Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Essien: Mourinho i Lukaku mogą znów pracować razem

» 17 czerwca 2017, 11:24 - Autor: matheo - Źródło: tribalfootball.com
Michael Essien, były zawodnik Chelsea, nie widzi powodów, dla których Romelu Lukaku nie miałby znów współpracować z Jose Mourinho.
Essien: Mourinho i Lukaku mogą znów pracować razem
» Romelu Lukaku od dawna jest przymierzany do Manchesteru United
Napastnik Evertonu od kilku miesięcy jest łączony z transferem do Manchesteru United. Niektórzy angielscy dziennikarze uważają, że Lukaku nie będzie chciał znów grać dla Portugalczyka, bo ten sprzedał go, kiedy razem pracowali w Chelsea.

– Moje relacje z Mourinho były dobre i normalne – mówi Essien.

– Wszyscy mieliśmy różne relacje z Jose, a moja, co wszyscy wiedzą, była jak ojca z synem.

– Nie powiedziałbym, że relacja Romelu z nim była taka sama, ale ogólnie była normalna. Szanowali się wzajemnie.

– Jeśli Jose go chce, a Romelu chce grać dla Jose, to oczywiście, że mogą pracować razem. Muszą jednak razem tego chcieć i wtedy będzie to możliwe – dodaje były zawodnik The Blues.

« Poprzedni news
Locadia: Manchester United jest moim marzeniem
Następny news »
Phil Jones poślubił Kayę Hall


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (24)


pelzebiusz: Chelsea w razie problemów z transferem Lukaku skupia się na Lacazzette. Więc jest szansa na najlepszego snajpera PL. Lukaku. I na najlepszy transfer tego okienka. Ja osobiście nie popieram żadnych transferów z Srealu Madryt - a już w ogóle Moraty James czy gwiazda CR ( żeluś nigdy nie wróci do harówki w PL prędzej PSG lub oznajmi że klimat Hiszpanii jest najlepszy)
» 18 czerwca 2017, 09:26 #24
ManchesterUtd: Jeżeli Lukaku chce współpracować z Mourinho to powinien byc naszym priorytetem.
» 17 czerwca 2017, 19:07 #23
wmb035: Kurcze... zabrzmi to rasistowsko, ale powiedzcie ilu czarnoskórych piłkarzy grało na najwyższym poziomie w najlepszych klubach przez chociaż 4-5 lat (oprócz Yaya Toure)? Nie uważacie, że czarnoskórzy piłkarze szybko się wypalają (bez skojarzeń)?
Zobaczie:
Benteke, Balotelli, Delph, Song, itd.
» 17 czerwca 2017, 18:08 #22
mh81: Nie wiem jak długo kibicujesz united Ale dam ci przykład York cole. Dwa najczarniejsze diabły grały na bardzo wysokim poziomie
» 17 czerwca 2017, 18:26 #21
wmb035: Cole - tak. Ale to było prawie 20 lat temu. Yorke nie grał na bardzo wysokim poziomie przez wiele sezonów.
» 17 czerwca 2017, 20:22 #20
pelzebiusz: Drogba
» 17 czerwca 2017, 20:58 #19
jari13: Jeżeli do czarnoskórych zaliczymy piłkarzy grających w reprezentacjach europejskich to można wyliczać bardzo długo, a jeżeli tych w reprezentacjach afrykańskich to Eto'o przede wszystkim. Moim zdaniem piłkarze z Afryki nie wypalają się szybko, tylko trafiają do najmocniejszych klubów w późniejszym wieku, np. 24-26 lat, stąd może być to wrażenie.
» 17 czerwca 2017, 21:13 #18
Krystiano98: No bo biali są na szczyci ale wypala się więcej ich niż czarnych, trzeba by było się zająć proporcjami
» 17 czerwca 2017, 22:04 #17
cyprian: Seedorf, Davids, Drogba, Thuram, Henry, Eto'o, Weah, Evra, Cole, Cafu, Vieira, Sol Campbell, Matuidi, Kanu... to tak na szybkości wymienilem, jak chcesz moge wypisywac dalej... wiec sorry ale pierdzielisz straszne glupoty
» 18 czerwca 2017, 01:29 #16
MarChester: nie takie proste. city dawalo 100, sanchez chcial do guardioli.. ALE... arsenal powiedzial ze nie sprzeda go do zadnego klubu z premier l.
» 17 czerwca 2017, 14:29 #15
ziomboy777: na miejscu Eda dałbym 90/100 mln Arsenalowi za Alexisa i pozamiatane
» 17 czerwca 2017, 14:16 #14
mikon70: Myśle ze jeżeli chodzi o takiego piłkarza z ofensywy który zadecyduje o losach naszej dominacji to mógłbym wymienić dwóch takich zawodników. Albo powrót Kryśka albo Alexis.
» 17 czerwca 2017, 11:52 #13
PDF: Moje zdanie: Alexis tak, Ronaldo nie.

Mam nadzieję, że CR pójdzie do PSG albo gdzieś, gdzie będzie mógł się starzeć z godnością. Pewnie wyłapię za to ... ale RM jest ustawiony pod Ronaldo ... nigdzie tak nie będzie od razu, a czasu na przystosowanie wszystkich dookoła do gry pod Ronaldo nie ma, bo lada moment coś pęknie i organizm naszego robocika, który już biega na sztywnych nogach, zacznie odmawiać posłuszeństwa. Chłopak wcześnie zaczął ... i jest raczej bliżej końca.

Alexis to byłby świetny ruch, na który raczej nie mamy szansy.
» 17 czerwca 2017, 13:12 #12
zapertinio16: Nasza drużyna była przystosowana pod Ibre, także nie wiem czy mieliby problem z grą pod CR. Co nie oznacza, że chciałbym go u nas.

Osobiście uważam, że powinniśmy się starać o któregoś z tych zawodników: Lacazette, Icardi albo właśnie Lukaku.
» 17 czerwca 2017, 13:38 #11
Qubutek: Alexis tak Ronaldo nie?? Hmm jeżeli uważasz ze Ronaldo nie przystosowały sie do gry u nas to trochę to śmieszne zwłaszcza ze United jest w jego krwi a taktykę Jose Mourinho Cr7 zna lepiej chyba niż każdy obecny gracz Manchesteru United. Powrót Cristiano Ronaldo bylby wielką rzeczą i dla mnie nie istotne ile trzeba by zapłacić. Wart każdego funta:) w końcu na old Trafford wróci magia. A co do Alexisa... Hmm to jest zagadka bo u nas może grac jak di Maria albo Veron jeśli takiego pamiętasz oczywiście:)
» 17 czerwca 2017, 14:10 #10
mikon70: Alexis jest zahartowany na PL wiec myśle ze nie zdąży się to samo co z klaunem Di Maria
» 17 czerwca 2017, 14:11 #9
WielkiFerdas: po co Essien wypowiada sie na stronie MU
» 17 czerwca 2017, 11:49 #8
PDF: No jak po co? Chłopaki z DP go wydzwonili i zgodził się powiedzieć kilka zdań.
» 17 czerwca 2017, 13:06 #7
Kobeman25: Hahaha to jest komentarz miesiąca pozamiatales kolego 😁
» 18 czerwca 2017, 09:45 #6
Mariusz199012: Nie mozemy tak sie dawac kazdemu klubowi chcą za wielkie kwoty za piłkarzy morata nie jest wart 180 mln .Mysle ze z Moratą to wymysł the sun .
» 17 czerwca 2017, 11:34 #5
Olo: 90 mln chłopie, po kij zawyżasz o połowę?! :<
» 17 czerwca 2017, 13:02 #4
PDF: raczej raczej 90+90 = 90 RM i 90 AM :-)
» 17 czerwca 2017, 13:07 #3
Mariusz199012: Za niego spokojnie 50-65 mln to było by normalne ..ale nie Morata za 180 znow by sie świat z nas śmiał ze klub nas wy.. No
» 17 czerwca 2017, 11:32 #2
MANUGLORy: Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi w tych 180mln. 180 mln to będzie kosztował trasnfer + tygodniówka którą będzie trzeba mu płacić przez 4 czy 5 lat.
» 17 czerwca 2017, 11:38 #1