxy. Dla fanów to dobra okazja, aby po raz pierwszy zobaczyć w diabelskiej koszulce nowych zawodników – Romelu Lukaku i Victora Lindelofa.
Kto? Los Angeles Galaxy vs Manchester United
Kiedy? 16.07.2017, 4:00
Gdzie? StubHub Center
Transmisja? Eleven


Kibice Manchesteru United z pewnością nie mieliby nic przeciwko temu, aby w starciu z LA Galaxy zobaczyć tyle bramek, ile podczas ostatniego spotkania obu drużyn. Trzy lata temu zespół prowadzony wówczas przez Louisa van Gaala pokonał klub z Miasta Aniołów aż 7:0. W meczach podczas amerykańskiego tournée to jednak nie wyniki będą najważniejsze, a solidne przygotowanie do trudów sezonu.

Mecz z Los Angeles Galaxy będzie dla ekipy Jose Mourinho wartościowym sprawdzianem, bo amerykańska drużyna jest w środku ligowego sezonu. Zespół Curta Onalfo zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.

W meczu z LA Galaxy zobaczymy dwie jedenastki Czerwonych Diabłów. Jose Mourinho już zapowiedział, że po 45 minut zagrają David de Gea i Joel Pereira. W kolejnym spotkaniu z Realem Salt Lake między słupkami stanie natomiast Sergio Romero.

Na boisku na pewno nie zobaczymy Ashleya Younga, Luke’a Shawa i Marcosa Rojo. Choć zawodnicy pojechali z drużyną do Kalifornii, to trenują indywidualnie i próbują odzyskać formę po kontuzjach złapanych jeszcze w poprzednim sezonie.

Swoją szansę na tournée dostaną natomiast młodzi zawodnicy. W 27-osobowej kadrze, która przyleciała do USA, znaleźli się m.in. Timothy Fosu-Mensah, Axel Tuanzebe, Demetri Mitchell i Scott McTominay. Szczególną uwagę warto będzie jednak zwrócić na Andreasa Pereirę. Brazylijczyk w poprzednim sezonie zanotował udane wypożyczenie do Granady i już zapowiedział, że w USA spróbuje wywalczyć sobie miejsce w składzie United. Warto więc w niedzielę wstać wcześniej i przyjrzeć się grze Czerwonych Diabłów.

« Poprzedni news
Mourinho wyjaśnia transfer Lukaku do United
Następny news »
LA Galaxy – Man Utd na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (61)


Mariusz199012: Cos czuje ze Bedzie pogrom w tym meczu
» 16 lipca 2017, 04:17 #61
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 03:54

Oczy jak 5 zł, trochę na bani, ale obejrzeć trzeba:)
» 16 lipca 2017, 03:53 #60
Pietrus: Wyspani? :D
» 16 lipca 2017, 03:47 #59
tygrys26: no pewnie :D
» 16 lipca 2017, 03:52 #58
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 03:46

transmisja na fb nawet jest
dla wybrednych drhtv. com. pl
» 16 lipca 2017, 03:44 #57
drewnoOUT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 03:13

gramy 3-5-2 !!

i.redd.it/gc160tk6uu9z.jpg

edit: skład w linku
» 16 lipca 2017, 03:09 #56
Hektor2001: Jeszcze tylko godzinka...
» 16 lipca 2017, 02:50 #55
pawelisto2: To się Szpilka popisał...liczyłem na trochę dłuższą walkę, żeby więcej czasu do meczu zleciało.
No cóż, tak czy siak trzeba czekać.
» 16 lipca 2017, 02:41 #54
Kasjusz: Kompletny offtop, ale mała wiadomość DO REDAKCJI; wypadałoby wywalić z listy dzisiejszą ciekawostke.
Chyba, że nie utożsamiamy Ligi Europy z Pucharem Uefa ;)
» 16 lipca 2017, 01:49 #53
PanWolodyjowski: Jaka tam Liga europy, dla mnie to zawsze będzie PUCHAR UEFA.
» 16 lipca 2017, 01:51 #52
Kasjusz: Też wolałem nazwe Puchar Uefa, ale nie o to chodziło w tym poście. Swoją drogą ciekawostka już zmieniona, więc reakcja naprwde szybka.
» 16 lipca 2017, 02:12 #51
drewnoOUT: ty tak serio czy tylko udajesz? te ''ciekawostki'' są wyświetlane losowo.
» 16 lipca 2017, 03:31 #50
Kasjusz: Niech sobie będą wyświetlane jak chcą. Chodziło o to, że ciekawostka brzmiała w skrócie "United nigdy nie wygrali Pucharu Uefa". A to już troche nieaktualne, więc jak najbardziej serio.
Chyba, że nie utożsamiamy Ligi Europy z Pucharem Uefa. Dopisze też tutaj, bo do tego też się dowalisz.
» 17 lipca 2017, 01:51 #49
PanWolodyjowski: Ciekawe czy w akcji zobaczymy popularnego wilczka
» 16 lipca 2017, 01:37 #48
Reusik12: Wilczek sie rozwija,potrzebuje minut.
» 16 lipca 2017, 02:23 #47
Mariusz199012: Nie moge sie doczekac sezonu premier leage i Ligi Mistrzow .ciekawe z kim przyjdzie nam Mierzyc w grupie Lm
» 16 lipca 2017, 00:51 #46
kckMU: I dożyliśmy czasów, gdzie można wygodnie obejrzeć tournee w polskiej TV. I to nie z Barcą tylko z LA Galaxy.
» 16 lipca 2017, 00:40 #45
dawidlp92: mam nadzieje że zaczniemy grać 4-3-3
» 16 lipca 2017, 00:35 #44
Mariusz199012: Jesli chodzi o mecz w necie to nie wiem na jakich stronach. Jesli masz Mozliwosc to o 9 na Eleven
» 16 lipca 2017, 00:33 #43
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 00:35

Na samym Eleven .
» 16 lipca 2017, 00:29 #42
Mariusz199012: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 00:33

Na Eleven sports o Godzinie 9 jest powtorka
» 16 lipca 2017, 00:28 #41
xrooneyfan: Ludzie, jest możliwe, że koło 9 już będzie cały mecz w sieci? Jak tak to na jakich stronach szukać powtórek, bo nie mam możliwości dziś siedzieć do 6?
» 16 lipca 2017, 00:07 #40
2Fast4You: fullmatchesandshows.com
Tu powinno być ale ręki uciąć sobie nie dam
» 16 lipca 2017, 00:38 #39
Kilerek7: Alexis powiedział, że chce grać w LM. Arsenal chce za niego 80 baniek. City chciało go kupić ale po wydatkach na bocznych obrońców mogą nie mieć tyle hajsu, Bayern wziął Jamesa, więc zostajemy tylko my. Niby mamy Mikiego, Rasha, Martiala, Lingarda i doszedłby może Perisić, ale Alexis to jest klasa sama w sobie i byłby to niewątpliwie hit.
» 16 lipca 2017, 00:00 #38
dlabigt23: Alexis to marzenie ale niestety to nie tylko twoje bo i tez moje ale jak widac nie interesujemy sie tym zawodnikiem co az dziwne dla mnie :) bo ten zawodnik ma ambicje i chce byc zawsze wysoko ceniony ale jednak Mou go nie chce :(
» 16 lipca 2017, 00:49 #37
Murad: Za LVG wygraliśmy z nimi 7-0 i był to pierwszy mecz Holendra jako trenera Manchesteru United. Ciekawe jak będzie tym razem...
» 15 lipca 2017, 23:41 #36
Mariusz199012: Kogo wolicie ? Matic czy Dier? Ja wole diera bo Anglik i gracz Na Lata
» 15 lipca 2017, 23:13 #35
seju: Nie śledzie Kogutów za bardzo, więc niewiele wiem o Dierze. Matic na pewno rozwiązałby wiele naszych problemów i posadzilby Afro na zasłużoną ławę
» 15 lipca 2017, 23:22 #34
Kilerek7: Fabinho
» 15 lipca 2017, 23:48 #33
seju: Ja bym mimo wszystko kupił kolejnego ofensywnego zawodnika. Obrona nie była naszym problemem w ostatnim sezonie. Spokojnie może grać Herrera -Pogba i Carrick - Fellaini z ławki. Wolałbym ofensywnego skrzydłowego. Jak mi brakuje Giggsa i Becksa...:(
» 16 lipca 2017, 00:01 #32
seju: Też nastawiam budzik. Do boju diabełki :)
» 15 lipca 2017, 23:02 #31
is200second: Nie siej chlopie ferkentu. Nie ma zadnego zainteresowania Alexisem ze strony United.

Alexis Sanchez, just confirmed in Chile where he is still on vacation; "I want to play the champions, it's a dream I have since I was a kid, and everything depends on the Arsenal"
» 15 lipca 2017, 22:58 #30
is200second: Bedzie prze wstac
» 15 lipca 2017, 22:46 #29
janpal1: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.07.2017 21:57

Jaki 1 skład obstawiacie?
» 15 lipca 2017, 21:56 #28
is200second: Wymiesza pewnie duzo. Napewno najlepsi nie zagraja wszyscy razem. Chocia ja bym chcial zobaczyc.

Martial. Debesciaku. Mata
Pogbiarz. Pereira. Herrera
» 15 lipca 2017, 22:51 #27
Sancho: Mourinho out
» 15 lipca 2017, 21:46 #26
Dreezeq: SANCHEZ has agreed PERSONAL terms with #MUFC fee yet to be agreed but should be shortly, as mufc willing to meet asking price of around 80M.
Świeżo ćwierknięte, ciekawe ile w tym prawdy.
» 15 lipca 2017, 21:34 #25
Sancho: To za dobre żeby mogło być prawdziwe
» 15 lipca 2017, 21:54 #24
champione2013: marzenia
» 15 lipca 2017, 21:57 #23
Kilerek7: Skąd info? Odmówię różaniec za ten transfer!
» 15 lipca 2017, 22:15 #22
Wawrzu: liczę że co najmniej piątkę im wbijemy...
» 15 lipca 2017, 21:08 #21
Mariusz199012: Matic jest okey ale wolałbym Diera bo to Anglik i Młody
» 15 lipca 2017, 20:56 #20
Wawrzu: Może masz racje ale Mou potrzebuje defensywnego pomocnika na już a Dier póki co ma mniej do zaoferowania niż Serb.
» 15 lipca 2017, 21:07 #19
Mariusz199012: Super! Wrescie Mozna zobaczyc ukochany Manchester przed nowym sezonem,Lindelof i Lukaku jestem ciekaw jak zagrają choc przeciez to tylko sparing .oby United walczyło o Mistrza Angli wkoncu i Lm chociaz o Cwiercfinał bym był zadowolony ale moim Marzeniem jest Finał lm!! Glory glory
» 15 lipca 2017, 20:54 #18
Wawrzu: Bakayoko w Chelsea więc Matic u nas to kwestia kilku dni.
» 15 lipca 2017, 20:52 #17
Saberem47: Jeśli przegramy to trzeba zwolnić Mourinho
» 15 lipca 2017, 20:01 #16
Xchrisx7: Zgadzam się w pełni!
» 15 lipca 2017, 21:22 #15
twr: Ej Panowie ma ktoś info na temat spiny Martiala i Lingarda która lata po sieci?
» 15 lipca 2017, 19:47 #14
JestemNumerem9: Jakiej spiny? Dla jaj do siebie doskoczyli. Nie siejcie fermentu.
» 15 lipca 2017, 20:05 #13
2Fast4You: Już któryż użytkownik o jakiejś spinie mówi xDDD wy to w ogóle oglądaliście ?
» 15 lipca 2017, 20:13 #12
RedDevils4life: W końcu powraca moja kochana drużyna. :-) Budziki nastawione?
» 15 lipca 2017, 19:37 #11
NeToPeReK: No jaha! Nawet dwa piwka na 4 rano uszykowane ^^
» 15 lipca 2017, 20:13 #10
RedDevils4life: Piwo z rana jak śmietana. :D
» 15 lipca 2017, 20:23 #9
drewnoOUT: Nie u każdego mecz jest o 4 rano. Np u mnie jest o 22.
» 15 lipca 2017, 20:50 #8
Davide: Ta, na dziewiątą, Eleven.
» 15 lipca 2017, 22:19 #7
pablogzw: Lukaku hat-trick
» 15 lipca 2017, 19:32 #6
Pietrus: Budzik już nastawiony ,teraz tylko trzeba czekać :D
» 15 lipca 2017, 19:16 #5
xMASAx: Budzik na 3:45 już nastawiony :)
» 15 lipca 2017, 19:14 #4
Niemanek: jeden czy wiecej :D?
» 15 lipca 2017, 19:16 #3
xMASAx: Jeden powinien wystarczyć :)
» 15 lipca 2017, 20:22 #2
Jasnowidz: Mecz o kalesraki ale pewnie będzie wygrana.
Przygotowania na pełnej parze mają być.
» 15 lipca 2017, 19:09 #1